Gümüşsu Haberleri

Gümüşsu haber, Gümüşsu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gümüşsu 9.4.2020
SAMSUN 'Ağacın içi zaten boştu, komiklik olsun diye video çektim' diyerek kendisini...
'Ağacın içi zaten boştu, komiklik olsun diye video çektim' diyerek kendisini savunduSAMSUN'un Ayvacık ilçesinde koronavirüsten korunmak için oyduğu kayın ağacının kovuğuna giren ve hakkında Orman Genel Müdürlüğü'nce yasal işlem başlatılan İlkay Gümüşsu (38) konuştu.
Gümüşsu 9.4.2020
Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girmişti,  yasal işlem başlatıldı
Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girmişti, yasal işlem başlatıldıSAMSUN Orman İşletme Müdürlüğü, Samsun'un Ayvacık ilçesinde koronavirüsten korunma gerekçesiyle ağaçta açtığı kovuğa giren İlkay Gümüşsu (38) hakkında yasal işlem başlattı.
Gümüşsu 9.4.2020
Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girmişti,  yasal işlem başlatıldı
ANKARA Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girmişti,  yasal işlem başlatıldı Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girmişti,  yasal işlem başlatıldı SAMSUN Orman İşletme Müdürlüğü, Samsun'un Ayvacık ilçesinde koronavirüsten korunma gerekçesiyle ağaçta açtığı kovuğa giren İlkay Gümüşsu (38) hakkında yasal işlem başlattı.
Gümüşsu 9.4.2020
Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girmişti,  yasal işlem başlatıldı
SAMSUN Orman İşletme Müdürlüğü, Samsun'un Ayvacık ilçesinde koronavirüsten korunma gerekçesiyle ağaçta açtığı kovuğa giren İlkay Gümüşsu (38) hakkında yasal işlem başlattı.
Gümüşsu 8.4.2020
Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girdi (2)
O AĞACI GÖRMEYE GİDİYORLARSamsun'un Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi'nde yaşayan İlkay Gümüşsu, koronavirüs salgınına dikkat çekmek ve hastalıktan korunmak için fındık bahçesindeki ağaç kovuğuna girdi.
Gümüşsu 8.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Yunus S.'nin hastane çıkışı -Hastane dış görüntü -Şerif Çelik'in açıklamaları Haber: Gürkan DURAL - Kamera: Yavuz YILMAZ / İNEGÖL, Bursa ======================= Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girdi (2) O AĞACI GÖRMEYE GİDİYORLAR Samsun'un Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi'nde yaşayan İlkay Gümüşsu, koronavirüs salgınına dikkat çekmek ve hastalıktan korunmak için fındık bahçesindeki ağaç kovuğuna girdi.
Gümüşsu 8.4.2020
Kuruyan gürgen ağacındaki "kapı" ilgi çekiyor
"Koronavirüs gelsin de beni burada bulsun" videosu ilgi gördü Ayçiçek'in damadı İlkay Gümüşsu'nun ağacın içinden "koronavirüs gelsin de beni burada bulsun" diyerek çektiği video ise sosyal medyada ilgi gördü.
Gümüşsu 8.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-5
Görüntü Dökümü: ----------------------------- -Yangın yerinden görüntüler -İtfaiye ekiplerinin çalışması -Yanan odada kalan Kenan Özerzurum röportaj -Detaylar Haber-Kamera: Mehmet İNAN/BURSA, ==================== Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girdi SAMSUN'un Ayvacık ilçesinde yaşayan İlkay Gümüşsu (38) koronavirüsten korunmak için oyduğu incir ağacı kovuğuna girdi.
Gümüşsu 8.4.2020
Koronavirüsten korunmak için oyduğu ağaç kovuğuna girdi
SAMSUN'un Ayvacık ilçesinde yaşayan İlkay Gümüşsu (38) koronavirüsten korunmak için oyduğu incir ağacı kovuğuna girdi.
Gümüşsu: TİGEM arazisinde yangınGümüşsu 10.6.2019
Gümüşsu 10.6.2019
Şanlıurfa'da TİGEM arazisinde yangın
Alınan bilgiye göre, Türkiye'nin en büyük tarım işletmesi konumundaki işletmenin Beyaz Kule ve Gümüşsu bölgelerinde buğday ekili alanda yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktı.
Şu an buradasınız: Gümüşsu Haberleri | Gümüşsu Haber - Haberler - Gümüşsu haberleri, son dakika gümüşsu haber ve gelişmeleri burada. Kütahya'ya 5 milyon 888 bin TL'lik spor yatırımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 23:30:47. #1.15#
title