Gümüşhane'de okullar tatil mi? Gümüşhane'de bugün yüz yüze eğitim var mı?

Gümüşhane'de okullar tatil mi? Gümüşhane'de bugün yüz yüze eğitim var mı?

Gümüşhane'de okullar tatil mi? Gümüşhane'de bugün yüz yüze eğitim var mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Olumsuz hava şartları nedeniyle bazı illerde eğitime ara verildi. Açıklamalar sonrası Gümüşhane'de okullar tatil mi? Gümüşhane'de bugün yüz yüze eğitim var mı, gibi konular merak edildi. Peki, Gümüşhane'de okullar tatil mi?

Öğrenciler, veliler ve eğitim dünyası yoğun kar yağışı sonrası okulların tatil olup olmadığını merak etti Gümüşhane'de da aynı konu merak edilirken Gümüşhane'de okullar tatil mi? Gümüşhane'de bugün yüz yüze eğitim var mı, konuları araştırıldı.

GÜMÜŞHANE'DE OKULLAR TATİL Mİ?

Ülke genelinde etkisini gösteren kar yağışı sonrası kademeli olarak başlayan yüz yüze eğitime pek çok kentte ara verildi.

Bursa'da 3, Bursa'da 2 gün yüz yüze eğitime ara verildi. Bursa'nın 26, Bursa'in 12, Bursa'nın ise 5 ilçesinde eğitime ara verildiği duyuruldu. Kahramanmaraş'ın Elbistan, Göksun ve Afşin ilçeleriyle, Malatya'nın Darende ilçesinde de kar nedeniyle okullar bugün kapalı olacak.

Okulların yalnızca bugün kapalı olacağı iller ise; Gümüşhane, Rize, Yozgat, Denizli, Kayseri, Kırşehir, Sivas ve Aksaray. Bursa, Erzincan, Yalova, Karabük, Giresun, Düzce, Tokat, Trabzon,

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title