Gül Düzgün Haberleri

Gül Düzgün haber, Gül Düzgün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gül Düzgün - 07.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 2
"SATICI SİZİ ALMANIZI İSTEDİĞİ MALA YÖNLENDİRİR" Sınırlı Sorumlu Flora Çiçekçilik Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Satış Müdürü Süleyman Çiftçi ise, iki gül çeşidi arasında fark olmadığını, aksine Türk gülünün buradaki hava şartlarına uyum sağladığı için daha uzun süre dayandığını belirterek, şunları söyledi: "Yerli üretimdeki gül yerli hava şartlarına alışık olduğu için daha uzun süre dayanır. Bizim mezatlarımızda satılan çiçekler de günlüktür. Dün kesilen ürün bugün satışa sunuluyor. Yurtdışından gelen gül euro bazında alındığı için fiyatı yüksek. Yurtdışından buraya gelirken yol ömrü var. Yani tam tersi yerli olan gül çok daha fazla dayanır. Vazo ömrü fazladır. Yerli gülü ithal gülün üçte bir fiyatına satıyoruz. İnsanlara çeşit sunup, bu 5, bu 10,  bu 15 lira dediğiniz zaman marka merakı ila '15 lira olan daha iyidir' gibi anlaşılıyor ama kendi üreticimize, çalışanımıza destek olmak için Türk gülü tercih edilmeli. Satıcı sizi almanızı istediği mala yönlendirir. Biz kooperatif olarak her zaman 'yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı' diyoruz. Hiç endişeleri olmasın Türk gülü yabancı gülden çok daha fazla dayanacaktır." "MÜŞTERİ YERLİ GÜLÜ TERCİH ETMİYOR" Bir başka çiçek satıcısı Davut Dilce de  yurtdışından gelen güllerde fiyat, boy ve renk standardının olduğunu ancak yerli güllerde bu standardın bulunmadığını söyledi. Dilce,  "Yerli gül düzgün bir şekilde buket yapılmıyor.
Gül Düzgün - 07.02.2020
ÇİÇEK TEZGAHLARINDA TÜRK- HOLLANDA GÜLÜ TARTIŞMASI
"SATICI SİZİ ALMANIZI İSTEDİĞİ MALA YÖNLENDİRİR" Sınırlı Sorumlu Flora Çiçekçilik Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Satış Müdürü Süleyman Çiftçi ise, iki gül çeşidi arasında fark olmadığını, aksine Türk gülünün buradaki hava şartlarına uyum sağladığı için daha uzun süre dayandığını belirterek, şunları söyledi: "Yerli üretimdeki gül yerli hava şartlarına alışık olduğu için daha uzun süre dayanır. Bizim mezatlarımızda satılan çiçekler de günlüktür. Dün kesilen ürün bugün satışa sunuluyor. Yurtdışından gelen gül euro bazında alındığı için fiyatı yüksek. Yurtdışından buraya gelirken yol ömrü var. Yani tam tersi yerli olan gül çok daha fazla dayanır. Vazo ömrü fazladır. Yerli gülü ithal gülün üçte bir fiyatına satıyoruz. İnsanlara çeşit sunup, bu 5, bu 10,  bu 15 lira dediğiniz zaman marka merakı ila '15 lira olan daha iyidir' gibi anlaşılıyor ama kendi üreticimize, çalışanımıza destek olmak için Türk gülü tercih edilmeli. Satıcı sizi almanızı istediği mala yönlendirir. Biz kooperatif olarak her zaman 'yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı' diyoruz. Hiç endişeleri olmasın Türk gülü yabancı gülden çok daha fazla dayanacaktır." "MÜŞTERİ YERLİ GÜLÜ TERCİH ETMİYOR" Bir başka çiçek satıcısı Davut Dilce de  yurtdışından gelen güllerde fiyat, boy ve renk standardının olduğunu ancak yerli güllerde bu standardın bulunmadığını söyledi. Dilce,  "Yerli gül düzgün bir şekilde buket yapılmıyor.
Gül Düzgün - 24.12.2017
Dü'de 9 Akademisyen İhraç Edildi
Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında çıkarılan 695 sayılı kanun hükmünde kararname (KHK) ile Dicle Üniversitesi’nde (DÜ) 9 akademisyen ihraç edildi.
Gül Düzgün - 10.06.2016
Vali Düzgün'e Veda Yemeği
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, bir otelde düzenlenen yemeğe, Vali Düzgün ve eşi Gül Düzgün, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral İsmail Yalçın ve eşi Nermin Yalçın, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve eşi İkbal Çelik, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Uğur Özcan, 1.
Gül Düzgün - 07.06.2016
Kayseri Vali Yardımcısı Aygenç, Emekli Oldu
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün tarafından Erdoğan Aygenç ve eşi Zübeyde Aygenç onuruna verilen yemeğe vali yardımcıları ve kaymakamlar eşleriyle katıldı.
Gül Düzgün - 19.05.2016
4. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali Başladı
Kayseri Valisi ve Festival Onursal Başkanı Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, 4. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali'nin açılışına katılarak, sinema sanatçıları, yönetmenler ve sinemaseverlerle buluştu.
Gül Düzgün - 18.05.2016
4. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali
Kentteki bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda yapılan galaya, Festival Onursal Başkanı ve Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, filmin yapımcıları Elin Ece Alp ve Galip Güner, yönetmeni Mustafa Kemal Uzun, oyuncuları İpek Tuzcuoğlu, Münir Can Cindoruk, Burçin Abdullah, Sefa Zengin, Gizem Denizci ve Yağız Atakan ile sinema sanatçıları Eşref Kolçak ve Bahar Öztan ile çok sayıda davetli katıldı.
Gül Düzgün - 17.05.2016
Kaymek'ten Annelere Özel
Başkan Mustafa Çelik'in eşi İkbal Çelik'in konuşmasının ardından 11. Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün annesi Adeviye Gül, Vali Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün ile Başkan Mustafa Çelik, eşi İkbal Çelik ve annesi Sevim Çelik'in annelerle ilgili düşüncelerini yansıtan mesajları izletildi.
Gül Düzgün - 16.05.2016
Vali Düzgün'den Şehit Ailesine Taziye Ziyareti
Vali Orhan Düzgün, Şehit Piyade Uzman Çavuş Nazmi Kapucu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Düzgün ile eşi Gül Düzgün, Kapucu'nun İldem Fatih mahallesindeki evini ziyaret ederek, eşi Tuğba Kapucu ile anne ve babasına başsağlığı diledi.
Gül Düzgün - 15.05.2016
11. Cumhurbaşkanı Gül, Şehit Evinde
Gül'ün şehit Akarsu'nun Yunus Emre Mahallesi'ndeki yakınlarını ziyaretine, eşi Hayrünnisa Gül, Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün de eşlik etti.
Gül Düzgün - 08.05.2016
Anneler Günü
Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, Anneler Günü dolayısıyla şehit anneleri ve eşleri onuruna yemek verdi.
Gül Düzgün - 04.02.2016
Sevgi Evleri'nin Çocukarı Erciyes'te
Valiliğin ve Belediyenin düzenlediği organizasyona katılan Vali Orhan Düzgün'ün eşi Gül Düzgün ile Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in eşi İkbal Çelik, çocuklarla ilgilenerek sohbet etti.
Gül Düzgün - 19.01.2016
Vali Düzgün'ün Eşi, Zihinsel Engelli Çocuklarla Bir Araya Geldi
Vali Orhan Düzgün'ün eşi Gül Düzgün, zihinsel engelli çocuklarla kahvaltıda bir araya geldi.
Gül Düzgün - 05.01.2016
Devlet Koruması Altındaki Çocukların Sinema Mutluluğu
Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, çocuk evlerinde kalan çocuklarla "Ertuğrul-1890" filmini seyretti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gül Düzgün Haberleri | Gül Düzgün Kimdir - Haberler - Gül Düzgün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gül Düzgün kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 23:46:50. #1.15#

title