Gökhan Özoğuz, "Çav Bella" Şarkısını Yorumlayan Hilal Cebeci'ye Tepki Gösterdi

Gökhan Özoğuz, "Çav Bella" Şarkısını Yorumlayan Hilal Cebeci'ye Tepki Gösterdi

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Hilal Cebeci, 'Çav Bella' şarkısını yorumlayarak klip çekmesine tepki gösterince ikili sosyal medyadan birbirine girdi.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Hilal Cebeci'nin 'Çav Bella' şarkısını yorumlamasına tepki gösterdi. Cebeci'nin Athena Gökhan'a cevabı ise "İçi boş balonlarsınız" şeklinde oldu.

"GİTTİ GÜZELİ CIAO BELLA"

İtalyan 'Çav Bella' şarkısını yorumlayan ve 'La Casa De Papel' dizisinin temasıyla klip çeken Hilal Cebeci'ye, bir tepki de Athena Gökhan'dan geldi. Gökhan Özoğuz, twitter hesabından, "Gitti güzelim Ciao Bella. Böyle eserlerin bu amaçlarda yorumlanmasının yasak olması lazım" mesajını yazdı.

"İÇİ BOŞ BALONLARSINIZ"

Hilal Cebeci, bu mesaja, "Eserin adı Bella Ciao. Daha bundan haberin yok, ahkam kesiyorsun. İçi boş balonlarsınız" cevabını verdi.

YORUMLAR (78)

  • ADANUS:
    kadın reklamın alasını yaptı gerisi hikaye ben hayatta dinlemem hilal cebeciyi ama merakımdan dinledim şarkısını kendisini birmi tutuyormuş gökhanla ha hayy güleyim bariii sende o kıç olmasa sana kim bakar seni kim dinler
  • ŞAPKACI:
    DİLİ DÖNEN KULAĞI DUYAN HERKES HER ŞARKIYI SÖYLEYEBİLİR. BESTECİ DEMİŞMİ BU ESERİ ŞU KİŞİ SÖYLESİN BU KİŞİ OKUMASIN DİYE. KİMSENİN BABASININ MALI DEĞİL GÖKHAN HALT ETMİŞ. HİLALCİĞİM ÇOK HOŞ BİR KADIN VE ÇOK GÜZEL OKUMUŞ. O HAREKETLERE RESMEN BİTTİM.
Tüm 78 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.