Gökhan Alkan Haberleri

Gökhan Alkan haber, Gökhan Alkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Alkan - 30.7.2020
Karaman'da Kurban Bayramı kutlama mesajları
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, CHP İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, İYİ Parti İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, Karaman OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Boynukalın, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan ile Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş, Karaman Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yücel Yaman, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, yayımladıkları kutlama mesajları ile halkın Kurban Bayramı'nı kutladı.
Gökhan Alkan - 13.7.2020
Karaman TSO Başkanı Alkan'dan İSO 500'e giren firmaya tebrik
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" arasına giren Karamanlı firma Bifa Bisküvi San. ve Gıda A.Ş.'yi tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı.
Gökhan Alkan - 23.5.2020
Karaman'da Ramazan Bayramı kutlama mesajları
Karaman AK Parti Karaman İl başkanı Abidin Çağlayan, CHP İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, İYİ Parti İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, Karaman OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Boynukalın, Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan ile Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş, Karaman Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yücel Yaman, yayımladıkları kutlama mesajları ile halkın Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Gökhan Alkan - 13.3.2020
Can Nergis, Yasak Elma'nın kadrosuna dahil oldu!
Mert, Kerim'in (Gökhan Alkan) üniversiteden sınıf arkadaşı ve ortağı olarak izleyici karşısına çıkacak.
Gökhan Alkan - 2.3.2020
Sivil toplum kuruluşlarından Mehmetçiğe destek
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Türk askerinin İdlib'de hem ülke sınırlarını hem de mazlumları koruduğunu söyledi.
Gökhan Alkan - 27.2.2020
Regaib Kandili'ne doğru
AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser ve ve Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Regaib Kandili dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.
Gökhan Alkan - 20.1.2020
Türk-Kırgız İş Geliştirme Formu
Valilik olarak Karaman'ın ekonomik anlamda gelişmesi için her türlü yardımı yapmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Meral, formda emeği geçenlere teşekkür etti. AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ise iki ülke arasındaki dilin, dinin tarihin ve kültürün bir olduğunu dile getirerek, "Bize düşen omuz omuza vererek iş potansiyelini artırıp hep beraber ekmeğimize ekmek katmak lazım. Bugün Karaman ve Kırgızistan adına burada yapmış olduğumuz forumda bugün inşallah ilerde bir asra bedel olacak günün ilk günü olur" diye konuştu. Kırgızistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Kubanychbek Omuraliev de Kırgızistan'ın ekonomi ve kültürü hakkında sunum yaptı. Forma, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan ile Kırgızistanlı iş adamları katıldı.
Gökhan Alkan - 29.8.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Ecdadın canı pahasına verdiği bu şanlı mücadelenin tarihi bir dönüm noktası olduğunu aktaran Meral, şunları kaydetti: "Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan bu kutlu mücadele, ülkemizin sonsuza kadar hür ve bağımsız olmasının yolunu açmıştır. Bizler geçmişimizden aldığımız bu güç ve ilhamla Türkiye Cumhuriyeti'ni ilelebet yüceltmeye devam edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, karaman Türk halkının ve Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum." Öte yandan Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, MHP Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz, Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram, Karaman Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği Başkanı Bayram Uysal, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan ve Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş da yayımladıkları mesajlarla Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
Gökhan Alkan - 6.7.2019
Hatayspor'un yeni başkanı Nihat Tazearslan oldu
Hatayspor genel kurul toplantısı bugün gerçekleştirildi. HATMEK Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya genel sekreter Nihat Tazearslan, Hatayspor Başkanı Mehmet Maden, kulüp üyeleri ve çok sayıda taraftar katıldı. Genel kurul toplantısına, Mehmet Ali Solak, Murat Hayzaran ve Gökhan Alkan divan üyeliği yaptı.
Gökhan Alkan - 5.7.2019
Hatay'da Suriyelilere ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı
HASİAD Başkan Gökhan Alkan ise toplantıda, Hatay'daki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle her zaman işbirliği halinde olduklarını belirtti.
Gökhan Alkan - 28.6.2019
Karaman'da yılın ilk mahsul buğdayı satıldı
Borsanın çiftçiye en iyi şekilde hizmet vermeye devam ettiğini ifade eden Çavaş, şunları kaydetti: "Borsamız 2010 yılında Türkiye genelinde 9 borsa arasına girip akredite olmuş ve bunun haklı gururunu yaşamıştır. Şimdi ise Türkiye genelinde en üst düzeydeki borsalar arasında hizmet vermektedir. Borsamızda alım-satımı yapılan mahsullerin her türlü kimyasal ve fiziksel analizlerini yapacak laboratuvarımız mevcut olup, üye ve üreticilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca, elektronik ürün senetlerinin tek borsa çatısı altında işlem görebilmesi için kuruluşu gerçekleştirilen Türkiye Ürün İhtisas Borsasına ortak olduk ve acentelik sözleşmesini imzaladık. Çiftçi, esnaf, tüccar, memur, kısaca her türlü yatırımcının internet üzerinden belirli ürünlerde alım satımını yapabileceği bir sisteme ön ayak olduk." Konuşmaların ardından merkeze bağlı Kurtderesi Köyünden Mevlüt Keskin'in tarlasından kaldırıp borsaya getirdiği ilk mahsul 500 kilogram buğday, açık arttırmaya çıktı. İlk mahsulü, buğday pazarı esnafından Hasan Oğraş, kilogramı 20 liradan satın aldı. Törenin sonunda üretici ile esnafa, KTB yönetimi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Törene, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Vali Yardımcısı Hacı İbrahim Türkoğlu, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, daire müdürleri ile çiftçiler katıldı.
Gökhan Alkan - 15.1.2019
Karaman'da Galericiler Sertifika Aldı
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, odanın toplantı salonunda düzenlenen programdaki konuşmasında, Ticaret Bakanlığının ikinci el otomotive çeki düzen vermek için bir yönetmenlik yayınladığını anımsattı.
Gökhan Alkan - 9.1.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, KMÜ Rektörü Mehmet Akgül, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Karaman Damızlık Koyun Keçi Birliği Başkanı Yücel Yaman, Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş yayınladıkları mesajlarla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladılar.
Gökhan Alkan - 28.12.2018
Yaşlı Kardeşler Barakada Yaşam Mücadelesi Veriyor
GÖKHAN ALKAN - Düzce'de yaptıkları derme çatma barakada kalan Durkadın Çetin (80) ve kardeşi İsmail Arslan (70), soğuk kış günlerinde hayata tutunmaya çalışıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökhan Alkan Haberleri | Gökhan Alkan Kimdir - Haberler - Gökhan Alkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Alkan kimdir, hayatı ve biyografisi. KMÜ'de Teknopark yönetim kurulu toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 20:43:50. #1.14#
title