Tecavüze kakışan 3 kişi serbest kaldı, kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor! - Haberler
Haberi Paylaş

Tecavüze kakışan 3 kişi serbest kaldı, kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor!

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa
Tecavüze kakışan 3 kişi serbest kaldı, kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor!

İzmir'de geçen yıl 3 kişinin tecavüz etmeye kalktığı Cemre Ateş, saldırganların serbest bırakılması üzerine büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Bu karara isyan eden genç kadın, kendini korumak için şahıslardan birini yaraladığını ve bu sebeple hala yargılandığını söyledi.

Geçtiğimiz sene İzmir'de 3 kişinin tecavüz etmeye yeltendiği 28 yaşındaki Cemre Ateş, şahısların serbest bırakılmasına isyan etti.

Yeniçağ'a konuşan Ateş, "Geçen sene bana tecavüz etmeye kalkan 3 kişi serbest bırakılmış. İşin vahim yani içlerinden birini kendimi korumak adına yaraladığım için ben hala yargılanıyorum." dedi.

Can güvenliği için endişeli olduğunu söyleyen genç kadın, "Avukatım süreci takip ediyor, davanın seyri için çok fazla detay vermek istemiyorum." ifadelerini kullandı.

Öte yandan başından geçen olaya dair sosyal medyadan büyük bir destek aldığını söyleyen Ateş, bunun için herkese teşekkür ettiğini söyledi. Böyle bir destekle karşılaşacağını ummadığını de ekledi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (7)
Çağdaş Karakaya:adalet ne yaptıgını bılmez hale geldı ıyıce, alkollü olup polis arabasına carpıp polis öldüren adam ceza almıyorsa adalet dıye bırsey yok paran yoksa çöpsün bu ülkede hukuk fln hikaye herkes cebını düşünüyor rüşvet yemeyen yok artık bu düzen böyle gitmez hepinizin sonu gelecek birgün merak etmeyin
Engin ÖZDEMİR:Tipik medya ve tipik okurlarımız. Bir kişinin ifadesine dayanarak mahkeme dosyasını okumadan haber başlığı üzerinden adalet dağıtanlar. Şüpheli iddiası yerine mahkeme dosyasını koyunda habere bakalım hakikaten dediği gibi mi? Siz siz olun bir medya haberine balıklama inanmayın...
Güray Dilli :Dünya şampiyonu Çin'i yenen Voleybol Milli Takımının başarısını çekemeyenler , kadınlar üzerinden saldırıyor yine , parmak kırarız falan , vb. Üç kişiyle başa çıkmaya çalışan bayan bu kadar korunaksız bırakılır mı ya. Serbest kalanların tekrar benzer eylemi yapmayacağı ne malum. Kadınlar baş tacımızdır. Onları korumak boynumuzun borcu
500