Genç Adam, Çocuğunun Babası Çıkan Ortağını Öldürdü - Haberler
Haberi Paylaş

Genç Adam, Çocuğunun Babası Çıkan Ortağını Öldürdü

Haberler.com - Haberler | Güncel

Oğlunun kendine benzemediği fark eden adam DNA testi yaptırdı. Kendi sandığı çocuğunun babası ortağı çıkınca silaha sarıldı ve ortağını öldürdü.

İstanbul'da yaşayan Okan Alçıtepe, 2014 yılında dünyaya gelen çocuğun kendine benzememesinden şüphelendi ve DNA testi yaptırdı. Test sonuçlarından sonra ortağı Cemil Şanlı "Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi ne tecavüz yoktur" diyerek testin kendisine de yapılmasını istedi. Çocuğun ortağının olduğunı öğrenen Alçıtepe, Şanlı'yı öldürdü.

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde verdiği ifadede Okan Alçıtepe, cinayeti nasıl işlediğini anlattı. Alçıtepe'nin savunmasına göre 2014'te bir oğlu dünyaya geldi. Ancak zaman içinde çocuğun kendisine benzemediğini fark eden Alçıtepe babalık testi yaptırdı ve oğlunun kendisinden olmadığını öğrendi.

Eşi E.A. Cemil Şanlı'nın kendisine içecek verdiğini ve sonrasını hatırlamadığını iddia etti. Ancak Cemil Şanlı "Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi ne tecavüz yoktur" diyerek testin kendisine de yapılmasını istedi. Yapılan test sonucunda çocuğun babası Cemil Şanlı çıktı. Çıkan kavgada Alçıtepe'nin ayağı kırıldı. Gelişmeler üzerine evini değiştiren ve başka bir matbaacıda iş bulan Alçıtepe, mal alımı yaptığı sırada Cemil Şanlı ile karşılaştı.

Şanlı'nın "Sen burada niye geziyorsun lan pezevenk" demesi üzerine Okan Alçıtepe yanındaki silahla Cemil Şanlı'ya 3-4 el ateş ederek öldürdü. Ara kararını açıklayan mahkeme Okan Alçıtepe'nin tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Alçıtepe, Tecavüz, Dna, Ölü, 3. Sayfa, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (164)
lale:bu nasıl bir dünya oldu böyle Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
misofir:bizim mahallede karşımızda bi kadın vardı çocukları üç ayrı kişidendi harbi diyorum neler dönüyo neler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Yaa.:Aldatan pislik, aldatılandada suç vardır hele bisor işin gerçeğini neden aldatmış. Yaaaaa. Adam olacaksınız önce. İşte herkes yuva yönetemiyor. Bu işlere girişmicen bekar kalan kardeşim. Evlilik böyle kişilere göre değil. Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
Tüm 164 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title