GEDİZ ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Gediz Üniversitesi Haberleri

Gediz Üniversitesi haber, Gediz Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gediz Üniversitesi - 23.7.2020
Bornova Belediyespor'da takviyeler sürüyor
TÜRKİYE Basketbol Ligi'nde (TBL) yeni sezon öncesi transfer harekatını sürdüren Bornova Belediyespor, ligin en tecrübeli oyuncularından Orbay Kaya ile sözleşme imzaladı. Süper Lig'de İTÜ ve Pınar Karşıyaka formalarını giydikten sonra TBL'de Balıkesir, Maliye Milli Piyango, Gelişim Koleji, Büyükçekmece, Gediz Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, Samsun BŞB, Türk Telekom ve Manisa BŞB'de oynayan 38 yaşında, 2.
Gediz Üniversitesi - 15.1.2019
İzmir'de Fetö/pdy Davası
Tanık A.S. 2015 yılında Gülhan T. ile aynı birimde çalıştıklarını belirterek idari tahkikat komisyonunda görev yaptığını ve tahkikat sırasında Gülhan T'nin FETÖ/PDY bağlantısı nedeniyle kapatılan Gediz Üniversitesi ile yakın ilişkiler içerisinde olduğunu ve bu üniversitede derslere girdiğini öğrendiğini ifade ederek, şu beyanda bulundu: "Çalıştığım birimdeki personel, Gülhan T'nin öğrencileri örgüt yurtlarına ve evlerine yönlendirdiğini söylemişti.
Gediz Üniversitesi - 22.11.2018
İzmir'deki Fetö Davasında Karar
İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kapatılan Gediz Üniversitesi yapılanmasına yönelik soruşturmada haklarında dava açılan, örgütün "üniversite imamı" olduğu iddia edilen Yaşar Narı ile üniversitenin eski Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) Müdürü Atilla Ediz'le ilgili karar çıktı.
Gediz Üniversitesi - 16.2.2018
Fetö Sanığı Akademisyene Hapis Cezası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) KHK ile kapatılan Gediz Üniversitesi yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında yargılanan sanığa 9 yıl hapis cezası verildi.
Gediz Üniversitesi - 13.2.2018
Kapatılan Üniversitenin Mali İşler Başkanına, Fetö Davasında 10 Yıl Hapis
İZMİR'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında kapatılan Gediz Üniversitesi'nin idari ve mali işler daire başkanı Murat Akpıçak'ın yargılandığı davada, mahkeme heyeti, sanığı örgüt üyesi olmak suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırdı.
Gediz Üniversitesi - 13.2.2018
Fetö Sanığına 10 Yıl Hapis Cezası
İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yargılanan, kapatılan Gediz Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Murat Akpıçak'a, 10 yıl hapis cezası verildi.
Gediz Üniversitesi - 1.2.2018
İzmir'deki Fetö/pdy Davalarında Karar
Eski Gediz Üniversitesi personeline 10 yıl hapis cezası FETÖ/PDY üyesi olduğu suçlamasıyla yargılanan tutuklu sanık eski Gediz Üniversitesi idari personeli Hakan Mustafa'ya yönelik açılan davanın karar duruşmasında da sanık, son savunmasını yaptı.
Gediz Üniversitesi - 31.1.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Görüntü Dökümü ----------------------------- Açıklamadan genel ve detay görüntü Feray Salman'ın açıklama yapması Açıklamaya katılanların Freetaner dövizlerini taşıması 'Hak Savunucuları İçin Adalet' pankartı arkasında açıklama 31.01.2018 - 16.39 Haber Kodu : 180131141 =========================== 3- FETÖ ÜYELİĞİ SUÇLAMASINDAN YARGILANAN PROF. DR. İŞTAR GÖZAYDIN SAVAŞIR'A  BERAAT Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında kapatılan İzmir Gediz Üniversitesi'nde öğretim üyesiyken FETÖ üyeliği suçlamasıyla tutuklanıp 3,5 ay sonra tahliye edilen Prof.
Gediz Üniversitesi - 31.1.2018
Fetö Üyeliği Suçlamasından Yargılanan Prof. Savaşır'a Beraat
Özden ATİK / İstanbul, DHAFETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında kapatılan İzmir Gediz Üniversitesi'nde öğretim üyesiyken FETÖ üyeliği suçlamasıyla tutuklanıp 3,5 ay sonra tahliye edilen Prof. Dr. İştar Gözaydın Savaşır'ın beraatine karar verildi.
Gediz Üniversitesi - 31.1.2018
Fetö Üyeliği Suçlamasından Yargılanan Prof. Savaşır'a  Beraat
Özden ATİK / İstanbul, DHAFETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında kapatılan İzmir Gediz Üniversitesi'nde öğretim üyesiyken FETÖ üyeliği suçlamasıyla tutuklanıp 3,5 ay sonra tahliye edilen Prof. Dr. İştar Gözaydın Savaşır'ın beraatine karar verildi.
Gediz Üniversitesi - 31.1.2018
- Fetö Üyeliği Suçlamasından Yargılanan Prof. Dr. İştar Gözaydın Savaşır'a  Beraat
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAFETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında kapatılan İzmir Gediz Üniversitesi'nde öğretim üyesiyken FETÖ üyeliği suçlamasıyla tutuklanıp 3,5 ay sonra tahliye edilen Prof. Dr. İştar Gözaydın Savaşır'ın beraatine karar verildi.
Gediz Üniversitesi - 18.1.2018
Eski Müdürden Sanık İş Adamı Hakkında 'Örgütsel Tavır Sergiledi' İddiası
İzmir'de, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY üyesi olduğu iddia edilen iş adamlarına yönelik düzenlenen operasyon kapsamında Ahmet Küçükbay, Şeref Sipahi, Abdullah Kavuk ve oğlu Metehan Kavuk, polis tarafından gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen, Gediz Üniversitesi'nin kurucularından Orkide Yağları ve Küçükbay Şirketler Grubu'nun sahibi iş adamı Ahmet Küçükbay, Kavuklar Şirketler Grubu sahibi ve Gediz Üniversitesi'nin Mütevelli Heyet eski Başkanı Abdullah Kavuk ile Şeref Kuyumculuk'un sahibi Şeref Sipahi tutuklanırken, Metehan Kavuk da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Gediz Üniversitesi - 18.1.2018
İzmir'deki Fetö/pdy'ye "Finansal Destek" Davası
İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) finansal destek sağladıkları iddiasıyla Küçükbay Holdingin eski Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, kapatılan Gediz Üniversitesinin kurucu üyesi Abdullah Kavuk, oğlu Metehan Kavuk ve kuyumcu Şeref Sipahi'nin...
Gediz Üniversitesi - 12.9.2017
Dha İstanbul- Prof. Dr. İştar Gözaydın Savaşır Fetö Üyeliğinden Hakim Karşısına Çıktı...
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAFETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında kapatılan İzmir Gediz Üniversitesi'nde öğretim üyesiyken FETÖ üyeliği suçlamasıyla açığa alınan ve 3,5 ay kaldıktan sonra tahliye edilen Prof. Dr. İştar Gözaydın Savaşır hakim karşısına çıktı.
Gediz Üniversitesi - 21.6.2017
15 Puanla Uzman Yapılan Fetö Sanığının Yargılandığı Dava
Sanığın mesai arkadaşı olduğunu beyan eden A.B. kapatılan Gediz Üniversitesi'nin kapatılması işlemleri ile görevlendirildiğini demirbaşların sayımı sırasında telefon konuşmasına şahit olduğu sanığın rektör Galip Akhan'ın kendisini arayıp 2 saat içinde serverlerdeki bilgilerin kopyalanmasını istediğini belirterek, "Sanık bana '2 saat içinde nasıl kopyalayacağım' dedi.
Gediz Üniversitesi - 14.4.2017
Bylock'u Ortaya Çıkaran Gizli Tanık Ünlü İş Adamları Hakkında Konuştu
"Fethullah Gülen'in ve cemaatin gözdesiydi" Gizli tanık 'Zaman' ise, iş adamlarının Bornova'da 'Babalar Grubu' olarak geçtiğini ifade etti. İş adamlarının cemaate yüksek miktarda bağış yaptığını anlatan gizli tanık, "Gediz Üniversitesi kurulacağı zaman yüksek miktarda bağış yaptılar.
Gediz Üniversitesi - 13.4.2017
İzmir'deki Fetö/pdy'ye "Finansal Destek" Davası
İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) finansal destek sağladıkları iddiasıyla tutuklu bulunan Küçükbay Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, kapatılan Gediz Üniversitesinin kurucu üyesi Abdullah Kavuk, kuyumcu Şeref Sipahi ile tutuksuz sanık...
Gediz Üniversitesi - 13.4.2017
İzmir'de Fetö'nün 'Babalar Grubu' Davasında Tanıklar Dinleniyor (2)
İŞADAMI VE ESKİ REKTÖR DİNLENDİ İzmir'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgüte finans desteği sağladıkları öne sürülen tutuklu işadamları Ahmet Küçükbay, Abdullah Kavuk ve Şeref Sipahi ile tutuksuz sanık Metehan Kavuk'un 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandıkları davanın ikinci gününde öğleden sonra yapılan oturumda, işadamı Sahip Selim Gökdemir ve kapatılan Gediz Üniversitesi'nin eski Rektörü Prof.
Gediz Üniversitesi - 12.4.2017
İzmir'deki Fetö/pdy'ye "Finansal Destek" Davası
İzmir'deki soruşturma kapsamında FETÖ/PDY yapılanmasına finans sağladığı iddia edilen TMSF'ye devredilen Küçükbay Holdingin eski Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, Kavuklar Grubu'nun eski başkanı ve Gediz Üniversitesi kurucu üyesi Abdullah Kavuk, oğlu Metehan Kavuk ile kuyumcu Şeref Sipahi'nin yargılanmasına başlanıldı.
Gediz Üniversitesi - 12.4.2017
İzmir'de Fetö'nün 'Babalar Grubu' Hakim Karşısında (2)
'İKİ MİLLETVEKİLİ LİSTE VERDİ' Gediz Üniversitesi mütevveli heyetinden 2015 yılı Mayıs ayında istifa ettiğini, yeni isim listesini ise kendisine AK Parti Milletvekilleri Hamza Dağ ve Atilla Kaya'nın verdiğini söyleyen Ahmet Küçükbay, "Verdikleri 14 kişilik listedeki tüm isimler siyasiydi.
Gediz Üniversitesi - 29.3.2017
Lale Efendiev & Elif Önal, Viyolonsel ve Piyano Resitali
LALE EFENDİEV, viyolonsel ELİF ÖNAL, piyano Konser Programı: J.S. BACH  |  Solo Süit No.3, BWV 1009, Do Majör R. SCHUMANN |  5 Stücke im Volkston Op.102, la minör -ARA- J. BRAHMS |  Sonat, Op.38 No.1, mi minör P.I. TCHAIKOVSKY |  Valse Sentimentale op. 51, No. 6, mi minörM. RAVEL |  Piéce en forme de Habanera, sol minör D.V. GOENS |  Scherzo Op.12, No.2, Re Majör LALE EFENDİEV, viyolonsel 6 Ocak 1997 yılında İzmir'de doğdu. Müzik eğitimine 2009 yılında kursiyer öğrenci olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Doç. Can ELBİ'nin sınıfında başladı. 2010 yılın da aynı konservatuvarın lise bölümün de yine Can ELBİ'nin öğrencisi olarak viyolonsel eğitimine devam etti. Şimdiye kadar Orhan Barlas, Gediz Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Yaşar Üniversitesi, İzmir Sanat, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, Sabancı Kültür Merkezi, İKSEV, Hikmet Şimşek Sanat Merkezi, Zorlu Center ve Bremen'de Die Glocke gibi konser salonların da orkestra, oda müziği ve solo konserler verdi.
Gediz Üniversitesi - 10.3.2017
Fetö'nün Gediz Üniversitesi Yapılanmasına Yönelik Soruşturma
İzmir merkezli 4 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, kapatılan Gediz Üniversitesinde çalışanlara yönelik operasyonda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan ve meslekten ihraç edilen Prof. Dr.
Gediz Üniversitesi - 24.2.2017
Fetö, Hayırsever Kadının Dini Duygularını Kullanıp Arsasını Ele Geçirmiş
FETÖ/PDY’nin İzmir’de kapatılan Gediz Üniversitesindeki yapılanmasına yönelik örgütün ’üniversite imamı’ olduğu iddia edilen Yaşar Narı ile üniversitenin eski SEM müdürü Atilla Ediz hakkında hazırlanan iddianame mahkemece kabul edildi.
Gediz Üniversitesi - 24.2.2017
Fetö, Hayırseverin 80 Milyon Liralık Arsasına Konmuş
İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) kapatılan Gediz Üniversitesi'ndeki yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 2 tutuklu sanık hakkında hazırlanan iddianamede, hastane yapılması için üniversiteye bağışladığı arsanın sahibi hayırsever vatandaşın...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gediz Üniversitesi Haberleri | Gediz Üniversitesi Haber - Haberler - Gediz Üniversitesi haberleri, son dakika gediz üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Bornova Belediyespor'da takviyeler sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 00:20:19. #1.14#
title