Geç kalan Paşinyan'ı bekleyen Putin ve Aliyev arasında dikkat çeken sohbet

Geç kalan Paşinyan'ı bekleyen Putin ve Aliyev arasında dikkat çeken sohbet

13.01.2021 09:09 | Son Güncelleme: 13.01.2021 19:06

Dağlık Karabağ konusundaki üçlü görüşme öncesi liderleri kapıda karşılayan Putin ile Aliyev arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Putin, Aliyev'e "Orası (Azerbaycan) soğuk mu?" diye sordu.

Rusya'nın başkenti Moskova'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan arasında Dağlık Karabağ konusundaki üçlü görüşme yapılmıştı.

PAŞİNYAN'I BEKLEDİLER

O zirvenin öncesine dair ilginç bir görüntü ortaya çıktı. Görüşme öncesi liderleri kapıda karşılayan Putin, Aliyev ile geç kalan Paşinyan'ı beklemeye başladı.

"ORASI SOĞUK MU?"

Rus lider Putin, uzun süren sessizliğin ardından gelişigüzel bir konu açarak, "Orası (Azerbaycan) soğuk mu?" diye sordu. Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ise, "Hayır, normal, 5-6 derece" cevabını verdi.

Geç kalan Paşinyan'ı bekleyen Putin ve Aliyev arasında dikkat çeken sohbet
Haber Yorumları (121)
HAKİM: Kimi Zafer diyor, kimi artik karabag bizim diyor veselam. Orasi savasla kazanilmadi TC nin Yardimi ve Büyük beylerin göz yummak istemeleri ve Azaerbeycanin da biraz mücadelesi ile 30 seneden beridir Azerbeycanin kaybettigi topraklarinin geri devir teslim meselesidir. eger Ermenistanin bir karis topragi gitseydi dünya basimiza üsüsürlerdi. Yani orada o isin öyle olmasi Putinin isine gelirdide TC Heronlarinin ucmalarina izin verdi. birazda S-400 lerin kiyagi denilebilir.
BU BÖYLE BİLİNE: bu böyle biline bilene bilmeyene bir de bilmeye çalışana
ORH: KEŞKE ALİYEV DE EL PENÇE DURACAĞINA GEÇ KALSAYMIŞ
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title