Twitch'te yeni dönem! İzlenme sayısına göre reklamlar artacak - Haberler
Haberi Paylaş

Twitch'te yeni dönem! İzlenme sayısına göre reklamlar artacak

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Twitch'te yeni dönem! İzlenme sayısına göre reklamlar artacak

Popüler canlı yayın platformu olan Twitch'te reklam verme sıklığı, yayıncının ne kadar izlendiğine ve takipçisine oranla artacağı bildirildi.

Bloomberg'in paylaştığı rapora göre Twitch, söz konusu yayıncıların sahip olduğu izleyicilerinin artan sayıda reklam göndermeye teşvik etmek de dahil olmak üzere, en iyi yayıncılara nasıl ödeme yaptığını gözden geçirmeyi düşünüyor.

Bu seçeneğin hala Twitch'te planlama aşamasında olduğunu hatırlatmakta fayda var ve Bloomberg, planın hala tamamen işe yaramayabileceğini de vurguluyor. Ancak işler istendiği gibi giderse, raporda belirtildiği üzere önümüzdeki aylarda yürürlüğe girebileceği iddia ediliyor.

Yapılacak güncelleme ile yayıncıların da fazla reklam yayınlaması için teşvikler sunacaktır. Teklif, sitenin en büyük yayıncılarına verilen abonelik ücretlerinin oranının da azaltacağını söyledi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Twitch'in para kazanma yapısındaki bazı değişikliklerin bu yaz en kısa sürede uygulanacağı bildirilirken yayıncıların üst kademelerine verilen kanal aboneliklerinin gelir kesintisinin yüzde 70'ten 50'ye düşürülmesi planlanıyor.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Twitch, Gamegar-Twitch, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title