Haberler

Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu Netflix Games'e eklendi

Güncelleme:

Netflix'in Kasım 2021'de başlattığı video oyun projesi Netflix Games'in kütüphanesine Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge eklendi. Oyunu Netflix aboneliğine sahip iOS ve Android kullanıcıları ücretsiz bir şekilde erişebilecek.

Netflix, klasik Teenage Mutant Ninja Turtles arcade oyunlarına modern bir bakış açısı getiren Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge'i ekleyerke mobil oyun kütüphanesini genişletiyor.

TMNT: SHREDDER'S REVENGE, NETFLIX GAMES'E GELDİ

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge, ilk olarak 2022'de PC ve konsollar için piyasaya sürüldü ve 2023'te de Netflix Games kütüphanesine eklenen ilk oyun oldu. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge'i iOS ve Android kullanıcıları ücretsiz olarak indirebilecek.

Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu Netflix Games'e eklendi

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Netflix aboneliği olan tüm kullanıcılar, reklamsız, ekstra ücret ödemeden ve uygulama içi satın alma olmadan, 40'tan fazla özel mobil oyunu Android ve iOS cihazlarında ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu Netflix Games'e eklendi

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Teenage Mutant Ninja Turtles Netflix Games Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Mert Ayaydın kimdir? Mert Ayaydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mert Ayaydın – Hadise arasında kaç yaş var? 2024 artık yıl mı? Artık yıl nedir? 29 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 29 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title