Haberler

Steam indirimleri ne zaman? Steam indirim tarihleri 2024

Son Güncelleme:
Abone Ol

Dijital oyun dağıtımcılığı yapan Steam'in bir sonraki indirim haftasının ne zaman geleceği oyuncular tarafından "Steam indirimleri ne zaman" şeklinde araştırılıyor. 2024 yılı boyunca gelmesi beklenen Steam indirimleri ne zaman? Steam ilkbahar indirimi ne zaman? Steam ilkbahar indirimi 2024! Steam kış indirimi ne zaman 2024? Steam Cadılar Bayramı indirimi ne zaman 2024? Detayları haberimizde…

Steam'in yıl boyunca oyuncuları sevindirecek indirimlerinin ne zaman geleceği merak ediliyor. Ocak 2024'den itibaren önümüzdeki aylarda Steam mağazasında aktif olacak Steam indirimleri ne zaman 2024? Steam ilkbaharindirimi ne zaman? Steam ilkbahar indirimi 2024! Steam kış indirimi ne zaman 2024? Steam Cadılar Bayramı indirimi ne zaman 2024? İşte detaylar…

STEAM 2024 İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

  • Kapitalizm ve Ekonomi Festivali: 8-15 Ocak
  • Korsanlar vs. Ninjalar Festivali: 22-29 Ocak
  • Next Fest: 5-12 Şubat
  • Remote Play Together: 12-19 Şubat
  • Dinozorlar vs. Robotlar Festivali: 26 Şubat - 4 Mart
  • İlkbahar İndirimi: 14-21 Mart (büyük mevsimsel indirim)
  • Deste Oluşturma Festivali: 25 Mart - 1 Nisan


STEAM KAPİTALİZM VE EKONOMİ FESTİVALİ NE ZAMAN?

Steam Kapitalizm ve Ekonomi Festivali tamamen para üzerine dönen oyunlara odaklanır. Bu oyunların temel performans göstergeleri gerçek paraya dayalı olmayabilir, fakat bu oyunların odak noktası para ve oldukça bilindik bir ekonomik sistem olan kapitalizmdir.

Bu etkinlik 8 Ocak TSİ 21.00'den 15 Ocak TSİ 21:00'e kadar sürecek ve katılan ürünlere indirimli oyunlar, "Pek Yakında" modunda olan henüz çıkmamış oyunlar ve demosu olan oyunlar bölümlerinde yer verilecektir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Deck Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? MasterChef kaptanlık düellosu kim kazandı (Tahmin oyunu)? 4 Aralık (Sergen / Kıvanç) Eren – Hasan düello kim kazandı? GTA 6 trailer yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak? GTA 6 YouTube trailer videosu! Melike Şahin ne dedi? İBB'ye iptal edilen konser hakkında ne söyledi? Dzeko kaç gol attı? Gol krallığı Dzeko gol sayısı kaç oldu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title