Haberi Paylaş
Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Gamegar Haberleri

Endnight Games'in geliştirip Newnight'ın yayıncılığını yaptığı hayatta kalma korku oyunu serisi The Forest'ın yeni oyunu Sons of the Forest, 23 Şubat'ta erken erişim olarak çıkış yapacak.

Önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek olan Sons Of The Forest, Steam'de erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülecek. Sons Of The Forest, tam sürümü çıkış yapana kadar geliştirme süresince önemli ölçüde değişiklikler yapılacak.

Birkaç kez ertelenen Sons Of The Forest, 23 Şubat 2023'te PC'ye erken erişim ile çıkış yapacak. Endnight Games'in oyunun son sürümünün piyasaya sürülmesi beklenirken, Steam'deki mağazasında oyunun erken erişim sürümü ile piyasaya çıkacağı görüldü.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Geliştirici ekip oyunun erken erişim ile çıkış nedeni olarak oyunculardan geri bildirimler alarak oyunu daha iyi hale getirip, geliştirmeyi dahili tutmak yerine oyunu büyük ölçüde şekillendirip iyileştirebilmeyi hedefliyor.

Sons Of The Forest'ın erken erişim süresinin 6-8 ay sürmesi bekleniyor, ancak bu sürenin artabileceği de bildirildi. Geliştirici ekip, oyunun en iyi sürümüne ulaştığından emin olduktan sonra erken erişimden çıkaracağını açıkladı.

Endnight Games, "Oyun hem tek oyunculu hem de 8 oyuncuya kadar çok oyunculu olarak oynanabilir. Keşfedilecek mağaralar, ortaya çıkarılacak bir hikaye, yepyeni bir inşa sistemi, zanaatkarlık sistemi, yeni bir silah cephaneliği, dinamik hava ve mevsimler, korkunç düşmanlar ve çok daha fazlası var." sözlerine yer verdi.

Steam'deki oyun fiyatlarının sürekli değişmesi sonrası erken erişim süresi boyunca Sons of the Forest'ın fiyatının da değişmeyeceği açıklandı.

Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title