Haberler

Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Güncelleme:

Endnight Games'in geliştirip Newnight'ın yayıncılığını yaptığı hayatta kalma korku oyunu serisi The Forest'ın yeni oyunu Sons of the Forest, 23 Şubat'ta erken erişim olarak çıkış yapacak.

Önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek olan Sons Of The Forest, Steam'de erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülecek. Sons Of The Forest, tam sürümü çıkış yapana kadar geliştirme süresince önemli ölçüde değişiklikler yapılacak.

SONS OF THE FOREST ERKEN ERİŞİM OLARAK ÇIKACAK

Birkaç kez ertelenen Sons Of The Forest, 23 Şubat 2023'te PC'ye erken erişim ile çıkış yapacak. Endnight Games'in oyunun son sürümünün piyasaya sürülmesi beklenirken, Steam'deki mağazasında oyunun erken erişim sürümü ile piyasaya çıkacağı görüldü.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Geliştirici ekip oyunun erken erişim ile çıkış nedeni olarak oyunculardan geri bildirimler alarak oyunu daha iyi hale getirip, geliştirmeyi dahili tutmak yerine oyunu büyük ölçüde şekillendirip iyileştirebilmeyi hedefliyor.

6-8 AY ERKEN ERİŞİMDE KALACAK

Sons Of The Forest'ın erken erişim süresinin 6-8 ay sürmesi bekleniyor, ancak bu sürenin artabileceği de bildirildi. Geliştirici ekip, oyunun en iyi sürümüne ulaştığından emin olduktan sonra erken erişimden çıkaracağını açıkladı.

Endnight Games, "Oyun hem tek oyunculu hem de 8 oyuncuya kadar çok oyunculu olarak oynanabilir. Keşfedilecek mağaralar, ortaya çıkarılacak bir hikaye, yepyeni bir inşa sistemi, zanaatkarlık sistemi, yeni bir silah cephaneliği, dinamik hava ve mevsimler, korkunç düşmanlar ve çok daha fazlası var." sözlerine yer verdi.

FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ OLMAYACAK

Steam'deki oyun fiyatlarının sürekli değişmesi sonrası erken erişim süresi boyunca Sons of the Forest'ın fiyatının da değişmeyeceği açıklandı.

Sons of the Forest erken erişim ile çıkış yapacak

Kaynak: Haberler.com / Gamegar

Sons of the Forest Gamegar Haberler

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Bakmadan Geçme

Seferberlik tüzüğü neden kaldırıldı? Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği nedir? Sandık Kokusu CANLI izle! Show TV Sandık Kokusu 23. Bölüm CANLI izleme linki! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Sık sık idrara çıkma neyin habercisi? Günde 10 kere idrara çıkmak normal mi? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? Hababam Sınıfı okulu nerede? Hababam Sınıfı oyuncuları kimler, konusu ne? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi oyuncuları kim? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı konusu, oyuncuları ve Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı özeti! 2026 UEFA Avrupa Ligi nerede oynanacak? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Taş Kağıt Makas CANLI izle! KANAL D Taş Kağıt Makas 12. bölüm CANLI izleme linki! Kuruluş Osman CANLI izle! ATV Kuruluş Osman 161. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Mehmed Ali Kağıtçı kimdir? Mehmed Ali Kağıtçı kaç yaşında, nereli? Mehmed Ali Kağıtçı hayatı ve biyografisi!
Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title