Haberi Paylaş

Redfall'ın çıkış tarihi ve yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Gamegar Haberleri

Redfall'ın çıkış tarihi ve yeni oynanış fragmanı yayınlandı

2023'ün en çok beklenen oyunları arasında yer alan Arkane Austin'deki ekip, Xbox Developer Direct etkinliği sırasında Redfall'un çıkış tarihini, hangi platformlarda çıkış yapacağını ve yaklaşık 12 dakikalık yeni oynanış fragmanı yayınlandı.

Arkan Studios'un geliştirip Bethesda'nın yayıncılığını yaptığı açık dünya FPS nişancı oyunu Redfall'un önümüzdeki aylarda yeni nesil Xbox ve PC kullanıcıları için piyasaya sürüleceği açıklandı.

REDFALL NE ZAMAN ÇIKACAK?

Xbox Developer Direct etkinliği sırasında Redfall'un 2 Mayıs 2023 tarihinde Xbox Series X|S ve PC kullanıcıları için piyasaya sürüleceği açıklandı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

REDFALL KONUSU NE?

Bir zamanlar ABD'nin Smalltown kentinin resmi olan Redfall ada kasabası, şirin sokakları, havadar tahta kaldırımları ve büyüleyici mahalleleriyle ünlüydü. Sonra vampirler içeri girdi ve her şeyi mahvetti. İlk önce güneşi gölgede bıraktılar ve gelgitleri geri ittiler. Sonra adanın tüm sakinlerini orduları için her iki köleye dönüştürmeye başladılar

REDFALL OYNANIŞ FRAGMANI


Bethesda xbox Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title