Haberler

PUBG Mobile 18. sezon ne zaman gelecek? PUBG Mobile yeni sezon ne zaman?

Güncelleme:

Mobil oyunlar arasında açık ara önde giden popüler battle royale oyunu PUBG Mobile'ın oyuncuları, yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyor. "PUBG Mobile 18. sezon ne zaman gelecek?" şeklinde aratılan sorunun cevabını sizler için araştırdık Peki, PUBG Mobile yeni sezon ne zaman? PUBG Mobile 18. sezon ne zaman gelecek? M18 Royale Pass ne zaman? PUBG Mobile M18 Royale Pass kaç UC? PUBG Mobile sezon ne zaman bitiyor? İşte detaylar…

PUBG MOBILE YENİ SEZON NE ZAMAN?

PUBG Mobile'ın yeni sezonu 19 Aralık 2022 tarihinde gelecek.

PUBG MOBILE 18. SEZON NE ZAMAN GELECEK?

PUBG Mobile'ın 18. Sezonunun 19 Aralık 2022 tarihleri arasında gelmesi bekleniyor.

PUBG MOBILE 17. SEZON NE ZAMAN BİTİYOR?

Güncel PUBG Mobile sezonu olan 17. sezonun 19 Aralık tarihinde bitmesi bekleniyor.

PUBG MOBILE M18 ROYALE PASS ÖDÜLLERİ

PUBG Mobile 18. sezon Royale Pass'in kullanıcıları bekleyen ödülleri sızdırıldı. İşte PUBG Mobile M18 Royale Pass ödülleri:

 • Mini14 – Batık Saray – 1 RP
 • Eventide Kelebek Örtüsü – 5 RP
 • Stray Rebellion Sırt Çantası –10 RP
 • Away to the Beat (Ücretsiz) – 15 RP
 • Altın Savaş Baltası Paraşüt Görünümü (Ücretsiz) – 20 RP
 • Kabile Şampiyonu Seti (Ücretsiz) – 25 RP
 • Sevimli Genel Uçak Kaplaması – 30 RP
 • Frore Muhafızı – 30 RP
 • Aşındırıcı Lanet – SKS (Ücretsiz) – 35 RP
 • Peri Köyü – SCAR-L – 40 RP

PUBG MOBILE M18 ROYALE PASS KAÇ UC?

 • Royale Pass - 360 UC
 • Elite Royale Pass - 960 UC
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title