İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi - Haberler
Haberi Paylaş

İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:

Jahrein kullanıcı adlı eski Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç'un YouTube'da konuk olduğu bir videoda geçtiğimiz seçimlerde Ekrem İmamoğlu'na oy verdiğini, ancak bir sonraki yerel seçimde Ekrem İmamoğlu'na değil karşısına çıkan herhangi bir rakibe oy vereceğini bildiren Jahrein'in sözleri sosyal medyada tartışmalara yol açtı.

Geçtiğimiz senelerde Twitch'te yayın yapan Jahrein, bağımsız milletvekili adayı olacağını söyleyip daha sonra ise vazgeçtiğini açıklamıştı. Twitter'da yaptığı siyaset tartışmalarıyla konuşulan Jahrein'in Ekrem İmamoğlu'na karşı aldığı tavırlar nedeniyle sosyal medyada tepkilere boğuldu.

Jahrein'in yayınlanan videosundan sonra çıkan tartışmalara yönelik katıldığı Twitter Space sohbet grubunda, "Ben AK Partili değilim, hiçbir zaman da olmadım, hiçbir zaman da olmayacağım ama bunca yanlıştan sonra CHP'de kalkıp İmamoğlu'nu herhangi bir yerden yerel de olsa aday gösterirse benden oy çıkmaz." sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geçtiğimiz aylarda muhalefetten tuvalet terliği çıksa dahi ona oy veririm diyen Jahrein'e "Genel adaylık konusunda muhalefette tuvalet terliği olsa dahi basacaksın" diye hatırlatma yapan Cavs adlı Twitter kullanıcısına "Cumhurbaşkanlığında basacağım, aynı videoda söylüyorum zaten Cumhurbaşkanlığı seçiminde değişim şart. Tuvalet terliği gelse basacağım diyorum ama yerel bir seçimde herhangi bir yerden İmamoğlu'nu aday gösterirlerse AK Parti'ye basarım." dedi.

İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi

CHP milletvekili Eren Erdem'in 180 kişiyi listeleyip hepsini teker teker fişlediğini söylediği konuşmasının ardından, "CHP daha iktidara gelmeden sosyal medyadan insanları fişlediği bir liste mi yapıyor" diyen Jahrein, Twitter hesabından, "Eren Erdem daha iktidara gelmeden Soyluculuk oynuyor. Sen kimsin de bize parmak sallıyorsun?" şeklinde açıklama yaptı.

İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Adalet Ve Kalkınma Partisi Cumhuriyet Halk Partisi Ekrem İmamoğlu Eren Erdem Jahrein Gamegar Magazin Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Süleyman Koç:

kamufle olmuş yunanlılar yanında şimdide '' pkk sizi tükürüğüyle boğar'' diyen zihniyeti benimsiyen insanalr chp nin içine yuvalandığı için parmak sallama ne, dur sen!!! koll sallıyacaklar kolll...

Reklam Fragman:

jahreyni sevmiyorum. Muhalif görünüyor ama her olayın sonunda hükümete toz kondurmadan muhalefete giydiriyor. görünüşü başka, yaptıkları başka

hasan günay:

Jahreini sevmem ama haklı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title