Haberler

İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi

Güncelleme:

Jahrein kullanıcı adlı eski Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç'un YouTube'da konuk olduğu bir videoda geçtiğimiz seçimlerde Ekrem İmamoğlu'na oy verdiğini, ancak bir sonraki yerel seçimde Ekrem İmamoğlu'na değil karşısına çıkan herhangi bir rakibe oy vereceğini bildiren Jahrein'in sözleri sosyal medyada tartışmalara yol açtı.

Geçtiğimiz senelerde Twitch'te yayın yapan Jahrein, bağımsız milletvekili adayı olacağını söyleyip daha sonra ise vazgeçtiğini açıklamıştı. Twitter'da yaptığı siyaset tartışmalarıyla konuşulan Jahrein'in Ekrem İmamoğlu'na karşı aldığı tavırlar nedeniyle sosyal medyada tepkilere boğuldu.

"İMAMOĞLU'NA BENDEN OY ÇIKMAZ"

Jahrein'in yayınlanan videosundan sonra çıkan tartışmalara yönelik katıldığı Twitter Space sohbet grubunda, "Ben AK Partili değilim, hiçbir zaman da olmadım, hiçbir zaman da olmayacağım ama bunca yanlıştan sonra CHP'de kalkıp İmamoğlu'nu herhangi bir yerden yerel de olsa aday gösterirse benden oy çıkmaz." sözlerine yer verdi.

"CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE DEĞİŞİM ŞART"

Geçtiğimiz aylarda muhalefetten tuvalet terliği çıksa dahi ona oy veririm diyen Jahrein'e "Genel adaylık konusunda muhalefette tuvalet terliği olsa dahi basacaksın" diye hatırlatma yapan Cavs adlı Twitter kullanıcısına "Cumhurbaşkanlığında basacağım, aynı videoda söylüyorum zaten Cumhurbaşkanlığı seçiminde değişim şart. Tuvalet terliği gelse basacağım diyorum ama yerel bir seçimde herhangi bir yerden İmamoğlu'nu aday gösterirlerse AK Parti'ye basarım." dedi.

İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi

CHP MİLLETVEKİLİ EREN ERDEM İLE TARTIŞMAYA GİRDİ

CHP milletvekili Eren Erdem'in 180 kişiyi listeleyip hepsini teker teker fişlediğini söylediği konuşmasının ardından, "CHP daha iktidara gelmeden sosyal medyadan insanları fişlediği bir liste mi yapıyor" diyen Jahrein, Twitter hesabından, "Eren Erdem daha iktidara gelmeden Soyluculuk oynuyor. Sen kimsin de bize parmak sallıyorsun?" şeklinde açıklama yaptı.

İmamoğlu'na karşı söylediği sözler tartışmaya yol açtı! Jahrein ve CHP'li Eren Erdem birbirine girdi

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Cumhuriyet Halk Partisi Ekrem İmamoğlu Eren Erdem Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500

Yorumlar (2)

hasan günay:

Jahreini sevmem ama haklı

88
15
yanıtYanıtla
Süleyman Koç:

kamufle olmuş yunanlılar yanında şimdide '' pkk sizi tükürüğüyle boğar'' diyen zihniyeti benimsiyen insanalr chp nin içine yuvalandığı için parmak sallama ne, dur sen!!! koll sallıyacaklar kolll...

2
3
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title