Haberler

Dr. Dre Grand Theft Auto için yeni müzikler yapıyor

Güncelleme:

Snoop Dogg, Dr. Dre'nin yaklaşan bir Grand Theft Auto oyunu için yeni müzikler üzerinde çalıştığını söylüyor.

Snoop Dogg, Rolling Stone Music Now Podcast'e konuk olduğu sırada Dr. Dre'nin bir GTA oyunu için müzik yaptığını belirtti. Snoop Dogg podcast yayınında şu sözlere yer verdi:

"Dr. Dre'nin stüdyoda olduğunu biliyorum… Harika müzik yaptığını biliyorum ve müziğinin bir kısmı yeni çıkacak GTA oyunuyla bağlantılı. Bu yüzden, GTA video oyunu aracılığıyla müziğinin bu şekilde yayınlanacağını düşünüyorum."

Discord sunucumuza katılmak için tıklayınız

Snoop Dogg'un yakın zamanda duyurulan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'a atıfta bulunduğu düşünülüyor. Dr. Dre, Grand Theft Auto: San Andreas'taki radyo istasyonlarında yer almıştı, ancak bunlar daha önce piyasaya sürülen şarkılarıydı.

Rockstar, orijinal radyo istasyon müziğinin ne kadarını oyunların yeni sürümleri için lisansladığını veya müziklerden herhangi birinin değiştirilip değiştirilmediğini henüz konuşmadı.

Snoop Dogg ilk olarak Grand Theft Auto 5'in yeni nesil konsol sürümleriyle piyasaya sürülmek üzere duyurulan GTA 5 Expand and Enchanced'a geleceğini düşünmüştü, ancak bu yeni nesil sürümleri ertelendi.

Rockstar, 2021 yazında GTA Online'a yeni müzik özellikleri ekledi. GTA Online'da "Media Sticks" toplamak, GTA Online dışında piyasaya sürülmemiş müzikler de dahil olmak üzere aracınızın radyo istasyonları için yeni müziklerin kilidini açar. Belki de Dr. Dre'nin yeni müzikleri ilk olarak GTA Online'ın gelecekteki güncellemesinde yer alacaktır.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

GTA 5 Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title