Haberler

GTA Online oyuncusu, garajını Vice City arabalarıyla doldurdu!

Güncelleme:

Bir GTA Online oyuncusu, 2002'de piyasaya sürülen GTA: Vice City'de mevcut olan tüm arabaları garajına ekleyip koleksiyonunu sergiledi. İşte detaylar!

GTA: Vice City zamanlarına nostaljik bir yolculuk yapan bir GTA Online oyuncusu, garajını arabalarla doldurdu. GTA Online'ın son Los Santos Tuners güncellemesiyle, birçok oyuncu mevcut yeni arabaları kontrol etmek için geçmişe geri döndü. Birçok oyuncunun garajları, yarışlara katılmak için hızlı ve gösterişli arabalarla dolu.

Los Santos Tuners güncellemesi, San Andreas şehrine yeni görevler, etkinlikler ve yerler ekleyerek oyuncuları bir hayli mutlu etmeyi başardı. Bir sokak yarışı temasıyla yayınlanan güncelleme, yeni yarış sözleşmeleri ve oyuncuların arabalarını sergileyebileceği yepyeni Auto Shop'u oyuna dahil etti.

GTA: VICE CITY ARABALARINA NOSTALJİK BİR GERİ DÖNÜŞ!

Araba tutkunu bir GTA Online oyuncusu olan Linc_14, garajlarında benzersiz araba koleksiyonlarını sergiledi. Linc_14 kullanıcı isimli oyuncu, gösterişli ve pahalı arabaları tercih etmek yerine, geçmiş Grand Theft Auto oyunlarından bir koleksiyon yarattı. Oyuncunun garajında gösterilen arabalar GTA: Vice City'de yer almış on arabadan oluşuyor. Küçük bir koleksiyon olmasına rağmen, garaj Vice City'den GTA Online'a dahil edilen tüm arabaları temsil ediyor.

GTA Online oyuncusu garajını Vice City arabalarıyla doldurdu!

Koleksiyon muhtemelen LS Car Meet'teki diğer birçok koleksiyon tarafından geride kalacak olsa da, Linc_14'ün nostalji koleksiyonu birçok GTA Online oyuncusunu etkilemeyi başardı.

Kaynak: Haberler.com / Gamegar

GTA 5 Haberler

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

Yeni anayasa görüşmeleri tamamlandı! Demokrat Parti, Kurtulmuş ile masaya oturmayı reddetti

Yeni anayasa görüşmeleri tamamlandı! Demokrat Parti, Kurtulmuş ile masaya oturmayı reddetti

Şanlıurfa'da protokol krizi! YRP'li Belediye Başkanı Gülpınar'dan Bakan Kurum'a sert sözler

Şanlıurfa'da protokol krizi! YRP'li Belediye Başkanı Gülpınar'dan Bakan Kurum'a sert sözler

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title