Haberi Paylaş

Geliştiricisi Firaxis, Civilization 7'nin geliştirildiğini bildirdi

Gamegar Haberleri

Geliştiricisi Firaxis, Civilization 7'nin geliştirildiğini bildirdi

Bir sonraki Civilization, stüdyonun ana şirketi Take-Two Interactive'in Cuma günü yaptığı açıklamada Firaxis Games'te geliştirildiğini doğruladı.

Take-Two ve 2K Games, Heather Hazen'i Firaxis'in stüdyo başkanına tanıtan bir basın açıklamasında gelişmeyi duyurdu ve aynı zamanda uzun zamandır geliştirici ekibinde yer alan Jake Solomun'un stüdyodan ayrıldığını duyurdu.

CIVILIZATION 7 GELİŞTİRME AŞAMASINDA

Hazen, "Firaxis'in efsanevi Civilization serisinin bir sonraki oyununun geliştirilmekte olduğunun duyurulmasıyla başlayarak, stüdyonun hikayeli mirasını sürdürme fırsatına sahip olduğum için çok heyecanlıyım" dedi.

Hazen, "Sektörümüzdeki en iyi geliştiricilerden bazılarıyla çalıştığım için şanslıyım ve Civilization serisini dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncumuz için heyecan verici yeni zirvelere taşımayı planlıyoruz. Buna ek olarak, Marvel's Midnight Suns'ı lansman sonrası içerikle desteklemeye ve ekiplerimiz için yeni yaratıcı projeler keşfetmeye devam edeceğiz."

Geliştiricisi Firaxis, Civilization 7'nin geliştirildiğini bildirdi

Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title