Epic Games'in 375 TL değerindeki ücretsiz oyunları erişime açıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Epic Games'in 375 TL değerindeki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Epic Games'in 375 TL değerindeki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Epic Games her hafta olduğu gibi kullanıcılarınca ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta kullanıcılarına 375 TL değerinde iki adet ücretsiz oyun veren Epic Games Store, kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Popüler aksiyon-strateji oyunu ve Rogue-lite oyununu kullanıcılarına ücretsiz olarak veriyor. Epic Games'in bu haftaki oyunları kullanıcıların yüzünü güldürdü. 31 Mart ve 7 Nisan tarihleri arasında iki adet ücretsiz oyunu kullanıcılarına verdi.

Epic Games'in bir sonraki hafta (7-14 Nisan) tarihleri arasındaki oyunları da açıklandı. Epic Games kullanıcılarına 7 Nisan'dan itibaren etkin olacak Aksiyon oyunu Rogue Legacy ve Keşif oyunu The Vanishing of Ethan Carter'ı veriyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Deneyimli BioShock geliştiricileri tarafından oluşturulan birinci şahıs aksiyon macera oyunu City of Brass' ta gözü pek bir hırsız olun. Pala ve çok amaçlı bir kırbaç kuşanarak Binbir Gece Masalları temalı gösterişli metropolün merkezine ulaşmak için herkesi kırbaçtan geçirecek, tuzak kurup oltaya getireceksiniz veya zamanınız tükendikçe ölümle yüzleşeceksiniz.

Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Total War: WARHAMMER, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasındaki tur bazlı epik imparatorluk seferini devasa ve çarpıcı gerçek zamanlı muharebelerle birleştiriyor.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Epic Games Total War Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title