Elden Ring'den yeni bir speedrun rekoru daha! Oyunu 8 dakikada bitirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Elden Ring'den yeni bir speedrun rekoru daha! Oyunu 8 dakikada bitirdi

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Elden Ring'den yeni bir speedrun rekoru daha! Oyunu 8 dakikada bitirdi

FromSoftware'in geliştirdiği açık dünya souls-like oyunu Elden Ring'de keşfedilen yeni zip tekniği ile oyunu çok kısa sürede bitirmek mümkün hale geldi.

Elden Ring speedrunları, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana yüzlerce hatta binlerce kez denendi. Her seferinde kısalan süreler bir saatlerden 10 dakikanın altına düştü. Dün paylaştığımız haberde Elden Ring'i 12 dakikada tamamlayan yayıncının hemen ardından başka bir yayıncıdan yeni rekor geldi.

ELDEN RING'İ 8 DAKİKADA BİTİRDİ

Distortion2 kullanıcı adlı yayıncı Elden Ring'i geçtiğimiz günlerde keşfedilen zip tekniği ile 8 dakika 56 saniyede bitirmeyi başardı. Zip tekniğinde kılıcınız ile savunma yaparken belirli bir süre sonra bir adım atmanız halinde sizi haritada saatlerce yürümekten kurtararak çok uzaklara fırlatıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Speenrunlarda her saniye önemli olduğundan speedrun yapan oyuncular her saniyeyi değerlendirmeye çalışıyor. Oyuncular, oyundaki bosslara bulaşmadan zip tekniği ile ışınlana ışınlana oyunu kısa sürede tamamlamaya çalışıyorlar.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Elden Ring, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title