EA Sports FC ne zaman çıkacak? EA Sports FC çıkış tarihi! - Haberler
Haberi Paylaş

EA Sports FC ne zaman çıkacak? EA Sports FC çıkış tarihi!

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
EA Sports FC ne zaman çıkacak? EA Sports FC çıkış tarihi!

Electronic Arts'ın eski adıyla FIFA, yeni duyurduğu adı ile EA Sports FC'nin ne zaman çıkacağı oyuncuların kafasında merak oluşturdu. FIFA 23 yerine geçecek EA Sports FC'nin çıkış tarihi ne zaman? EA Sports FC ne zaman çıkacak? İşte detaylar…

Popüler oyun geliştiricisi ve yayıncısı Electronic Arts, 10 Mayıs'ta yaptığı açıklama ile FIFA lisans anlaşmasının bittiğini, bir sonraki oyunun EA Sports FC adıyla piyasaya sürüleceğini açıkladı. Peki, EA Sports FC ne zaman çıkacak? İşte EA Sports FC çıkış tarihi!

EA SPORTS FC NE ZAMAN ÇIKACAK?

Electronic Arts, eski FIFA oyunlarını her sene olduğu gibi yeni yıla gelmeden 2-3 ay önce piyasaya sürüyordu. Bu da yılın dördüncü çeyreğine denk geliyordu. Futbol oyunu severleri yeni oyunu bir sonraki yıla girmeden deneyimleyebiliyordu. Ancak, EA'nın yaptığı yeni duyuru ile EA Sports FC'nin yeni çıkış tarihi için 2023 öngörülüyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

EA Sports FC ne zaman çıkacak? EA Sports FC çıkış tarihi!

EA SPORTS FC ÇIKIŞ TARİHİ

Electronic Arts'ın resmi sitesinde yaptığı açıklamada, "Küresel futbolun geleceğini hepinizle birlikte inşa etmekten inanılamaz heyecan duyuyoruz ve 2023 yazında EA Sports FC hakkında daha fazla bilgi paylaşmaktan mutluluk duyacağız." sözlerine yer verdi. Eski adıyla FIFA yeni adıyla EA Sports FC'nin yeni oyununun piyasaya sürülmesi uzun sürecek gibi görünüyor.

EA Sports FC ne zaman çıkacak? EA Sports FC çıkış tarihi!

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Electronic Arts, EA Sports, FIFA 22, FIFA 21, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title