Haberler

Contraband Police sistem gereksinimleri neler? Contraband Police kaç GB? Contraband Police ne zaman çıkacak?

Güncelleme:

Contraband Police Crazy Rocks tarafından geliştirilen demosuyla oyuncuların beğenisini toplayan bir polislik simülasyonudur. 8 Mart Çarşamba günü çıkış yapacak oyun için en merak edilen şeyleri derledik. Contraband Police sistem gereksinimleri nelerdir? Contraband Police kaç GB? Detaylar haberimizde...

Crazy Rocks tarafından geliştirilen Contraband Police, 80'lerin komünist devletinde bir sınır polisinin görevlerini yaptığımız; kaçakçılık, yolsuzluk ve sahtekarlık gibi suçlarla savaştığımız bunları engellemeye çalıştığımız bir simülasyon oyunudur.

Peki, Contraband Police oynamak için nasıl bir bilgisayar sisteminiz olması gerekir? Contraband Police sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Sizler için derledik.

CONTRABAND POLICE MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: İntel Core İ5-6600@3.3GHz ya da AMD Ryzen5 1600
  • Bellek: 12GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX1050 ya da AMD RX560
  • Depolama: 12GB Kullanılabilir alan

CONTRABAND POLICE ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim sistemi:Windows 10(64-bit)
  • İşlemci: İntel Core i7-9700@3,6GHz ya da AMD Ryzen5 3600
  • Bellek:16 GB RAM
  • Ekran Kartı:Nvidia GeForce GTX2060 ya da AMD Radeon RX5700
  • Depolama:12GB Kullanılabilir alan

CONTRABAND POLICE KAÇ GB ?

Contraband Police için önerilen minimum kurulum dosyası dahil 12 GB'dır.

Kaynak: Haberler.com / Gamegar

Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title