Galatasaray, Napoli'den Ivan Strinic İçin 3 Milyon Euro Teklif Etti

Galatasaray, Napoli'nin sol beki Ivan Strinic için 3 milyon Euro teklif etti. İtalyan ekibi bonservis için 5 milyon Euro isterken, iki ekibin 4 milyon Euro'da anlaşması bekleniyor.

Bir yandan orta saha ve hücum hattına takviyeler yapan Galatasaray, diğer taraftan savunma takviyelerine de devam ediyor. Sarı-Kırmızılılar'ın Fernando ve Feghouli'den sonraki hedefi, Napoli'nin sol beki Ivan Strinic.

Özellikle teknik direktör Tudor'un çok istediği Hırvat futbolcuyu ikna etmeyi başaran Galatasaray Yönetimi, şimdi oyuncunun kulübü Napoli ile pazarlık halinde.

CİMBOM 3 VERİYOR, NAPOLİ 5 İSTİYOR

3 milyon Euro'luk teklifle kapıyı çalan Galatasaray'dan 5 milyon Euro bonservis bedeli talep eden İtalyan kulübünden indirime gitmesi bekleniyor. Kulübe yakın kaynaklar, tarafların 4 milyon Euro'da buluşma ihtimalinin yüksek olduğunu öne sürüyor.

CAROLE GÖZDEN ÇIKARILDI

Strinic transferini bitirmeye çalışırken, her ihtimale karşın alternatif de belirleyen Sarı-Kırmızılılar, mevcut sol bek Carole'ü ise gözden çıkarmış durumda. Fransız futbolcunun 3.5 milyon Euro ve üzeri herhangi bir teklif gelmesi halinde gönderileceği öğrenildi.