Fenerbahçe'nin Yeni Transferi Roberto Carlos İstanbul'da (2)

Fenerbahçe ile Anlaşmaya Varan Brezilyalı Yıldız Oyuncu Roberto Carlos İstanbul'a Geldi. Yıldız Oyuncu Havalimanında Zaman Zaman Ezilme Tehlikesi Geçirdi.

Fenerbahçe'nin Yeni Transferi Roberto Carlos İstanbul'da (2)

Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Brezilyalı yıldız oyuncu Roberto Carlos İstanbul'a geldi. Yıldız oyuncu havalimanında zaman zaman ezilme tehlikesi geçirdi.

Fenerbahçe'nin yeni transferi dünyaca ünlü yıldız oyuncu Roberto Carlos, özel bir uçakla Atatürk Havalimanı'na geldi. Basın mensuplarının yoğun ilgisi ile karşılaşan yıldız oyuncu zaman zaman ezilme tehlikesi geçirdi. Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı ile birlikte İstanbul'a gelen yıldız oyuncu, gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Yıldız oyuncu, havalimanında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne sarı-lacivertli taraftarlar alınmazken,

dışarıda bekleyen taraftarlar Roberto Carlos'un Dış Hatlar Terminali'nden çıkmasıyla sevgi gösterilerinde bulundu. Kendisini havalimanından götürecek araca binmekte zorlanan Carlos, zaman zaman ezilme tehlikesi geçirdi.

Murat Özaydınlı ile havalimanından ayrılan Roberto Carlos, yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra FB Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda taraftarlara açık yapılacak imza töreni ile kendisini Fenerbahçe'ye bağlayan sözleşmeye imza atacak.

(MFS-OK-OK-S)