Haberler » Spor » Fenerbahçe'de Markovic, Kadlec ve Meireles Takımdan Ayrıldı - Spor

Fenerbahçe'de Markovic, Kadlec ve Meireles Takımdan Ayrıldı

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Meireles ile Sparta Prag'la anlaşan Michal Kadlec, Sarı-Lacivertliler'e veda etti. Yönetim ise Markovic'e sıcak bakmadı.

'de sözleşmesi sona eren ve boşa çıkan 'in yanı sıra ile anlaşan , Sarı-Lacivertliler'e veda etti. Liverpool'dan kiralandığında büyük ses getiren ancak sakatlığı nedeniyle bir türlü bekleneni veremeyen Lazar Markovic ile de yollar ayrıldı.

YÖNETİM İSTEMEDİ

İngiliz ekibi, yeniden kiralama konusunda Fenerbahçe'ye öncelik tanısa da yönetim, Sırp futbolcuyu bir kez daha kadroya katmaya sıcak bakmadı. Üç futbolcu da takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

"SAKATLIKLAR YILDIRDI"

Raul Meireles, 2012 yılında 10 milyon Euro karşılığında Chelsea'den transfer edilmişti. 4 yıldır Sarı-Lacivertli formayı giyen 33 yaşındaki futbolcu için bu sezon oldukça kötü geçti.

Portekizli oyuncu, "Bu sene şanssızlıklar bir türlü yakamı bırakmadı. Çok ciddi bir operasyon geçirdim ve toparlanamadım. Sakatlıklar beni yıldırdı. Bu büyük takımda forma giyme şansı tanıdığı için başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

(Fanatik)Haber Videosu: Fenerbahçe'de Markovic, Kadlec ve Meireles Takımdan Ayrıldı