Fener'in Eski Yengesini Fotoğrafçı Kaptı

Mirsad Türkcan'ın boşandığı eşi 2005 Sırbistan Karadağ Güzeli Dina Dzankovic, fotoğrafçı Mehmet Turgut ile 4 aydır aşk yaşıyormuş.

Fenerbahçe Ülker'in ve A Milli Basketbol Takımı'nın eski oyuncusu Mirsad Türkcan'ın boşandığı eşi 2005 Sırbistan Karadağ Güzeli Dina Dzankovic, fotoğrafçı Mehmet Turgut ile 4 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.

2011 BOŞANMIŞLARDI

Posta gazetesinden Halil Kalmuk'un haberine göre; Mirsad Türkcan, 2005 Sırbistan Karadağ Güzeli Dina Dzankovic ile 18 Aralık 2005'te nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evlilikten Nusret, Naba ve Karia adlı 3 çocuğu olmuştu. Ama Dina Türkcan eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek 2011'de boşanma davası açmış ve 1 milyon TL tazminat talep etmişti. Ayrıca Mirsad Türkcan için 6 ay evden uzaklaştırma kararı aldırdırmıştı.

YENİ AŞKI FOTOĞRAFÇI ÇIKTI

Olaylı boşanma davası geçen yıl sona ermişti. Dina Dzkankovic özgürlüğüne kavuştuktan sonra adını aşk dedikodularından özenle uzak tutuyordu ama duydum ki, yaralı kalbinin ilacını bulmuş. '46' adlı derginin sahibi fotoğrafçı Mehmet Turgut ile flört etmeye başlamış. 4 aydır birliktelermiş. Birbirlerini çok seviyorlarmış. Mehmet Turgut geçenlerde 28 yaşına basan sevgilisi için doğum günü partisi vermiş, üzerinde Dina Dzankovic'in fotoğrafının olduğu bir pasta yaptırmış.

Kaynak: Haberler.Com