Faruk Yalçın Haberleri

Faruk Yalçın haber, Faruk Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Yalçın - 09.08.2020
Kocaeli'deki hayvanat bahçesi yüzlerce kuşa "yuva" oldu
Zengin tür çeşitliliğiyle öne çıkan Kocaeli'deki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, ziyaretçilerine 100'e yakın kuş türünü görme imkanı sunuyor.
Faruk Yalçın - 30.07.2020
Kızıl pandalar ailenin yeni üyelerine kavuştu
"Türkiye'nin canlı gen bankası" olarak anılan Kocaeli'nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nda, koruma altında bulunan kızıl pandaların yavruları hayata gözlerini açtı.
Faruk Yalçın - 29.07.2020
Hayvanat bahçesinin sakinleri bayramda ziyaretçilerini bekliyor
Bayram tatilinde çocuklarıyla güzel vakit geçirmek isteyen ailelerin uğrak yeri olan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvan türlerine de ev sahipliği yapıyor.
Faruk Yalçın - 05.06.2020
Kocaeli'ndeki hayvanat bahçesi kapılarını yeniden ziyarete açtı
Kocaeli'nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, kontrollü sosyal hayata geçilmesiyle birlikte kapılarını yeniden ziyaretçilere açtı.
Faruk Yalçın - 04.06.2020
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi, kapılarını yeniden ziyarete açıyor
Kocaeli'nin Darıca ilçesindeki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi, kontrollü sosyal hayata geçilmesiyle birlikte yarın kapılarını yeniden açacak.
Faruk Yalçın - 13.05.2020
Kocaeli'de tedavi edilen şahin ve baykuşlar doğaya bırakıldı
Aradan geçen 6 aylık sürede koruma altına alınan şahin ve baykuşların Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'nde tedavi edildiğini belirten Özoğlu, "Canlı beslenmesi ve avlanma konusunda eğitimleri yapıldı.
Faruk Yalçın - 22.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı  Ahmet Misbah Demircan'ın konuşması -Büyükşehir Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın konuşması -Kütüphaneden detaylar -Diğer detaylar Haber-Kamera: Muhammed KISIR/KAYSERİ, ==================================== Bitkin halde bulunan şahin hayvanat bahçesine verildi KOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, bitkin halde bulunan yaralı şahin zabıta ekibi tarafından tedavisi için hayvanat bahçesine götürüldü.  Darıca Pirireis Mahallesi'nde bir vatandaş bitkin haldeki şahini gördü. Vatandaş, karton kutunun içine koyduğu şahini Darıca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne götürdü. Zabıta müdürlüğü ekibi, uçamayan şahini tedavisi için Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'na teslim etti.
Faruk Yalçın - 22.11.2019
Erzurum'dan Darıca'ya gelen öğrenciler hayvanat bahçesini gezdi
Darıca Kaymakamlığı, Darıca Belediyesi ve Tekman Belediyesi'nin ortak organizasyonu ile Tekman'da eğitim gören 45 öğrenci Darıca'ya geldi. Öğrenciler ilk olarak Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nı gezdi.
Faruk Yalçın - 22.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-18
Darıca Kaymakamlığı, Darıca Belediyesi ve Tekman Belediyesi'nin ortak organizasyonuyla Tekman'da eğitim gören 45 öğrenci, Darıca'ya geldi. Öğrenciler ilk olarak Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nı gezdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Yalçın Haberleri | Faruk Yalçın Kimdir - Haberler - Faruk Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bir evde piton yılanları, örümcekler ve kertenkeleler bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 20:22:26. #1.14#
title