Fal Satılmış Efendi'nin Hayatını mı Mahvediyor?

Fal Satılmış Efendi'nin Hayatını mı Mahvediyor?

D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Fal Satılmış Efendi'nin Hayatını mı Mahvediyor?
05.03.2013 13:57 | Son Güncelleme: 05.03.2013 13:57

Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev'in üstlendiği, şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 38. Bölümü 7 Mart Perşembe 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de dizi severlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, 22.30'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer? "in 7 Mart Perşembe 22.30'da ekranlara gelen yeni bölümünde, bir önceki bölümde farklı partnerler ile şanslarını arama kararı alan Seda ve Tarık için faldan düğün, Umut ve Maya içinse kır gezisi çıkar. Aşk markajındaki Hijyen Tijen'den hayatının en kötü haberini alan Satılmış Efendi'nin ise son bir dileği var.

Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom "Aşk Kaç Beden Giyer" dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.

38.Bölüm Özet

Fala inanma, falsız kalma. Fincandan Seda ve Tarık için düğün, Umut ve Maya için kır gezisi çıkar. Peki ya Satılmış Efendi için? Aşk markajındaki Hijyen Tijen'den hayatının en kötü haberini alan Satılmış Efendi'nin son bir dileği vardır.

Kaynak: Bültenler

title