'23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar' diyen genç kız, kendini üst geçitten attı - Haberler
Haberi Paylaş

"23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar" diyen genç kız, kendini üst geçitten attı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Şişli'de evlenmek istemeyen genç kız, üst geçitten atlayarak intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralı olan kızın atlamadan önce, "23 tane kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar" ifadesini kullandığı öğrenildi.

Ailesi tarafından evlendirilmek istenen Elif (22) isimli genç kız, Iğdır'daki ailesinden kaçarak İstanbul'a geldi. Geceyi arkadaşlarıyla birlikte Maçka Parkı'nda geçiren genç kız, sabah sinir krizi geçirerek arkadaşlarının gözü önünde cadde üzerindeki üst geçitten aşağı atladı.

Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine hemen polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalenin ardından genç kız ambulansla Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı kızın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Görgü şahidi Berk Göçer, "Ailevi sıkıntıları vardı. Iğdır'da şu an ailesi. Ailesiyle görüşmek istiyordu. Atlatmadan önce bana dediği şu, '23 tane kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar o eve'" dedi.

Göçer, "İntihar girişimi öncesinde de bana dedi 'Zaten ben artık burada yaşamak istemiyorum, benim bir vasfım yok, ümidim yok. Gelecekle ilgili bir planım yok' diye. Sağlık durumu da şu an nabzı yerindeydi giderken ama vücudunda neler var bilmiyorum. Çünkü 4 buçuk metreden kafa üstü düştü yere. Ben de o anı gördüm. Oradan kolunu attı ve çıkacak sandım. Ama bir anda kafa üstü çakıldı yere" diye konuştu.

 23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar diyen genç kız, kendini üst geçitten attı

 23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar diyen genç kız, kendini üst geçitten attı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (2)
omer turan:23 kardeş nasıl olur.
BÜLENT ŞEN:Olur, olmaz olur mu? Ama olmaz olsun. Sonuca şaşırmamak lazım. Sorumsuzluk bir hayatı daha karartmak üzere
500