Evlendikten Sonra Ekranlara Ara Veren Yıldız Asyalı, Eşinden Boşandı

Evlendikten Sonra Ekranlara Ara Veren Yıldız Asyalı, Eşinden Boşandı

Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı, evlendikten sonra ekranlara ara verip kendisini çocuğuna adamıştı. Asyalı, eşinden sessiz sedasız boşandı.

2015 yılında iş adamı Emre Vatansever ile dünyaevine giren Yıldız Asyalı'nın boşandığı ortaya çıktı.

SESSİZ SEDASIZ AYRILDI

Yıldız Asyalı 2 yıl süren evliliğini geçtiğimiz temmuz ayında noktalamış ve bunu herkesten saklamayı başarmıştı. 2015 yılında iş adamı Emre Vatansever ile dünyaevine giren Yıldız Asyalı'nın bu evlilikten 1,5 yaşında Ayşe Mira adında bir kızı var. Asyalı "Sessiz sedasız evliliğimizi bitirdik. Anne ve baba olarak kızımızı büyütüyoruz" dedi.


YORUMLAR (8)

  • İŞLER GÜÇLER:
    ne olacaktı ya hangi bir ünlü tek evli kalabiliyor geçin geçin hepsi tırt bunların
    BEBERUHİ: Yarısı yetmiyor tamanı istiyor bizim zengin muhit bebeleri şöret olmak istiyorsan 10 sefer evlenip 30 sefer boşanacaksın irani farsi usülü
  • CORCİ:
    evlilikler bitiyor maalesef, dünya eski konjunktürde değil. Dünya genelinde yayılan globelleşme ve bireysellik akımı evlenen bireyleri de olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bununla beraber yazılı ve görsel medyada yer alan bir takım kavramlarla ve özellikle sosyal medyanın diyalektik etkisi ile insanların birbirlerine tahammülleri kalmadı.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.