Esra Albayrak Haberleri

Esra Albayrak haber, Esra Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esra Albayrak - 02.09.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 3 Eylül 2021
(Tokyo/04.50/15.00) 2- Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na Japonya'da devam edilecek. Golbol Kadın Milli Takımı, finalde ABD ile karşılaşacak; atletizmde kadınlar uzun atlama T20 sınıfında Esra Albayrak ve Fatma Damla Altın finalde yarışacak.
Esra Albayrak - 06.10.2020
Son dakika: Bakan Albayrak ve ailesi hakkında çirkin paylaşım; Sanığa Cumhurbaşkanına hakaret suçundan 1 yıl 9...
Son dakika haber... HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'ın doğum yapması sevincini sosyal medyadan paylaşmasının ardından sosyal medyada yaptığı çirkin paylaşımlar gerekçesiyle tutuklanan sanık Mehmet Fatih Kaplan hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret suçundan ayrı...
Esra Albayrak - 16.07.2020
Kılıçdaroğlu yeniden görülen "Man Adası" davasında tazminat ödemeye mahkum oldu
Davayı karara bağlayan hakim, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 150 bin lira, Özdemir Bayraktar'a 60 bin lira, Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar'a yirmi ikişer bin lira, Necmeddin Bilal Erdoğan'a 20 bin lira, Ahmet Burak Erdoğan'a 16 bin lira, Mustafa Erdoğan'a 15 bin lira, Sadık Albayrak ve Ziya İlgen'e on dörder bin lira, Orhan Uzuner ve Osman Ketenciye'de on üçer bin lira manevi tazminatın, davalı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan alınarak 21 Kasım 2017'den itibaren işleyecek yasal faiziyle ödenmesine karar verdi.
Esra Albayrak - 16.07.2020
KILIÇDAROĞLU, ERDOĞAN VE YAKINLARINA 359 BİN LİRA TAZMİNATA MAHKUM EDİLDİ
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Man Adası" açıklamaları nedeni ile bir kez daha manevi tazminat ödemeye mahkum edildi. Mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.  Mahkeme, daha önce aynı tutar üzerinden oluşturduğu tazminat kararı, İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulmuş, bozma sonrası yapılan yeniden yargılamada aynı karar verildi.   İstinaf Mahkemesi'nin usulden bozarak geri gönderdiği davanın bugün görülen duruşmasında karar çıktı. Mahkeme, İstinaf Mahkemesi'nin talebi üzerine yeniden yaptığı yargılamada, eski kararında olduğu gibi Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.  İstanbul Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, davacılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kızı Sümeyya Erdoğan Bayraktar, kızı Esra Albayrak, dünürü Özdemir Bayraktar, eniştesi Ziya İlgen, dünürü Sadık Albayrak, dünürü Orhan Uzuner, dünürü Osman Ketenci'nin avukatları katıldı.
Esra Albayrak - 06.07.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın dördüncü çocuklarının doğum haberine sosyal medyadan hakaret içerikli yorum yapanları eleştiren Davutoğlu, şunları kaydetti: "İnsani hukuk bağlamında Sayın Erdoğan'a ve ailesine dönük herhangi bir saldırı olursa benim yerim de konumum da tutumum da onların yanında olacaktır.
Esra Albayrak - 03.07.2020
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Aklı başında herkes tarafından kınandı" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın uğradığı alçakça saldırının, bu ülkedeki aklı başında herkes tarafından kınandığını belirten Öztrak, "Elbette olması gereken de buydu.
Esra Albayrak - 02.07.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Bunun üstüne daha yasal düzenleme yapacak bir şey yok" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak'ın yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara işaret eden Özel, "Bir aileye yapılan saldırıyı asla tasvip etmedik, en sert şekilde eleştirdik, eleştirmeye de devam ediyoruz.
Esra Albayrak - 02.07.2020
ALBAYRAK ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADA ÇİRKİN SALDIRI: 1 KİŞİ TUTUKLANDI (1)
İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak ile ilgili sosyal medyada yapılan çirkin yorumlarla ilgili soruşturmada gözaltına alınan Mehmet Fatih Kablan tutuklandı.
Esra Albayrak - 02.07.2020
Bakan Albayrak ve ailesine yönelik hakaret içerikli paylaşımlara ilişkin soruşturma
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Albayrak ile eşi Esra Albayrak'ı hedef alan hakaret içerikli yorumlara ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 2 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Esra Albayrak - 02.07.2020
flash!
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın çocuk sevincine sosyal medyada yapılan çirkin paylaşımlara ilgili olarak adliyeye sevkedilen şüphelilerden biri tutuklandı.
Esra Albayrak - 02.07.2020
KAİM'den Esra Albayrak'a yönelik hakaret içerikli yorumlara tepki Açıklaması
Kadıköy İmam Hatipliler (KAİM) Vakfı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak ve yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara tepki gösterdi.
Esra Albayrak - 02.07.2020
Bakan Albayrak ve ailesine yönelik hakaret içerikli paylaşımlara ilişkin soruşturma
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Albayrak ile eşi Esra Albayrak'ı hedef alan hakaret içerikli yorumlara ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 2 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Esra Albayrak - 02.07.2020
flash!
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın çocuk sevincine sosyal medyada yapılan çirkin paylaşımlara ilgili İstanbul'da adliyeye gönderilen şüphelilerden biri tutuklama, diğeri ise adli kontrol talebiyle mahkemeye sevkedildi.
Esra Albayrak - 02.07.2020
CHP'li Öztunç: "Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeyi hep birlikte yapalım"
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımları şiddetle kınadığını dile getiren Öztunç, "Hiç kimse kimsenin ailesine, eşine çocuğuna hakaret edemez.
Esra Albayrak - 02.07.2020
ALBAYRAK ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADA ÇİRKİN SALDIRI: 2 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (1)
HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın çocuk sevincine sosyal medyada yapılan çirkin paylaşımlarla ilgili İstanbul'da gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevkedildi.
Esra Albayrak - 01.07.2020
ALBAYRAK ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADA ÇİRKİN SALDIRI: İSTANBUL'DA 1 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI
HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın çocuk sevincine sosyal medyada yapılan çirkin paylaşımlarla ilgili İstanbul'da bir kişi daha gözaltına alındı.
Esra Albayrak - 01.07.2020
Tüm partilerden Esra Albayrak'a destek
TBMM Genel Kurulu'nda siyasi partiler, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'a yönelik sosyal medyadan yapılan hakaretlere tepki gösterdi.
Esra Albayrak - 01.07.2020
TBMM Genel Kurulu
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara işaret eden Türkkan, "Partimin fikri nedir veya bir başkası ne der' demeden bu haysiyet celladını kınayan bir twit attım.
Esra Albayrak - 01.07.2020
Bakan Albayrak ve ailesine yönelik hakaret içerikli paylaşımlara ilişkin soruşturma
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Albayrak ile eşi Esra Albayrak'ı hedef alan hakaret içerikli yorumlara ilişkin soruşturma başlatıldı.
Esra Albayrak - 01.07.2020
ALBAYRAK ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADA ÇİRKİN SALDIRI: 4 KİŞİ SERBEST BIRAKILDI
HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın çocuk sevincine sosyal medyada yapılan çirkin paylaşımlarla ilgili İstanbul'da gözaltına alınan 5 kişiden 4'ü serbest bırakıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Esra Albayrak Haberleri | Esra Albayrak Kimdir - Haberler - Esra Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Esra Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Bakan Elvan, Özbekistan'da İslam Kalkınma Bankası yönetimiyle
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 16:48:34. #1.13#

title