Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı: Çakırbeyli ile Meftunlar arasında savaş kızışıyor! - Haberler
Haberi Paylaş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı: Çakırbeyli ile Meftunlar arasında savaş kızışıyor!

Haberler.com - Haberler | Gündem

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO'da beşinci sezon, geçen hafta başlamıştı. Yeni sezon ikinci bölümde Hızır, Meftun ailesini ortadan kaldırmak için Hızır Ali'ye görev veriyor. Meftun ailesi ise Emine ile Ömür'e saldırı düzenliyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı atv tarafından yayınlandı. Beşinci sezona fırtına gibi giren fenomen dizi yeni bölümde Çakırbeylililer ile Meftunlar arasında savaş kızışıyor. Hızır Ali'ye ekip kurulması görevi veriliyor. Diğer yandan Evren Erler Habban'ın kardeşi Behram rolünde diziye katılıyor ve hesap soruyor. Hızır'ın Sevda için "O sizin konunuz değil" sözleri dikkat çekiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı: Çakırbeyli ile Meftunlar arasında savaş kızışıyor!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölümde Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu değeri çok büyük olan icadın ilk denemesi, kopacak olan fırtınanın fitilini ateşler. Yeni silahın hedefindeki ilk kişinin ölümüyle başlayan savaşta, cepheler kolay oluşmayacaktır. Diğer tarafta Çakırbeyliler ve dostlarının, İstanbul'un dört bir yanından yükselttiği sesler de başlatılan yeni savaşın ilanı oluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölüm fragmanı: Çakırbeyli ile Meftunlar arasında savaş kızışıyor!

Hızır Çakırbeyli, sadece işinde değil, aşk hayatındaki buluşuyla da olay yaratır. Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda'nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır. Hısım mı yoksa hasım mı olacağı henüz belli olmayan masanın yeni üyelerinin, kendi aralarındaki anlaşmazlık da Hızır ve Sevda ikilisinin geleceği üzerinde etkili olur.

YENİ SEZONDA KİMLER KATILDI?

Naz Elmas (Sevda Meftun)

Burak Sergen (Feyyaz Meftun)

Evren Erler (Behram)

Mahmut Gökgöz (İbrahim Meftun)

Selda Alkor (Melike Meftun)

Ercan Reşat Demir (Bülent)

Erdem Şanlı (Dinçer)

Kutay Sungar (Ahmet)

Ufuk Tevge

Ali Yerlikaya (Hakan)

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title