Eski Bakan Güllüce'den Büyükşehir'e Tam Not

Eski Bakan Güllüce'den Büyükşehir'e Tam Not

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris Güllüce, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırım ve çalışmaları takdir ederek, “Şehrimiz bambaşka bir görünümüne kavuşmuş. Başkanımız Mehmet Sekmen’i tebrik ve takdir ediyorum” dedi.

Eski Bakan Güllüce'den Büyükşehir'e Tam Not

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris Güllüce, Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yatırım ve çalışmaları takdir ederek, "Şehrimiz bambaşka bir görünümüne kavuşmuş. Başkanımız Mehmet Sekmen'i tebrik ve takdir ediyorum" dedi.


Eski Bakan Güllüce, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte Büyükşehir'in yatırımlarını yerinde inceledi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin'in de bulunduğu yatırım gezisinde Eski Bakan Güllüce, Sanayi semtindeki cami inşaatı, Şükrüpaşa'da tamamlanan Bilgi Evi ve İstanbulkapı'daki Şehristan Konutları'nda incelemede bulundu.


Erzurum'un her alanda yükselen bir ivme yakaladığını anımsatan Güllüce, "Şehrimiz Başkanımız Mehmet Sekmen ile adeta her alanda değişim ve gelişimi yaşıyor. Bu başarılı ve değerli çalışmalardan ötürü Mehmet Bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Erzurum değişimi tabiri yerindeyse bütün hücrelerinde ve bütün katmanlarında yaşıyor" dedi.


Başkan Sekmen de, söz konusu düşüncelerinden ötürü Eski Bakan Güllüce'ye teşekkür etti. - ERZURUM

Kaynak: İHA