Eşbaşkan Haberleri

Eşbaşkan haber, Eşbaşkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eşbaşkan - 26.12.2020
Son Dakika | İçişleri Bakan Yardımcısı İnce: "Belediye'yi örgütün görevlendirdiği eşbaşkan yönetti"
Bir son dakika haberine göre Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Kars'a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, HDP Belediye Başkanı Ayhan Bilgen'in 536 gün görevde kaldığını ve 281 gün Kars dışında olduğunu belirtti.
Eşbaşkan - 03.12.2020
Fransa Karabağ'da çözüm için değil, çözümü baltalamak için çalışıyor
Fransa'nın 1997 yılından itibaren AGİT Minsk Grubu'nda eşbaşkan olmasıyla bu ülkenin Karabağ sorunundaki rolü artmıştır.
Eşbaşkan - 16.10.2020
Son dakika: AGİT Minsk Grubu nasıl oluştu, ne işe yaradı?
Son dakika haberi... 27 Eylül sabahı Ermenistan'ın provokasyonu sonrasında Azerbaycan ile Ermenistan arasında yeniden başlayan savaş hemen akıllara Karabağ sorununun çözümü için yürütülen arabuluculuk çalışmalarını, özellikle de Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubunu ve eşbaşkanlarını getirdi.
Eşbaşkan - 08.08.2019
Belediyelerde akraba atamaları ve işten çıkarma tartışmaları
Belediye personelinden bazı kişilerin mobbing sayılabilecek görev değişiklikleriyle cezalandırıldığını dile getiren Kaya, şöyle konuştu: "İzmir'de Karaburun, Torbalı ve Menderes belediye şirketlerindeki etik olmayan görevlendirmeler kervanına Sayın Arda da iştirak etmiş, son meclis toplantımızda Gazibel ve Sarbel şirketleri için il başkanı ve genel başkanının beyanlarına ve bizim grup olarak muhalefetimize rağmen oy çokluğu ile yetki almıştır. Sayın Halil Arda'nın eşi Sayın Deniz Arda'ya adeta eşbaşkan gibi belediyede oda tahsis edilmiştir.
Eşbaşkan - 08.08.2019
Belediyelerde akraba atamaları ve işten çıkarma tartışmaları
Belediye personelinden bazı kişilerin mobbing sayılabilecek görev değişiklikleriyle cezalandırıldığını dile getiren Kaya, şöyle konuştu: "İzmir'de Karaburun, Torbalı ve Menderes belediye şirketlerindeki etik olmayan görevlendirmeler kervanına Sayın Arda da iştirak etmiş, son meclis toplantımızda Gazibel ve Sarbel şirketleri için il başkanı ve genel başkanının beyanlarına ve bizim grup olarak muhalefetimize rağmen oy çokluğu ile yetki almıştır. Sayın Halil Arda'nın eşi Sayın Deniz Arda'ya adeta eşbaşkan gibi belediyede oda tahsis edilmiştir.
Eşbaşkan - 13.06.2019
ANALİZ - Moldova'da siyasi kriz derinleşiyor
Sosyalistler bunun üzerine Demokratların kapısını çaldı, fakat buradan da sonuç çıkmadı. Demokratlarla ACUM ise ideolojik olarak birbirilerine daha yakın görünseler dahi, koalisyon görüşmelerinde şartlara gelecek kadar dahi mesafe alınamadı. Zira Plahotnyuk taraftarları, ACUM'un eşbaşkanlarından Maya Sandu ile görüşmeleri mümkün görürken diğer eşbaşkan Andree Nestase ile anlaşmanın imkansız olduğunu vurguladı.
Eşbaşkan - 03.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
İstanbul'da 23 Haziran'da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine de değinen Av. Turan, şunları söyledi: "Seçimler öyle oldu, böyle oldu. Halk ne derse 23 Haziran'da karar verecek. Biz de buna saygı duyacağız. Tartışmasız bir seçim olmasını istiyoruz. Sorunsuz bir seçim olmasını istiyoruz. Halkın iradesinin yansımasındaki soru işaretleri gitsin diye YSK tarafından adım atıldı. Şu anda bunun gereği yapılıyor. Ben istiyorum ki İstanbul Belediyesi de yatırım ve hizmet için AK Parti'ye tekrar evet desin. Çünkü dün İstanbul'daydım. Gördüğüm bir tablo var. CHP adayının Beylikdüzü'ndeki yatırımlarına bakıldığında Binali Bey ile kıyaslama olmaz. Bu tartışılmaz. Onun dışında ben bu ülkenin evladıyım. Siyaset bir tarafa, FETÖ'süne, PKK'sına, DHKP-C'sine bir tek kelime söyleyemeyen adam İstanbul'u yönetmemesi lazım. Bu ülkenin yoldan, parktan başka değerleri var. Hepsi değer ama bir tek ifadesi var mı FETÖ'ye, DHKP-C'ye, PKK'ya karşı. Aksine Demirtaş'ın politikasını beğeniyorum diyen bir anlayış İstanbul gibi dünya kentinde bir siyasal risktir." AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, konuşmasının devamında özeleştiri de yaptı. Stratejik hatalar yapıldığını söyleyen Av. Turan, "Hatamız şu, bilinmeyen bir adamın bizim arkadaşlarımızın stratejik yanlışlarıyla meşhur olmasını sağladık. Biz adamı, adam ettik. Adam CHP adayı, biz CHP'yi Kılıçdaroğlu'ndan biliriz. Sezgin Tanrıkulu'ndan, Canan Kaftancıoğlu'ndan biliriz. Bakın hepsini geri çektiler. Nerede İl Başkanı, şu kampanyada CHP İl Başkanı var mı? Seçim bittiğinde, seçimden sonra eşbaşkan gibi beraber oturuyorlardı.
Eşbaşkan - 03.06.2019
AK Parti'li Turan: Halk ne derse 23 Haziran'da karar verecek
İstanbul'da 23 Haziran'da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine de değinen Av. Turan, şunları söyledi: "Seçimler öyle oldu, böyle oldu. Halk ne derse 23 Haziran'da karar verecek. Biz de buna saygı duyacağız. Tartışmasız bir seçim olmasını istiyoruz. Sorunsuz bir seçim olmasını istiyoruz. Halkın iradesinin yansımasındaki soru işaretleri gitsin diye YSK tarafından adım atıldı. Şu anda bunun gereği yapılıyor. Ben istiyorum ki İstanbul Belediyesi de yatırım ve hizmet için AK Parti'ye tekrar evet desin. Çünkü dün İstanbul'daydım. Gördüğüm bir tablo var. CHP adayının Beylikdüzü'ndeki yatırımlarına bakıldığında Binali Bey ile kıyaslama olmaz. Bu tartışılmaz. Onun dışında ben bu ülkenin evladıyım. Siyaset bir tarafa, FETÖ'süne, PKK'sına, DHKP-C'sine bir tek kelime söyleyemeyen adam İstanbul'u yönetmemesi lazım. Bu ülkenin yoldan, parktan başka değerleri var. Hepsi değer ama bir tek ifadesi var mı FETÖ'ye, DHKP-C'ye, PKK'ya karşı. Aksine Demirtaş'ın politikasını beğeniyorum diyen bir anlayış İstanbul gibi dünya kentinde bir siyasal risktir." AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, konuşmasının devamında özeleştiri de yaptı. Stratejik hatalar yapıldığını söyleyen Av. Turan, "Hatamız şu, bilinmeyen bir adamın bizim arkadaşlarımızın stratejik yanlışlarıyla meşhur olmasını sağladık. Biz adamı, adam ettik. Adam CHP adayı, biz CHP'yi Kılıçdaroğlu'ndan biliriz. Sezgin Tanrıkulu'ndan, Canan Kaftancıoğlu'ndan biliriz. Bakın hepsini geri çektiler. Nerede İl Başkanı, şu kampanyada CHP İl Başkanı var mı? Seçim bittiğinde, seçimden sonra eşbaşkan gibi beraber oturuyorlardı.
Eşbaşkan - 21.05.2019
Mehmet Ali Şahin: Keşke Ysk Tüm Sandıkların Yeniden Sayılması Kararını Verseydi
TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük İl Başkanlığı'nın lokantada düzenlediği iftara katıldı. Şahin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Türkiye siyasetinin önde gelen isimlerinin bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiğini belirterek, "HDP'nin Genel Başkanı onlar eşbaşkan diyorlar onlardan biride olsaydı.
Eşbaşkan - 29.03.2019
AK Parti'nin Sultanbeyli Mitingi
Erdoğan, Sultanbeyli Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen partisinin mitinginde, 15 Temmuz darbe girişimini yapanların cezaevlerine gönderildiğini, yargılandıklarını dile getirerek, "Kimi kaçtı Amerika'ya gitti, kimi kaçtı Avrupa'ya gitti. Gittikleri yerden yakalayıp alıyoruz. Nedense Amerika bu Feto'yu bize vermiyor. Ama her görüşmede söylüyoruz. Ne olursa olsun, yeter ki milletimiz bizimle olsun da varsın düşmanımız çok olsun, Allah'ın izniyle hepsinin üstesinden geliriz." diye konuştu. Düşmanların saldırılarından, oyunlarından, tuzaklarından değil de onların değirmenine su taşıyanlardan dolayı üzüntülü olduklarını ifade eden Erdoğan, şöyle devam etti: "Karşımızda kirli bir ittifak var. İttifakın görünen yüzü güya Cumhuriyetimizin kurucusu olan parti. Yanında adı İyi ama kendisi epeyce karışık bir parti gözüküyor. Bazı yerlerde de artık adından başka geçmişiyle ilgisi kalmamış bir parti bunları destekliyor. Ama bir de son günlere kadar varlığını inkar ettikleri bir ortakları daha bulunuyor. Gerçi Sultanbeyli'de bunlar aday çıkarmışlar ama İstanbul'da büyükşehirde ve ilçelerin çoğunda adayları yok ve alenen CHP'yi destekliyor. Hem CHP'ye hem İYİ Parti'ye, Saadet'e gönül vermiş kardeşlerime sesleniyorum, böyle bir ittifak sizin içinize siniyor mu? Böyle bir ittifakın amacının belediye başkanlığı kazanmak, İstanbul'u yönetmek olması mümkün mü? Demek ki işin ardında başka hesaplar var. Zaten Kandil'deki terör baronlarından Pensilvanya'nın borazanlarına kadar herkes bu hesabı ifşa etti. Ne diyor CHP'nin adaylarına eşbaşkan? 'Seçilirseniz, bizim sayemizde seçilmiş olacaksınız.
Eşbaşkan - 29.03.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tuzla'da Konuştu
  "MİLLETİMİN HUZURUNU ASLA KAÇIRAMAZLAR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'de Kürdistan diye bir bölge var mı? Irak'ın kuzeyinde var çok seviyorsan defol oraya git kimi yanına alacaksan al, ama bu topraklarımızı bölemeyeceksiniz. Bölücü terör örgütünün başının heykelini dikeceklermiş. Siz bunların peşinden mi gideceksiniz. Bunlar benim Kürt kardeşlerimiz temsil edebilirler mi? Bunlar çukurlar hendekler kazdılar orada benim Kürt kardeşlerimi öldürdüler. 13-14 yaşındaki kız çocuklarını dağa kaçırdılar. Kadın biz sırtımızı YPG'ye dayadık diyor. Biz de sırtımızı milletimize ve Allah'ımıza dayadık aramızdaki fark bu. PKK sizi tükürüğü ile boğar diyor. Gelin boğun hani. Cudi'de Gabar'da Kandil'de inlerine girdik, girmeye devam ediyoruz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız. FETÖ'cüler de öyle. Hani neredeler? Kaçacaklar. Benim milletimin huzurunu asla kaçıramazlar. Büyük şantaja bugün boyun eğen yarın da benzer tehditlere boyun eğer. Biz asıl bu belediyelere Kandil'in belirlediği eşbaşkan atayıp, atamadıklarını merak ediyoruz.
Eşbaşkan - 21.03.2019
Kurtulmuş: Ne Zaman Türkiye İlerlese Birileri Çelme Takar (2)
'HERHALDE ADAMIN KANINA DOKUNDU? CHP ve İYİ Partililer'in biraz mahcup 'Yok valla billa biz HDP ile ittifak yapmıyoruz' dediklerini söyleyen Numan Kurtulmuş, 'Çık mertçe 'Biz HDP ile ittifak yapıyoruz' de. O kadar çok gizlediler, o kadar çok HDP'nin üzerine bastılar ki, geçen hafta Eşbaşkan Sayın Temelli, 'Ankara'da Mansur Yavaş, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu alacaksa HDP'nin oylarıyla alacak.
Eşbaşkan - 19.03.2019
Hdp Balıkesir Belediye Başkan Adayına Gözaltı
Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP Balıkesir Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayı Yurdanur Güven'in de aralarında bulunduğu 8 şüpheli hakkında 'sosyal medya üzerinden PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yaptıkları' suçlamasıyla başlattığı soruşturma kapsamında gözaltı kararı verdi.
Eşbaşkan - 19.03.2019
Terör Propagandası Yapan Hdp'liler Gözaltına Alındı
PKK/KCK Silahlı Terör örgütüne yönelik Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında 'Terör Örgütü Propagandası Yapmak' suçundan aralarında HDP üyelerinin de olduğu 8 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanların arasında HDP Balıkesir Büyükşehir Beldiye Eşbaşkan Adayı Y.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Eşbaşkan Haberleri | Eşbaşkan Haber - Haberler - Eşbaşkan haberleri, son dakika eşbaşkan haber ve gelişmeleri burada. Ünal Aysal'ın otelindeki 'birleşme' yemeğinde kavga çıktı! Başkan adayı mekanı terk etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 12:33:32. #1.14#

title