Ersun Yanal, Burak Yılmaz ve Selçuk ile Anlaşma Sağladı

Bir dönem Trabzonspor'da oynayan Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, Ersun Yanal'ın kendilerini istemesi üzerine teklife evet dedi ve anlaşma sağlandı.

Ersun Yanal, Burak Yılmaz ve Selçuk ile Anlaşma Sağladı

Trabzonspor gelecek sezon şampiyon kadro kurmak için şimdiden kolları sıvadı. Teknik direktör Ersun Yanal, gelecek sezon yerli yıldızlar ile iskeleti tamamlamayı ve üzerine 2­3 yabancı katmayı amaçlarken, öncelikli hedefin iki eski öğrencisi olduğu belirtildi.

HEM BURAK HEM SELÇUK

Yanal'ın, Çin'in Beijing Guoan takımından ayrılmaya çalışan Burak Yılmaz ile görüştüğü ve 3 yıllık anlaşma için el sıkıştığı belirtildi. Tecrübeli teknik adam, Burak Yılmaz'ın hem Trabzonspor da hem de Galatasaray'da en iyi anlaştığı isim Selçuk İnan ile de görüştü.

YANAL, SELÇUK İLE GÖRÜŞTÜ

Yanal 'ın, Galatasaray'dan ayrılmaya hazırlanan ve yıllık 3 milyon Euro ücreti ile içerde 2 milyon Euro'yu bulan alacağı bulunması nedeniyle gidişine sarı­-kırmızılı kulübün de onay verdiği 32 yaşındaki orta saha ile görüştüğü öğrenildi. Selçuk'un Trabzon'un teklifine 'evet' dediği Ersun Yanal'ın Burak ile yıldız oyuncuyu takımın liderlerinden yapmayı planladığı belirtildi.