Erkan Balta Haberleri

Erkan Balta haber, Erkan Balta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Balta - 06.03.2021
Artvin'de yapılacak spor yatırımları için protokol imzalandı
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı binasında düzenlenen imza törenine Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik katıldı.
Erkan Balta - 22.02.2021
Vali Doruk, Kemalpaşa'da halı dokuma kursunu ziyaret etti
AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta'nın da katıldığı ziyarette konuşan Vali Doruk, Kemalpaşa ilçesindeki halı dokuma kursunu başladığı günden itibaren çok önemseyip desteklediklerini belirterek, güzel neticeler elde edildiğini görmekten mutluluk duyduğunu söyledi.
Erkan Balta - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
Bilhassa milli enerji politikamız hakkında mütalaada bulunurken değinilmesi gereken bir konu da dış politika ve enerji arasındaki ilişkidir. Burada bir hususu çok net ifade etmek gerekir diye düşünüyorum. Türkiye, Doğu Akdeniz ve Ege'deki meşru ve hukuki haklarını korumak adına tüm imkanlarını kullanmaktan çekinmiyor ve çekinmeyecektir. Bu bölgelerdeki hidrokarbon kaynaklarının tüm taraf ülkeler tarafından hakça ve adil bir şekilde paylaşılması gerekmektedir. Uluslararası hukuka ve vicdana sığmayan bazı tezlerin ve sözde haritaların kabul edilmesi mümkün değildir. Nasıl, dün, mavi vatandaki çıkarlarımızı korumak adına Libya'yla Deniz Yetki Alanları Anlaşması'nı imzaladıysak, gelecekte de meşru haklarımızı savunmak adına gerekenleri yapmaktan geri durmayacağız." AK Parti Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta, bugün Türkiye elektrik piyasasının 300 terevatsaatin üzerinde üretim yaparak Avrupa'nın 4.
Erkan Balta - 03.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bayram, şöyle konuştu: "Avcılar Belediye Başkanımızı, engelli kardeşimizi belediye başkanı adayı gösterdiği için Sayın Kılıçdaroğlu'na teşekkür ediyorum. Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanı kadın bir engellimizi, kardeşimizi, ablamızı aday gösterdikleri için Sayın Babacan'a da teşekkür ediyorum. Engellilerin partisi olmaz. Bütün partilerimizin engelli kardeşlerimize sahip çıkması lazım. Peygamberimiz Yemen'e engelli bir sahabeyi vali atıyor, Medine'ye görme engelli bir sahabeyi vekil tayin bırakıyor. Sizlerden istirhamım, Meclis olarak hayatın her alanında engelli kardeşlerimize sahip çıkalım. Niye bir engelli bakanımız yok, niye bir engelliler bakanlığımız yok? El birliğiyle bu Meclisimiz gerçekleştirsin." AK Parti Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta, Artvin'in Murgul İlçesindeki altın madeni hakkındaki konuşmasında, Murgul insanının zararına asla bir şeye göz yummayacaklarını ifade etti.
Erkan Balta - 23.11.2020
AK Partili Karaaslan: "Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunur, bizde maalesef böyle değil"
AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı'nın 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans ile katılımıyla gerçekleştirildi. Pandemi tedbirleri alınarak Aydın Doğan Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kongrenin Divan Başkanlığını 27. dönem Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta yaptı.
Erkan Balta - 10.10.2020
AK Parti Arsin İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Arsin İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi'ne AK Parti Artvin Milletvekili, Gümüşhane ve Giresun Koordinatörü Erkan Balta, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve partililer katıldı.
Erkan Balta - 26.07.2020
Son dakika haber | Murgul'da yeni yapılacak hükümet konağının temeli atıldı
AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta ise ilçeye son yıllarda yapılan yatırımlarla daha da yaşanabilir bir yer haline geldiğini vurguladı.
Erkan Balta - 15.07.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Yusufeli yeni yerleşim yerinde incelemede bulundu
Bakan Kurum'a incelemelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, DSİ 26.
Erkan Balta - 15.07.2020
Son dakika haberi | Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Artvin'de 15 Temmuz şehidinin ailesini ziyaret etti
Bakan Kurum'a ziyarette, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta ile diğer ilgililer de eşlik etti.
Erkan Balta - 15.07.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Artvin'deki sel bölgesinde incelemede bulundu
Bakan Kurum'a incelemede, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz ile diğer ilgililer eşlik etti.
Erkan Balta - 15.07.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Artvin'de taziye ziyaretinde bulundu
Bakan Kurum'a ziyarette, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz ile diğer ilgililer eşlik etti.
Erkan Balta - 14.07.2020
Artvin'deki sel ve heyelanda hayatını kaybeden 4 kişiden 3'ü defnedildi
Törene, Sönmaz ailesinin kızları Fatmanur ile yakınlarının yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ile diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
Erkan Balta - 03.03.2020
Çöken bina davasında adli kontrol kararının kaldırılması taleplerine ret
"Kardeşim dükkanın camını değiştirirken binanın altında kaldı" Duruşmada söz alan müşteki Erkan Balta, "Yıkılan binada kardeşim Volkan Balta vefat etti.
Erkan Balta - 03.03.2020
Kartal'daki çöken bina davasında sanıkların adli kontrol tedbirlerinin kaldırılması talepleri...
Duruşmada beyanı alınan müşteki Erkan Balta, "Yıkılan binada vefat eden Volkan Balta isimli kardeşimden dolayı davaya katılıyorum.
Erkan Balta - 07.02.2020
Çığ şehidi Uzman Çavuş Özen Akçam, uğurlandı
Van- Bahçesaray karayolundaki 3 bin rakımlı Karabet Geçidi'nde meydana gelen çığ felaketinde şehit olan 11 asker, 9 güvenlik korucusu, 2 itfaiye eri ile Hakkari'nin Çukurca ilçesinde el bombasının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Özen Akçam için memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Artin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Milletvekili Erkan Balta, CHP Milletvekili Uğur Bayraktutan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı  Prof.
Erkan Balta - 07.02.2020
Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Akçam son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Şeref Kalaycı, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğ General Hasan Koçyiğit, Artvin Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Yasın Başbay, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Erkan Balta - 07.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Van- Bahçesaray karayolundaki 3 bin rakımlı Karabet Geçidi'nde meydana gelen çığ felaketinde şehit olan 11 asker, 9 güvenlik korucusu, 2 itfaiye eri ile Hakkari'nin Çukurca ilçesinde el bombasının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Özen Akçam için memleketi Artvin'in Ardanuç ilçesinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Artin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Milletvekili Erkan Balta, CHP Milletvekili Uğur Bayraktutan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı  Prof.
Erkan Balta - 21.01.2020
Artvin'de konutlara ilk doğal gaz verildi
Vali Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Fahrettin Tilki, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen ve doğal gaz firması yetkilisi, Çayağzı Mahallesi'ndeki evlerine doğal gaz bağlanan Nezihe-Şerif Cengiz çiftini ziyaret etti.
Erkan Balta - 21.12.2019
AK Parti'li Balta, Nijer ziyaretini anlattı Açıklaması
Türkiye-Nijer Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta, iki ülke ilişkilerinin daha güçlü ve sağlam temellere oturmasının taraflar için de bölge için de büyük fayda getireceğini söyledi.
Erkan Balta - 12.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Artvin Milletvekil Erkan Balta da saatler süren elektrik kesintilerini, benzin, mazot bulunamayan, doğal gaz olmadığı için hava kirliliği yüzünden çocukların okullara gidemediği, hastanelerin dolduğu günleri artık kimsenin hatırlamadığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erkan Balta Haberleri | Erkan Balta Kimdir - Haberler - Erkan Balta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Balta kimdir, hayatı ve biyografisi. Artvin'de yapılacak spor yatırımları için protokol imzalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 05:05:24. #1.16#
title