Erhan Kanioğlu kimdir? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kaç yaşında? - Haberler
Haberi Paylaş

Erhan Kanioğlu kimdir? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kaç yaşında?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Erhan Kanioğlu kimdir? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kaç yaşında?

Erhan Kanioğlu kimdir? sorusu magazin gündeminde araştırılan konulardan biri oldu. Meral Kaplan'la boşanan Erhan Kanioğlu kimdir? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu'nun mesleği nedir?

Oyuncu ve eski manken Meral Kaplan ile iş insanı eşi Erhan Kanioğlu, boşandı. Mahkeme, çiftin 6 yaşındaki kızlarının velayetini babaya verip, Meral Kaplan'ın, Erhan Kanioğlu'na 200 bin lira tazminat ödenmesine hükmetti. Haberler gelmeye devam ederken Erhan Kanioğlu kimdir? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kaç yaşında? Mesleği nedir? sorularının yanıtları merak edildi.

ERHAN KANİOĞLU KİMDİR?

İş adamı olan Erhan Kanioğlu ilk evliliğini sevilen şarkıcı Tuğba Özerk ile yaptı. Boşandıktan sonra ise Meral Kaplan ile evlendi. Olaylı bir şekilde boşanma kararı alan çiftin 3 yaşında Ela adında bir kızları var. Meral Kaplan, eşinin boşanma davası devam ederken 4 kez aldattığını açıkladı.

MERAL KAPLAN KİMDİR?

8 Nisan 1984 tarihinde Kırklareli'de dünyaya geldi.

Lise eğitiminden sonra Trakya Üniversitesi'nde Turizm ve Otelcilik üzerine eğitim aldı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi ve diksiyon eğitimi aldı. Ardından pek çok oyuncu koçuyla çalıştı. Özellikle 2006'da yayınlanmaya başlayan Sevda Çiçeği isimli dizide canlandırdığı Nazan karakteri ile dikkatleri üzerine çekti ve tanınmaya başladı.

Süper Kulüp isimli programı sundu. Yıldız Çağrı Atiksoy, Ali Sürmeli, Atilla Olgaç, Kayra Senocak ve Barış Çakmak'ın başrollerini paylaştığı Yağmurdan Sonra isimli dizide Gülçin karakterini canlandırdı. 2009'da ise Adab-ı Muaşeret isimli filmde Yeliz karakterine hayat verdi. Sevda Çiçeği, En En Son Babalar Duyar, Ateşten Kağıtlar, Gecekondu gibi dizi ve filmlerde rol aldı. KKTC'li iş adamı Erhan Kanioğlu 2011'de evlendi.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title