ERDOĞAN ÖZEGEN HABERLERİ

Erdoğan Özegen haber, Erdoğan Özegen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdoğan Özegen

Erdoğan Özegen

Doğum Yeri Niğde / Türkiye
Doğum Tarihi 29.11.1965

Erdoğan Özegen Kimdir ?

29 Kasım 1965'te Niğde'de doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Zeynep'tir. Serbest Meslek; Halen Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde öğrenimine devam etmektedir. İş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığı görevlerinde bulundu. AK PARTİ Kurucu İl Başkanlığı yaptı. 22. ve 25. Dönemde Niğde Milletvekili seçildi. 22.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erdoğan Özegen - 23.05.2018
Bakan Eroğlu, Sahurda Temel Attı
Ömer Halisdemir Meydanı'nda sahur vakti düzenlenen toplu temel atma törenine Bakan Eroğlu'nun yanı sıra Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Ak Parti Niğde milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Erdoğan Özegen - 23.05.2018
Bakan Eroğlu, Sahurda Temel Attı
Ömer Halisdemir Meydanı'nda sahur vakti düzenlenen toplu temel atma törenine Bakan Eroğlu'nun yanı sıra Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Erdoğan Özegen - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Nevşehir'den Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk aday gösterilmezken, Niğde'den Alparslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen.
Erdoğan Özegen - 17.05.2018
İsrail'in Gazze'deki Katliamına Tepkiler
AK Parti Niğde Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Erdoğan Özegen imzasıyla yayımlanan bildiride, ABD'nin, Tel Aviv'de bulunan büyükelçiliğini uluslararası hukuku ve ilgili tüm BM kararlarını ihlal ederek Kudüs'e taşıması şiddetle kınandı.
Erdoğan Özegen - 16.05.2018
Etso Başkanı Yücelik, TOBB Yönetiminde
Açıklamada, ETSO Başkanı Yücelik'in Genel İdare Kurulunda yer aldığı liste şu isimlerden oluştu: "Adil Sani Konukoğlu, Nafi Güral, Ender Yorgancılar, Nihat Özdemir, Memiş Kütükcü, Halim Mete, Işınsu Kestelli, Şahin Bilgiç, Ali Çandır, Uğur Erdoğan, Mehmet Kaya, Ayhan Kızıltan, Ahmet Akgün Altuğ, Ahmet Tiryakioğlu, Mehmet Arif Parmaksız, Mustafa Şadan Eren, Cihat Alagöz, Erdoğan Özegen, Yahya Toplu, Celal Koloğlu ve Mete Çağlayan.
Erdoğan Özegen - 11.05.2018
Niğde'de 44 Kişi Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Müracaat Etti
24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti'den Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, Ahmet Şahin, Ahmet Özmen, Alpaslan Düzgün, Atila Eker, Deniz Yavuz, Doğan Gündoğdu, Fatma Büyükaakkaş, İbrahim Bıçkı, İdris Turgut, Kemal Yavuz, Mahmut Selim Albayrak, Mahmut Uğur Çetin, Muharrem Selamoğlu, Mustafa Özkul, Mustafa Doğan Şahiner, Reyhan Sayın, Sedat Çağlar, Selim Gültekin, Soner Halisdemir, Yaşar Ataç, Yavuz Ergün ve Ömer Selvi müracaatlarını yaptı.
Erdoğan Özegen - 09.05.2018
Silahla Öldürülen Belediye Başkanı Toprağa Verildi
Belediye Başkanı Hakkı Şengül için bugün Yeşilgölcük Belediyesi önünde uğurlama töreni düzenlendi. Törene Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Erdoğan Özegen - 09.05.2018
Niğde'de Belediye Başkanına Silahlı Saldırı
Cenaze törenine, Şengül'ün babası Bekir ve oğlu Ozan Şengül, kardeşleri, yakınları, Vali Şimşek, Belediye Başkanı Rifat Özkan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İdris Tataroğlu, AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, AK Parti milletvekilleri Erdoğan Özegen ve Alpaslan Kavaklıoğlu, belediye çalışanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Erdoğan Özegen - 10.04.2018
Niğdeli Şehit Uzman Çavuş, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Ak Parti Niğde Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Strateji ve Dış İlişkiler Başkanı Tuğgeneral Nurettin Alkan, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve vatandaşlar katıldı.
Erdoğan Özegen - 10.04.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Cenaze törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Ak Parti Niğde Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Strateji ve Dış İlişkiler Başkanı Tuğgeneral Nurettin Alkan, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve vatandaşlar katıldı.
Erdoğan Özegen - 10.04.2018
Niğdeli Şehit Bomba İmha Uzmanı, Toprağa Verildi
Cenaze törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Ak Parti Niğde Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Strateji ve Dış İlişkiler Başkanı Tuğgeneral Nurettin Alkan, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Niğde İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve vatandaşlar katıldı.
Erdoğan Özegen - 10.04.2018
Niğdeli Şehit Uzman Çavuş, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Ak Parti Niğde Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Strateji ve Dış İlişkiler Başkanı Tuğgeneral Nurettin Alkan, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve vatandaşlar katıldı.
Erdoğan Özegen - 10.04.2018
Dinamit İmhası Sırasında Şehit Düşen Uzman Çavuş Toprağa Verildi
Törene şehidin annesi Nadiye, eşi Sevilay, 9 yaşındaki kızı Buğlem, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen, Belediye Başkanı Rifat Özkan, İl Jandarma Garnizon Komutanı Albay İdris Tataroğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Erdoğan Özegen - 27.03.2018
Niğde'de Köydes'e 19 Milyon
Niğde'ye 18 milyon 666 bin liralık KÖYDES ödeneği aktarıldı. AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen, İl Özel İdaresi Köylere Destek Götürme Birliği (KÖYDES)'ne 18 milyonun aktarıldığı ve köylerin tüm ihtiyaçlarının karşılanacağını belirttiler.
Erdoğan Özegen - 14.03.2018
Şehit Piyade Çavuş Yavuz'un Cenazesi Toprağa Verildi
Törene, şehidin annesi Sibel, babası Hanifi, kız kardeşi Kübra ile yakınlarının yanı sıra Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı ve AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, İl Jandarma Alay Komutanı Albay İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof.
Erdoğan Özegen - 11.03.2018
Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması
Buna rağmen Türkiye'de darbe yapılmasını arzu edenlerin, bu ülkeyi bölmeye parçalamaya çalışanların, FETÖ'cüleri kullananların ve iş birliği yapan ülkelerin milletin direnişinden rahatsız olduğuna işaret eden Elvan, sözlerini şöyle tamamladı: "Geçmişte Rusya'da birisi tankın üzerine çıktı günlerce aylarca konuşuldu ama Türkiye'de darbecilere karşı göğsünü tanklara toplara karşı siper eden, tankların altına yatan, silahsız çıplak elleriyle o silahlı darbecilere karşı mücadele edenleri dünya görmezden geldi. Bunu çok iyi anlamamız lazım. Türkiye yerinde kendi menfaatlerini ortaya koyacak başka bir ülkede olsaydı o ülkeye Nobel ödülü verirlerdi. O ülkedeki insanları göklere çıkarırlardı. Ama bunu yapmadılar tam tersini yaptılar. Darbecilere karşı sessiz kaldıkları gibi darbecilerin yönetici kesimlerinin hemen hemen tamamını, o tuzu kuruları kendi ülkelerinde koruyup kollamaya devam ediyorlar. Bir ülkede darbe yapmak istiyorlar, insanları katlediyorlar, bu katledenleri siz FETÖ'nün elebaşını ve darbecilerin adamlarını sen ülke olarak koruyup kollayacaksın, senden dost olmaz. Onun için dostumuzu düşmanımızı çok iyi ayırt etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Bizim bizden başka dostumuz yok, bizim gidecek başka ülkemiz yok. Onun için bu ülkeye bu millete hep birlikte sahip çıkacağız. Daha çok çalışacağız, üreteceğiz daha çok güçlü olacağız. Çalışmak temel şiarımız olacak, bırakın dedikoduları başkası yapsın. Zaman, çalışma, üretme ve yatırım yapma zamanı. Şundan emin olun Türkiye, küresel düzeyde en önemli güçlerden biri haline gelecek. Biz daha çok çalışmalıyız, daha çok kenetlenmeliyiz, dayanışmamızı daha çok artırmalıyız. Zaman birlik ve beraberlik zamanı." Programa, AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin ve çok sayıda partili katıldı.
Erdoğan Özegen - 11.03.2018
Bakan Elvan: Yedi Düvele Karşı Mücadele Veriyoruz, Dayanışma İçinde Olmalıyız
KALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye'nin hem bölgesinde hem de küresel ölçekte önemli güç olduğunu söyledi. Elvan, "Yedi düvele karşı mücadele veriyoruz. Daha çok dayanışma içinde olmalıyız. Zaman, birlikte daha güçlü olma zamanıdır" dedi.  Niğde'de, 18'inci Dönem Siyaset Akademisi'nin ilk dersini Kalkınma Bakanı Elvan verdi. Niğde Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Bakan Elvan'ını yanı sıra AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti İl Başkanı Mahut Peşin, partililer ve kursiyerler katıldı.
Erdoğan Özegen - 11.03.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Niğde'de 18'nci Dönem Siyaset Akademisi'nin ilk dersini Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan verdi. Niğde Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programa Bakan Elvan'ını yanı sıra Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Ak Parti İl Başkanı Mahut Peşin, partililer ve kursiyerler katıldı.
Erdoğan Özegen - 09.03.2018
Mazot ve Gübre Destekleme Ödemeleri Başladı
AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde'de 13 bin 864 çiftçiye verilecek, 17 milyon 679 bin mazot ve gübre desteği ödemelerinin başladığını söyledi.
Erdoğan Özegen - 08.03.2018
Türkiye-Afganistan Dostluk Gecesi"
Programa, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Rıfat Özkan, Rektör Prof.
Erdoğan Özegen - 24.02.2018
Türkiye Mülteci Sorununda Yalnız Bırakılmamalı"
BİRLEŞMİŞ AK Parti Niğde Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Erdoğan Özegen, "Dünyadaki göçmen sayısının resmi ve gayriresmi verilere göre 80 milyonun üzerinde olduğu düşünüldüğünde aslında Birleşmiş Milletlerde (BM) bir ülkenin nüfusu kadar temsil edilecek...
Erdoğan Özegen - 23.02.2018
Milletvekilleri BM'de Mülteci Sorununu Anlattı
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen ile CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, BM Genel Merkezi'nde küresel göç konulu toplantılara katıldı.
Erdoğan Özegen - 19.02.2018
Esed Rejiminin Afrin Açıklaması
Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Esed rejiminden 'Afrin'e (halk güçleri) girecek' açıklamasına ilişkin, "Türkiye'nin çizgileri nettir, operasyon sonrası Suriyelilerin kendi topraklarına dönmeleri sağlanacaktır.
Erdoğan Özegen - 17.02.2018
AK Parti Niğde Milletvekili Özegen Açıklaması
AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapılan Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) 12. Genel Kurulu'na katıldı.
Erdoğan Özegen - 16.02.2018
Akdeniz-Pa 12. Genel Kurulu Romanya'da Toplandı
Toplantıya TBMM Başkanvekili Aydın, Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyeleri AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan katıldı.
Erdoğan Özegen - 04.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması
Programa, AK Parti Niğde milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen ile Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin ve çok sayıda partili iştirak etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdoğan Özegen Haberleri | Erdoğan Özegen Kimdir - Haberler - Erdoğan Özegen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdoğan Özegen kimdir, hayatı ve biyografisi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Etb'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 13:52:14. #1.13#

title