Erdem Öztürk Haberleri

Erdem Öztürk haber, Erdem Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdem Öztürk - 12.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Ekim 2020
(Ankara/12.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tüney Şehit Mehmet Demir Ortaokulu'nu, Çankırı TOBB Fen Lisesi'ni, Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni, Belediye Başkanlığını, AK Parti İl Başkanlığını ve Valiliği ziyaret edecek, İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı ile Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşması'na katılacak.
Erdem Öztürk - 08.10.2020
Karadeniz Bölgesi ve Çankırı'da Kovid-19 denetimleri yapıldı
Tokat Tokat Valisi Ozan Balcı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla ilgili tedbirlerin önemine dikkati çekmek için maske ve sosyal mesafe denetimine katıldı. Vali Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Sümbül, Gaziosmanpaşa Bulvarı'nda denetimlerde bulunarak vatandaşlara maske dağıttı. Tokatlı hemşehrilerinin büyük sosyal bilinçlilik çerçevesinde davrandığını belirten Balcı, şöyle konuştu: "Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyduklarını gördük. Bu bizi mutlu etti. Pandemi süreci yaşıyoruz ve bu tüm dünyada verilen bir mücadele. El ele vererek bu işin üstesinden geleceğiz. Hastamız, yaşlımız, kronik hastamız var. Toplumda birlikte yaşıyoruz. Diğer insanları zor durumda bırakmamak lazım. Alınan tüm tedbirlere uymakta fayda var." Çankırı Çankırı'da Vali Abdullah Ayaz, Cumhuriyet Mahallesi Şehit Üsteğmen Erdem Öztürk Sokak'ta iş yerlerinde alınan tedbirleri denetledi.
Erdem Öztürk - 18.06.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
(Havadan görüntülerle) CADDEBOSTAN VE MENEKŞE PLAJLARINDA YOSUNLAR KİRLİLİK SİNYALİ Gülseli KENARLI - Can EROK-Harun UYANIK - Serdar ALTINTEPE/ İSTANBUL, KÜÇÜKÇEKMECE'de  Menekşe ve Kadıköy'de Caddebostan plajlarında kirlilik ve yosunlar sağlığı tehdit ediyor. Halk sağlığı uzmanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral, yosunlar konusunda uyararak, "Bu bir kirlilik sinyali, çevre kirliliği sinyali" diyor. Denizlerdeki kirlilik, yosun ve denizdeki renk değişimi hava görüntüleriyle çok daha görülüyor.   İstanbulluların serinlemek için tercih ettiği en plajlar arasında Menekşe ve Caddebostan plajları bulunuyor. Ancak her iki plajda da denizdeki kirlilik ve yosunlar insan sağlığını tehdit ediyor.  Vatandaşlar da denizdeki kirlilikten şikayetçi, kimisi çocuğu için mecburiyetten geldiğini, kimisi de denize girmediği duşları kullandığını belirtiyor. Ancak yine genç yaşlı, çoluk çocuk buralarda denize girmeye devam ediyor.  İŞÇİLER YOSUNLARI TEMİZLEMEYE ÇALIŞIYOR  Belediye işçileri Menekşe plajında kıyıya vuran yosunları temizlemeye çalışıyor. İşçiler topladıkları yosunları torbalara doldurarak plajın dışına çıkarıyor. Ancak buna rağmen yoğun şekilde yosunlar kıyaya vurmaya devam ediyor. Sudaki renk değişimi ise gözle çok net görülüyor. Caddebostan plajında ise yosun yoğunluğu bir nebze daha az. Ancak burada da çöpler dikkat çekiyor. İçecek kutuları, atılan çoraplar vatandaşlarla beraber suda yüzüyor.  "BEN DUŞA GİDİYORUM, GİRMİYORUM DENİZE" Vatandaşlar da denizdeki kirlilikten şikayet ediyor. Çocuğu için mecburiyetten denize gelen de var, denize hiç girmeden plajın duşunda serinleyen de. Plajlara giriş ücretsiz ancak 10 lira şezlong parası ödeniyor.  Erdem Öztürk, "Deniz şu anda çok kirli.
Erdem Öztürk - 10.03.2020
Lise öğrencileri huzurevindeki kadınlara bakım yaptı
Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde güzellik ve saç bakım hizmetleri alanında eğitim alan öğrenciler, huzurevinde kalan 10 kadını atölyeye davet etti.
Erdem Öztürk - 09.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ -13
Olay, dün öğle saatlerinde, Cumhuriyet Mahallesi Şehit Üsteğmen Erdem Öztürk Sokak üzerinde meydana geldi.
Erdem Öztürk - 09.03.2020
Çankırı'da iş yerinden çıkan kişinin üzerine halı düştü
Cumhuriyet Mahallesi Şehit Üsteğmen Erdem Öztürk Sokak'ta çiçekçi arkadaşına yardım eden Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencisi Serhad Apaydın (20), iş yerindeki yoğunluk nedeniyle siparişi götürmeye hazırlandı.
Erdem Öztürk - 06.03.2020
Anaokulu öğrencileri seramik çalışmasına katıldı
Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulamalı Anaokulu "Minik Bireyler Sınıfı" öğrencileri, Çankırı Karatekin Üniversitesi Seramik Bölümü atölyelerini gezerek, seramik çalışmalarına katıldı.
Erdem Öztürk - 27.11.2019
Şehit Öztürk, adının yaşatıldığı okulun öğrencileri tarafından anıldı
Çankırı'da şehit Hava Pilot Üsteğmen Erdem Öztürk, şehadetinin 21'inci yılında adının yaşatıldığı okuldaki öğrenciler tarafından anıldı.
Erdem Öztürk - 07.11.2019
Çankırı'daki lise öğrencilerinden lösemili çocuklara destek
Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden üniversite öğrencileri, okul müdürü Tansel Yılmaz'dan destek istedi.
Erdem Öztürk - 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Bitlis Müftüsü Faysal Geylani'nin yaptığı duanın ardından cenaze namazı kılınıp, helallik alındı. Törende şehidin annesi ve eşi tabuta sarılarak ağıt yakarken, baba Kerem Öztürk ve şehidin kendisi gibi uzman çavuş olan kardeşi Erdem Öztürk ise soğukkanlılıklarını korudu.
Erdem Öztürk - 18.10.2019
Şehit Uzman Çavuş, Bitlis'te son yolculuğuna uğurlandı
Bitlis Müftüsü Faysal Geylani'nin yaptığı duanın ardından cenaze namazı kılınıp, helallik alındı. Törende şehidin annesi ve eşi tabuta sarılarak ağıt yakarken, baba Kerem Öztürk ve şehidin kendisi gibi uzman çavuş olan kardeşi Erdem Öztürk ise soğukkanlılıklarını korudu.
Erdem Öztürk - 18.10.2019
Şehit Uzman Çavuş, Bitlis'te son yolculuğuna uğurlandı
Bitlis Müftüsü Faysal Geylani'nin yaptığı duanın ardından cenaze namazı kılınıp, helallik alındı. Törende şehidin annesi ve eşi tabuta sarılarak ağıt yakarken, baba Kerem Öztürk ve şehidin kendisi gibi uzman çavuş olan kardeşi Erdem Öztürk ise soğukkanlılıklarını korudu.
Erdem Öztürk - 12.06.2019
"Yabancı Değil Bizden Biri Projesi"
Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde "Yabancı Değil Bizden Biri Projesi" hayata geçirildi.
Erdem Öztürk - 12.07.2018
Kırmızı Listeki PKK'lı Terörist, Bitlis'te Öldürüldü
20 YIL SONRA ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMI ALINDI İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle denildi: "Etkisiz hale getirilen Sefer Açar,1998 yılında Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde Sikorsky tipi helikopterin PKK terör örgütü mensupları tarafından düşürülmesi sonucu 15 şehidin verildiği terör saldırısının faili olup 20 yıl sonra etkisiz hale getirilmiştir. Kırmızı kategoride aranan 'Welat Gever' kod adlı Sefer Açar'ın üzerinden çıkan 1998 yılında tedavülde olan 500.000 TL paranın üzerinde 'herkoda düşürülen helikopterin Pilotun Parasıdır 11-27-1998' şeklinde not alındığı tespit edilmiştir. 27 Kasım 1998 tarihinde Irak'ın kuzeyinde operasyon esnasında Sikorsky tipi Jandarma helikopterinin PKK terör örgütü mensupları tarafından düşürülmesi sonucu 15 şehidin verildiği; (Jandarma Pilot Üsteğmen Erdem Öztürk, Jandarma Pilot Üsteğmen Oğuz Kılıç, Jandarma Asteğmen Gökhan Köse, Jandarma Astsubay Üstçavuş Mithat Akça, Uzman Çavuş Mustafa Duman, Jandarma Çavuş Savaş Gürel, Jandarma Çavuş Ömer Kızılkaya, J.
Erdem Öztürk - 12.07.2018
Dha Ankara: Kırmızı Listeki PKK'lı Terörist, Bitlis'te Öldürüldü
20 YIL SONRA ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMI ALINDI İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle denildi:   "Etkisiz hale getirilen Sefer Açar,1998 yılında Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde Sikorsky tipi helikopterin PKK terör örgütü mensupları tarafından düşürülmesi sonucu 15 şehidin verildiği terör saldırısının faili olup 20 yıl sonra etkisiz hale getirilmiştir. Kırmızı kategoride aranan 'Welat Gever' kod adlı Sefer Açar'ın üzerinden çıkan 1998 yılında tedavülde olan 500.000 TL paranın üzerinde 'herkoda düşürülen helikopterin Pilotun Parasıdır 11-27-1998' şeklinde not alındığı tespit edilmiştir. 27 Kasım 1998 tarihinde  Irak'ın kuzeyinde operasyon esnasında  Sikorsky tipi Jandarma helikopterinin PKK terör örgütü mensupları tarafından düşürülmesi sonucu 15 şehidin verildiği; (Jandarma Pilot Üsteğmen Erdem Öztürk, Jandarma Pilot Üsteğmen Oğuz Kılıç,  Jandarma Asteğmen Gökhan Köse,  Jandarma Astsubay Üstçavuş Mithat Akça, Uzman Çavuş Mustafa Duman, Jandarma Çavuş Savaş Gürel, Jandarma Çavuş Ömer Kızılkaya, J.
Erdem Öztürk - 05.10.2017
Tatbikatta Hedefler Güdümlü Füzelerle Vuruldu
Yüzer ve dalar unsurlar tarafından güdümlü füze ve harp torpidosu atışlarının yapıldığı "Şehit Deniz Teğmen Erdem Öztürk" ve "Şehit Deniz Kurmay Albay Hüsnü Dizdar" tatbikatlarında, güdümlü mermi atışlarıyla hedefler imha edildi.
Erdem Öztürk - 24.10.2016
PTT'nin 176. Kuruluş Yıl Dönümü
Törende, PTT Vezirköprü Müdürü Erdem Öztürk, ilk posta teşkilatının Tanzimat Fermanı ile yaşanan gelişmelerin sonucu olarak Osmanlı Devleti'nin tüm halkının ve yabancıların posta ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840 tarihinde kurulduğunu hatırlattı.
Erdem Öztürk - 10.06.2016
Binanın Çatısında Kalan Yaralıyı İtfaiye İndirdi
Alınan bilgiye göre, Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ek hizmet binası inşaatının çatısında çalışan Dursun Ali Bezmez (52), ağaç kesme motoru ile tahta keserken sağ bacağını yaraladı.
Erdem Öztürk - 04.06.2016
Şehitler Anısına Cd'lerden Türk Bayrağı
Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde memur olarak görev yapan Ali Osman Yılmaz, terörle mücadelede son dönemde şehit olanlar anısına 510 CD'den hazırladığı Türk bayrağını, Karatekin Parkı'nda devam eden Eğitim Bilim Festivali'nde sergiliyor.
Erdem Öztürk - 18.05.2016
Gençlerimiz Anadolu Erenleri ile Buluşuyor" Projesi
Çankırı Belediyesi, Ensar Vakfı Çankırı Şubesi ile Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde gerçekleştirilen "Gençlerimiz Anadolu Erenleri ile Buluşuyor" projesi kapsamında 40 lise öğrencisi, 5 Anadolu ereninin türbesini ziyaret edecek.
Erdem Öztürk - 14.05.2016
Liseliler Gösteri Parasıyla Üniversiteyi Gezecek
Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, yaptıkları gösteriden elde ettikleri para ile üniversiteleri gezecekler.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erdem Öztürk Haberleri | Erdem Öztürk Kimdir - Haberler - Erdem Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdem Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, öğretmenlerle buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 17:36:14. #1.15#

title