ERDAL SAĞLAM HABERLERİ

Erdal Sağlam haber, Erdal Sağlam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdal Sağlam

Erdal Sağlam

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1957

Erdal Sağlam Kimdir ?

1957 yılında Ankara'da doğmuştur. Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi (TODAİE) Sevk ve İdare Yüksek Okulu mezunudur. Meslek hayatına 1984 yılında Dünya Gazetesi İstanbul Merkezi’nde başladı. 1 yıl sonra Dünya Gazetesi Ankara Bürosu muhabirliğine geçti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erdal Sağlam - 29.03.2021
Mersinli çocuklar ilk kez drone uçurmanın heyecanını yaşadı
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce hazırlanan drone kullanımına ilişkin videoların izletildiği 50 çocuk, İHA pilotu Erdal Sağlam'ın verdiği teorik eğitimlerin ardından uygulamalı olarak drone uçurdu.
Erdal Sağlam - 18.05.2020
Arkadaşının doğum gününü iş yerinin bahçesine ektiği fidanla kutladı
Kentte yönetmenlik yapan 35 yaşındaki Erdal Sağlam, Yenişehir Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli arkadaşının doğum günü için harekete geçti.
Erdal Sağlam - 21.09.2018
Sağlam: Piyasalar Yep'te Detayları Görmek İstiyordu
Hürriyet Gazetesi Ekonomi yazarı Erdal Sağlam, Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamında yapılan açıklamaların yeterince şefaf olmadığını belirtti ve "Piyasalar YEP'te detayları görmek istiyordu" dedi.
Erdal Sağlam - 09.11.2017
Bandırma'da 'Ekonomi Zirvesi' Yapıldı
Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Sefer Levent'in moderatörlüğünde; Hürriyet Gazetesi yazarları Jale Özgentürk, Erdal Sağlam, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Denizbank Marmara Bölge Müdürü Burak Bozkaya 'Ekonomi Zirvesi'nde sanayicinin sorunları, ekonomik durum ve Bandırma yerelinin ekonomik özellikleri hakkında bilgiler vererek dinleyicilerin sorularını yanıtladı.
Erdal Sağlam - 09.11.2017
Dha Yurt Bülteni-14
'BANDIRMA İL OLMALI' Etkinlikte konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma'nın tarih boyunca limanıyla birlikte önemli bir kent olduğuna değindi. Sanayinin gelişimiyle birlikte öneminin daha da artığını belirten Mirza, sanayi konusunda çevreye duyarlı sanayileşme vurgusu yaptı. Başkan Mirza "Her şeyi bir kenara bırakıp Bandırma odağında buluşursak gelecek çok çok daha farklı olacaktır. Çanakkale'den Yalova'dan büyüğüz. Balıkesir'de ödenen verginin yüzde 35'ini Bandırma ödemektedir. İlçe statüsü bize uygun değildir. Bandırma'nın il olması zorunludurö dedi. Zirvede konuşan Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, sanayi ve yatırım anlamında geçmişin iyi analiz edilmesi gerektiğini vurguladı. Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar da sanayileşme konusunda ortak aklın ortaya koyulması gerektiğine işaret etti. Yazar  "Bandırma yaşanabilir bir kent mi, yoksa sorunlarla boğuşan, kirlilik sorunları olan bir kent mi yaratacağız? Bunun kararını bizler vereceğizö dedi. Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Sefer Levent'in moderatörlüğünde; Hürriyet Gazetesi yazarları Jale Özgentürk, Erdal Sağlam, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Denizbank Marmara Bölge Müdürü Burak Bozkaya 'Ekonomi Zirvesi'nde sanayicinin sorunları, ekonomik durum ve Bandırma yerelinin ekonomik özellikleri hakkında bilgiler vererek dinleyicilerin sorularını yanıtladı.
Erdal Sağlam - 09.05.2017
Bazı Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor
Ağbal, şunları kaydetti: "Bunlar tamamen yalan, uydurma, aslı olmayan haber ve yorumlar. Ben bu işi bilen, yıllardır yapan bir insanım o haberi yazan arkadaş herhalde hayatında hiç vergi kanununu okumamış. veya okumuş olmasına rağmen o haber kendisine yaptırılmış. Kanunun hiçbir yerinde, hiçbir kelimesinde özel olarak Bakanlar Kuruluna şirket düzeyinde belirleme yetkisi vermiyor. Bu gazetemiz, bu gazetedeki arkadaşımız bütün basın ve ahlak kurallarını bir tarafa bırakıyor ve olmayan bir şeyi varmış gibi gösteriyor. Bugün Hürriyet Gazetesi'nde Erdal Sağlam Bey kendisi 'Eleştiri getirirsem cevabımı alırım' diye bir akademisyenin eleştirilerinin arkasına sığınarak, olmayan şeyleri varmış gibi gösteriyor.
Erdal Sağlam - 15.02.2017
Bursa Ekonomi Zirvesi
Hürriyet gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı Sadi Özdemir moderatörlüğündeki oturumda, Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent, ekonomi yazarı Erdal Sağlam, Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, Odeabank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun da konuşma yaptı.
Erdal Sağlam - 30.11.2016
Dha Yurt Bülteni-12
Gerek ülkemizdeki muhtaçların gerekse misafir olarak ağırladığımız milyonlarca sığınmacı kardeşimizin yaralarını sarmada, hayata tutunmalarını kolaylaştırmada milletimizin hayır, hasenat, sadaka, zeka gibi bağışların önemli bir payı ve katkısı olduğu açıktır. Zenginlerin malları üzerindeki fakir ve ihtiyaç sahiplerine ait payın dağıtılması, fakirlik, yoksulluk ve yoksunluk içinde yaşayan kesimlerin sorunlarının çözümü için de büyük bir imkandır. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bu kabil hayri ibadetlere rehberlik yapması görevlerinden bir tanesidir. Başkanlığın bu tür mali ibadetlerin ifasında da halkımıza rehberlik etmesi için gerekli düzenlemeler yapılmalıdır." Görüntü Dökümü ---------------------- -Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez in konuşması Malik GÖDELİNER/ ADANA, - ================================================= 4)HÜRRİYET YAZARLARI VE TÜRSAB ÜYELERİ GAZİANTEP'TE BULUŞTU GAZİANTEP'te, Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Hürriyet Gazetesi işbirliğiyle 3 gün süren 'Gaziantep'i keşfet' etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında, Hürriyet Gazetesi yönetici ve yazarları ile TÜRSAB üyeleri kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezdi.Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 'Gaziantep'i keşfet' etkinliğinde kente üyeleriyle gelen TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Çağlar Göğüş, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Hürriyet İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan, Hürriyet Yayın Koordinatörü Fikret Ercan ile Hürriyet Gazetesi Yazarları Ertuğrul Özkök, Gila Benmayor, Mehmet Yılmaz, Vahap Munyar, Yalçın Bayer, Erdal Sağlam, Kanat Atkaya ve Melis Alphan, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) Gastronomi dalında Yaratıcı Şehirler Ağı'na giren Gaziantep'i gezdi.
Erdal Sağlam - 26.04.2016
Yorum: Enerji Kredileri Bankaları Zorluyor
Erdal Sağlam / Hürriyet Enerji Bakanı Berat Albayrak ile görüşen banka genel müdürleri enerji kredilerinde yeniden yapılandırma için kolaylık istemişti.
Erdal Sağlam - 25.04.2016
Yorum: 7 Sentlik Alım Garantisi Olmazsa Kömür Santrali Zor
Erdal Sağlam / Hürriyet Elektrikte üretim fazlası varken, piyasada fiyatlar aşırı düşmüşken, yeni kömür santrallerinin yapımı gündemde.
Erdal Sağlam - 08.01.2016
İzmir Ege'ye Şehit Ateşi
Acı haberi alan şehidin Muğlalı olan annesi Nilüfer ve emekli polis olan babası Erdal Sağlam, gözyaşlarına boğuldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdal Sağlam Haberleri | Erdal Sağlam Kimdir - Haberler - Erdal Sağlam haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdal Sağlam kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye ekonomisinin önündeki en büyük tehlike.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 09:55:02. #1.14#

title