ERCAN ORHAN HABERLERİ

Ercan Orhan haber, Ercan Orhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ercan Orhan

Ercan Orhan

Doğum Yeri Artvin / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 - ...

Ercan Orhan Kimdir ?

Ercan Orhan, 1970 yılında Borçka'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Borçka’da, üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi’nde tamamladı. Öğretmenlik mesleğine 1994 yılında Sinop Ayancık’ta başladı. 2018 yılında Borçka Yeniyol İlköğretim Okulu Müdürü olarak görev yaparken, CHP Artvin Borçka Belediye Başkan adayı olmak için görevinden istifa etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ercan Orhan - 03.02.2021
Artvin'de su şebekesi arızasını gidermek için girdiği çukurda ölen işçinin cenazesi defnedildi
52 yaşındaki Veziroğlu için Borçka Belediyesi önünde Kovid-19 tedbirleri altında düzenlenen törene, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.
Ercan Orhan - 26.12.2020
Karacayı kurtarmak için Çoruh nehrine atlayan belediye çalışanı yaşadığı o anları anlattı
Borçka ilçesinde Çoruh nehrine kapılan karacayı fark eden vatandaşlar durumu telefonla Borçka Belediyesi'ne haber verdi. İhbarı alan belediye ekipleri durumu Belediye Başkanı Ercan Orhan'a iletti.
Ercan Orhan - 04.12.2020
Artvin Valisi Doruk, Borçka'da Kovid-19 değerlendirme toplantısına katıldı
Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat, Belediye Başkanı Ercan Orhan, İlçe Jandarma Komutanı Rıdvan Karı, İlçe Emniyet Amiri Fatih Temel ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Osman Dursun'un da katıldığı toplantıda, ilçedeki son durum ve alınması gereken diğer tedbirler görüşüldü.
Ercan Orhan - 02.12.2020
Borçka'da 287 öğrenciye tablet dağıtıldı
Borçka Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen tablet dağıtım törenine, Kaymakam Ali Osman Bulat, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, okul müdürleri ile bağışta bulunan hayırseverler katıldı.
Ercan Orhan - 07.11.2020
Arhavi'de Nero Hayvan Bakımevi hizmete açıldı
Açılışa, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ve İstanbul'da öldürülen "Nero" isimli köpeğin sahipleri Deniz ve Can Özula ile hayvan severler katıldı.
Ercan Orhan - 01.09.2020
Borçka Belediye Başkanı Orhan'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı
Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Ercan Orhan - 23.07.2020
Borçka Belediye Başkanı Orhan'ın acı günü
Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan'ın vefat eden kayınpederi Esat Bekiroğlu, toprağa verildi.
Ercan Orhan - 13.05.2020
ÇOKAB'dan, Borçka Belediyesi'ne 2 bin 500 tıbbi maske hibe edildi
ÇOKAB Başkanı Necmettin Taşçı, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan'ı ziyaret ederek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisine karşı gösterilen mücadeleye destek amacıyla tıbbi maske hibe etti.
Ercan Orhan - 13.05.2020
Borçka'da dezenfeksiyon tüneli kuruldu
Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, yaptığı yazılı açıklamada, sokağa çıkma mecburiyeti olan vatandaşların daha güvenli ve sağlıklı hareket edebilmeleri amacıyla tüneli hizmete sunduklarını belirtti.
Ercan Orhan - 05.04.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
'BORÇKA HALKI BİLİNÇLENDİ' Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, koronavirüs konusunda ilçe halkının bilinçlendiğini belirterek, 'evde kal' çağrılarına uyulduğunu söyledi.
Ercan Orhan - 05.04.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
'BORÇKA HALKI BİLİNÇLENDİ' Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, koronavirüs konusunda ilçe halkının bilinçlendiğini belirterek, 'evde kal' çağrılarına uyulduğunu söyledi.
Ercan Orhan - 05.04.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
'BORÇKA HALKI BİLİNÇLENDİ' Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, koronavirüs konusunda ilçe halkının bilinçlendiğini belirterek, 'evde kal' çağrılarına uyulduğunu söyledi.
Ercan Orhan - 03.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Artvin Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında Borçka ilçesi ve Aralık köyü 15 gün süreyle karantina altına alındı. Gece yarısından itibaren yürürlüğe giren kararla ilçesinin tüm giriş ve çıkış noktaları demir bariyer ve iş makineleri ile kapatıldı. Polis, jandarma ve sağlık görevlilerinin görev aldığı noktalarda giriş ve çıkışlara izin verilmiyor. Dış dünya ile bağlantısı kesilen ilçede, cadde ve sokaklarda sessizliğe büründü. Karantina uygulamasından haberdar olmayan ve ilçeden çıkmak isteyenlere de izin verilmedi. Çıkış noktalarında görevlilerle görüşenler, evlerine geri döndü.      BORÇKA BELEDİYE BAŞKANI ORHAN: PANİK YAPMAYA GEREK YOK Artvin'de karantinaya alınan Borçka ilçesinde Belediye Başkanı Ercan Orhan, vatandaşlardan sakin olmalarını ve panik yapmamalarını istedi.
Ercan Orhan - 03.04.2020
Borçka'da karantina başladı, giriş ve çıkışa izin yok
ARTVİN'de, koronavirüs tedbirleri kapsamında gece yarısından itibaren karantinaya alınan Borçka ilçesinin giriş ve çıkışları, demir bariyer ve iş makineleri ile kapatıldı. Aralık köyünde de karantina uygulamasına başlandı.  Artvin Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında, Borçka ilçesi ve Aralık köyü, 15 gün süreyle karantinaya alındı. Gece yarısı başlatılan karantina uygulamasıyla ilçenin giriş ve çıkışları, demir bariyer ve iş makineleri ile kapatıldı. Polis, jandarma ve sağlık ekipleri, ilçeye giriş ve çıkışa izin vermiyor. Karantina uygulamasıyla ilçedeki cadde ve sokaklar, bugün sessizliğe büründü. Karantinadan haberdar olmayanların da ilçeden çıkışlarına izin verilmedi.   BAŞKAN ORHAN: PANİĞE GEREK YOK Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, halktan panik yapmamalarını isteyerek, "Gıda konusunda herhangi bir sıkıntı söz konusu değil.
Ercan Orhan - 02.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ-19
'SOSYAL MESAFEYE AZAMİ DİKKAT' Borçka ilçesinde tüm muhtar ve azalarının mahalle ve köyleri ile ilgili alınan kararların uygulanmasında sorumlu olduğunun hatırlatıldığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Borçka ilçesinde oturup il merkezi veya diğer ilçelerde çalışan kamu personeli ve özel sektör çalışanlarının karantina kurallarına uyması esastır. Söz konusu kamu kurumu çalışanlarının kamu hizmetlerini Borçka Kaymakamlığı emrinde yürütmelerine, tedarik zinciri ve lojistik sektörlerinde çalışanlar dışındaki özel sektör çalışanlarının ilçe dışına çıkabilmeleri için ilçe Kaymakamlığından izin almalarına, görevi münasebetiyle görevine devam etmesi gereken memurların kurum amirinin teklifi ve sorumlu Vali Yardımcısının veya ilgili ilçe Kaymakamının onayı ile istisna tutulmasına, Borçka ilçesinde oturmayıp başka yerde oturan fakat Borçka'da görev yapan kamu kurumu ve özel sektör çalışanlarının Borçka Kaymakamlığının onayı ile karantina kurallarından istisna tutulabilmesine, İl genelinde virüse yayılma fırsatı vermemek ve halk sağlığını korumak amacıyla sosyal mesafenin (en az 1.5 metre) korunmasına ve temasın önlenmesi hususlarına azami dikkat edilmelidir." BORÇKA BELEDİYE BAŞKANI ORHAN: PANİK YAPMAYA GEREK YOK Artvin'de karantinaya alınan Borçka ilçesinde belediye başkanı Ercan Orhan açıklamalarda bulundu.
Ercan Orhan - 02.04.2020
Borçka merkezi ve 1 köyü karantinaya alındı
'SOSYAL MESAFEYE AZAMİ DİKKAT? Borçka ilçesinde tüm muhtar ve azalarının mahalle ve köyleri ile ilgili alınan kararların uygulanmasında sorumlu olduğunun hatırlatıldığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Borçka ilçesinde oturup il merkezi veya diğer ilçelerde çalışan kamu personeli ve özel sektör çalışanlarının karantina kurallarına uyması esastır. Söz konusu kamu kurumu çalışanlarının kamu hizmetlerini Borçka Kaymakamlığı emrinde yürütmelerine, tedarik zinciri ve lojistik sektörlerinde çalışanlar dışındaki özel sektör çalışanlarının ilçe dışına çıkabilmeleri için ilçe Kaymakamlığından izin almalarına, görevi münasebetiyle görevine devam etmesi gereken memurların kurum amirinin teklifi ve sorumlu Vali Yardımcısının veya ilgili ilçe Kaymakamının onayı ile istisna tutulmasına, Borçka ilçesinde oturmayıp başka yerde oturan fakat Borçka'da görev yapan kamu kurumu ve özel sektör çalışanlarının Borçka Kaymakamlığının onayı ile karantina kurallarından istisna tutulabilmesine, İl genelinde virüse yayılma fırsatı vermemek ve halk sağlığını korumak amacıyla sosyal mesafenin (en az 1.5 metre) korunmasına ve temasın önlenmesi hususlarına azami dikkat edilmelidir." BORÇKA BELEDİYE BAŞKANI ORHAN: PANİK YAPMAYA GEREK YOK Artvin'de karantinaya alınan Borçka ilçesinde belediye başkanı Ercan Orhan açıklamalarda bulundu.
Ercan Orhan - 29.01.2020
Borçka'dan Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere yardım
Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Elazığ depreminin tüm Türkiye'yi sarstığını belirterek, "Biz 2009'da 5 kişinin öldüğü sel felaketi yaşadık.
Ercan Orhan - 14.01.2020
Atık araç lastikleri sokak kedilerine yuva oldu
Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ise üniversiteli öğrencilerin bu tarz sosyal projelerine belediye olarak her daim destek olacaklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Öğrencilerimiz bizden destek istedi, biz de severek destek olduk.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ercan Orhan Haberleri | Ercan Orhan Kimdir - Haberler - Ercan Orhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ercan Orhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Artvin'de su şebekesi arızasını gidermek için girdiği çukurda ölen işçinin cenazesi defned
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:43:28. #1.16#

title