Eray Özbal Haberleri

Eray Özbal haber, Eray Özbal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eray Özbal: Zafer, Zafer Kara'nın OlduEray Özbal 18.1.2018
Eray Özbal: Ver Kaç FilmiEray Özbal 26.8.2017
Eray Özbal 15.10.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davasında Karar
İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, başka suçtan tutuklu olan sanıklar Zeki Yalçın ve Cemil Zirek ile oyuncu Vedi İzzi'nin de aralarında bulunduğu 12 tutuksuz sanık katıldı. Duruşmaya gelmeyen oyuncu ve şarkıcıların da aralarında bulunduğu diğer sanıkları ise avukatları temsil etti.  Duruşmada, soruşturmanın genişletilmesi talebinde bulunan oyuncular Rıza Kocaoğlu, Sarp Apak, Barış Güney ve Eray Özbal'ın bu taleplerinin, dosyanın aydınlanmasına katkı sağlamayacağı gerekçesiyle reddine hükmedildiği tutanağa geçirildi.
Eray Özbal 15.10.2015
Geniş Haber) Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar Çıktı
İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ali Uysal tarafından hazırlanan iddianamede, şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken ve Erdem Baş'ın da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin "Uyuşturucu madde ticareti yapmak" ve "Uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 6 ile 17 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılması talep edilmişti.
Eray Özbal 15.10.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Karara Bağlandı
"ÖZBAL'IN KÖTÜ ADAMI OYNADIĞI GÖRÜNTÜLER DOSYAYA KONULDU" Evinin terasında dikili ve sökülmüş halde uyuşturucu madde ele geçirilen eski Yeşilçam oyuncusu Hanifi Eray Özbal'ın avukatı, polis tarafından yürütülen soruşturmanın adli ve hukuki olmadığını savundu.
Eray Özbal 15.10.2015
Ünlülere Uyuşturucudan 10 Ay Hapis Cezası
'Uyuşturucu ticareti, uyuşturucu kullanmak ve bulundurmak' suçlarıyla yargılanan aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın gibi isimlerin de bulunduğu ünlü isimlere 'uyuşturucu kullanmak' suçundan 10 ay hapis cezası verildi. İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya 13 sanık katıldı. Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Murat Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu ünlü isimler ise duruşmaya katılmadı. Duruşmada sanıklar ve avukatları beraat talebinde bulundu. Ceza verilmesi durumunda alt sınırdan verilmesini ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasının uygulanmasını istedi. Duruşmaya ara veren mahkeme, daha sonra kararını açıkladı. 'Örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak' suçu yönünden tüm sanıklara beraat kararı verildi. Sanıklar Ahmet Yılmaz ticaretten 5 yıl, Dilek Dağtaş, İbrahim Bayraktar, Ahmet Sağlam, Aydın Kardaş ve Zeki Yalçın ticaretten 6 yıl 3 ay, Özhan Binici, Nusret Aldemir ve Abdurrezzak Şin ticaretten 4 yıl 2 ay, Ahmet Çardak ve Mustafa Çardak ticaretten 5 yıl 10 ay, Murat Yaşar, Şengül Yaşar, Cemil Zirek ve Gül Zirek ticaretten 7 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ünlü isimler Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Erdem, Hakan Yılmaz, Sarp Apak, Şahin Irmak, Engin Günaydın, Ersin Korkut, Murat Yıldırım, Duygu Yetiş, Murat Eken, Koray Candemir, Onur Buldu ve Cemil Büyükdöğerli hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçundan beraat kararı verildi. Mahkeme bu isimlere uyuşturucu kullanmak suçundan 10 ay hapis cezası verdi. Ünlüler için hükmün açıklanmasını geri bırakan mahkeme, 5 yıl denetim süresine tabi tutulmasına hükmetti. Eray Özbal için de uyuşturucu bulundurmak suçundan 10 ay hapis cezası verildi ve hükmün açıklanması geri bırakıldı.
Eray Özbal 20.5.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Ayrıca mütalaada, oyuncular Şahin Irmak ve Eray Özbal ile şarkıcı Mehmet Erdem'in, "uyuşturucu madde ticareti yapma veya sağlama" ile "uyuşturucu madde kullanmak" suçlarından 6 ila 17 yıl, diğer sanıklar Eray Türkmen, Cihan Güçlü, Barış Güney, Abdurrezak Şin, Zeki Yalçın ve Mehmet Kaya Hakyemez'in de aynı suçlardan 17 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.
Eray Özbal 20.5.2015
Ünlülere "Uyuşturucu Davası"Nda İstenen Cezalar Belli Oldu
19 SANIĞIN 17'ŞER YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ Aralarında Mehmet Erdem, Eray Özbal, Şahin Irmak, Ahmet Yılmaz, Recep Davulcu, İbrahim Bayraktar, Özhan Binici, Nusret Aldemir, Ahmet Çardak, Ahmet Sağlam, Gökhan Akpınarlı, Murat Özbudak, Eray Türkmen, Cihan Güçlü, Barış Güney, Abdurrezak Şin, Zeki Yalçın, Cemil Zirek, Mehmet Kaya Hakyemez için ise, "Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak" ve "Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti" suçlarından 6'şar yıldan 17'şer yıla kadar hapis cezası istedi.
Eray Özbal 20.5.2015
Ünlülere Uyuşturucudan 17 Yıla Kadar Hapis Talebi
Ünlü isimlerin de sanıkları arasında bulunduğu uyuşturucu davasında mütalaasını açıklayan savcı, ünlülerin uyuşturucu temin etmek ve kullanmak suçlarından 1 ila 17 yıla kadar hapis cezası talep etti. İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya 5 sanık katıldı. Ünlü isimlerin gelmediği duruşmada savcı mütalaasını açıkladı. Savcı Ümit Özkan, 2013 yılı ağustos ayıda yapılan operasyonda satışa hazır 17 bin ectasy hap, 13,5 kilogram esrar, 126 gram amfetamin maddesi, 115 kök hint keneviri ve uyuşturucu alımında kullanılan malzemeler ele geçirildiğini hatırlattı. Savcı Özkan suç tarihi itibariyle eski TCK maddesinin sanıkların lehine olduğunu belirterek buna göre ceza talebinde bulundu. Savcı mütalaasında Mehmet Erdem, Hanifi Eray Özbal ve Şahin Irmak’ın uyuşturucu ticareti ve temini suçundan 5 yıldan 15 yıla, kullanmak suçundan da 1 yıldan 2 yıla kadar olmak üzere 6’şar yıldan 17’şer yıla kadar hapis istedi.
Eray Özbal 20.5.2015
Kenan İmirzalıoğlu ve Murat Yıldırım'a Hapis İstemi
ERDEM, ÖZBAL, KOCAOĞLU VE IRMAK'A TİCARETTEN 15 YIL Ünlü şarkıcı Mehmet Erdem, Yeşilçam'ın usta oyuncularından Hanifi Eray Özbal, oyuncular Rıza Kocaoğlu ve Şahin Irmak hakkında "uyuşturucu madde ticareti yapma veya sağlama" suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar, "uyuşturucu madde kullanmak" suçundan ise 1 yıldan 2 yıla kadar olmak üzere 6 yıldan 17 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları istendi.
Eray Özbal 11.2.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Murat Yıldırım, Rıza Kocaoğlu ve Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu 53 sanığın "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından yargılandığı davada, tutuklu 2 sanığın tahliyesine karar verildi Dava dosyası, mütalaa hazırlanması için yeniden İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilirken, sanıklardan Eray Özbal'ın evinde ele geçirilen maddelerle ilgili yeni bir adli tıp raporu alınması kararlaştırıldı.
Eray Özbal 11.2.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Tutuklu Kalmadı
Mahkeme, sanıklardan Hanifi Eray Özbal'ın Adli Emanet'te bulunan ve uyuşturucu olduğu iddia edilen maddelerin Adli Tıp Kurumu'na gönderilerek incelenmesine karar verdi.
Eray Özbal 11.2.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Savcı, Yoğunluktan Mütalaa Hazırlayamamış
Sanıklar ve avukatların taleplerinin ardından mahkeme, ara kararlarını açıkladı. Tutuklu sanıklar Ahmet Sağlam ve Ahmet Çardak tutuklandıkları tarih ve delillerin toplanmış olması nedeniyle haklarında yurt dışına çıkış yasağı konarak tahliye edildi. Sanık Hanifi Eray Özbal’ın evinin terasında ele geçirilen ve uyuşturucu madde olduğu iddia edilen bitkilerin daha önce alınan raporlarla birlikte Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesine karar veren mahkeme, bu bitkilerin uyuşturucu madde olup olmadıkları, uyuşturucu madde ise net miktarları hususunda rapor alınmasını kararlaştırdı.
Eray Özbal 11.2.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Savcı Mütalaayı Hazırlayamadı
ERAY ÖZBAL'IN TERASINDAKİ BİTKİLER ADLİ TIP KURUMU'NA GÖNDERİLECEK Mahkeme, ayrıca Yeşilçam'ın eski oyuncularından Hanefi Eray Özbal'ın operasyon yapıldığında evinin terasında ele geçirilen ve uyuşturucu madde olduğu iddia edilen bitkilerin daha önce alınan raporlarla birlikte Adli Tıp Kurumu'na gönderilerek uyuşturucu madde olup olmadıkları, uyuşturucu madde ise net miktarları hususunda rapor alınmasına hükmederek duruşmayı erteledi.
Eray Özbal 12.12.2014
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
İddianameden Dönemin Terörle Mücadele Kanunu'nun (TMK) 10. maddesiyle görevli İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliği'nce hazırlanan iddianamede, çıkar amaçlı suç örgütü kurdukları iddia edilen sanıklar Fırat Dağtaş'ın 28,5 yıl, Ahmet Çardak'ın 38 yıl, Hakan Yılmaz'ın 20 yıl, oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken ve Erdem Baş, şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü ile yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı'nın da aralarında bulunduğu 32 sanığın 17 yıl, oyuncular Rıza Kocaoğlu ve Vedi İzzi'nin de arasında bulunduğu 4 sanığın 15 yıl, polis memuru Fatih Argın'ın 6 yıl, 7 sanığın 27,5 yıl, 3 sanığın 25,5 yıl, 1 sanığın 35 yıl ve 2 sanığın da 33 yıla kadar hapisle cezalandırılması öngörülüyor.
Eray Özbal: Gecelerin Kadını FilmiEray Özbal 9.10.2014
Eray Özbal 21.8.2014
Sanatçıların Uyuşturucu Davası Yarına Kaldı
İddianamede, oyuncu Eray Özbal'ın, evinin terasında yetiştirdiği esrarı Kenan İmirzalıoğlu ve şarkıcı Koray Candemir'e para karşılığında sattığı iddia edildi.
Eray Özbal 6.6.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davası
Ünlülerin uyuşturucu davasında ifade veren Yeşilçam oyuncusu Eray Özbal, hakimin Kenan İmirzalıoğlu ile telefon konuşmasında geçen ‘papatya sütü’ sözünü hatırlatması üzerine, “Bahsi geçen 'papatya', Kenan için ektiğim küçük saksıda bir miktar papatyadır.
Eray Özbal 6.6.2014
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Sanık Eray Özbal: "Ben sosyeteye, 'baron' ilan edilmiş durumdayım. Google'a 'Eray Özbal' yazın, her iki fotoğraftan biri balkonumun fotoğrafıdır.
Eray Özbal 6.6.2014
Uyuşturucu Davasında Ünlülerin Savunmaları Alınıyor
ÜNLÜLERİN 6 YILDAN 17'YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR Şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli,Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken, Erdem Baş'ın da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 6 ile 17 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Eray Özbal 5.6.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Yarına Ertelendi
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken ve Erdem Baş, şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı'nın da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin 'uyuşturucu madde ticareti yapmak' ve 'uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak' suçlarından 6 yıldan 17 yıla kadar hapsi talep edildi.
Eray Özbal 5.6.2014
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
  İmirzalıoğlu yarın savunma yapacak   Günaydın, iddianamede yer alan, "uyuşturucu partisi yaptığı" iddiasına ilişkin ise "Yoğun çalışan bir insanım. Partilere katılacak vaktim yok. Ahmet Sağlam'dan aldığım uyuşturucuyu kimseye vermedim. Bu olaydan sonra, uyuşturucu kullanmayı bıraktım. Gerekirse tedavi olmaya hazırım. Hakan Yılmaz, bana hiçbir zaman uyuşturucu temin etmedi" ifadelerini kullandı.  Günaydın ile tutuklu sanıkların tümünün savunma yaptığı duruşmaya, yarın devam edilmek üzere ara verildi. Yarınki duruşmaya, oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Hakan Yılmaz, Eray Özbal, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Apak ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu diğer tutuksuz sanıkların katılması bekleniyor.
Eray Özbal 5.6.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında İlk Duruşma Sona Erdi (2)
ÜNLÜLERİN 6 YILDAN 17 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR Şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken ve Erdem Baş'ın da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 6 ile 17 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Eray Özbal 5.6.2014
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Bir süre tutuklu kalan oyuncu Eray Özbal'ın suç örgütleriyle herhangi bir hiyerarşik veya organik bağının olmadığı, evinin terasında yetiştirdiği esrarı Kenan İmirzalıoğlu, Koray Candemir ve kimliği tespit edilemeyen diğer içici şahıslara para karşılığında sattığı aktarılan iddianamede, Özbal'ın, uyuşturucu alışverişini genellikle evinde gerçekleştirdiği, içicilere deniz manzaralı evinde esrar kullandırttığı ve eski bir sinema oyuncusu olması nedeniyle müşterilerinin de genellikle sinema, dizi sektörünün tanınmış kişileri olduğuna dikkat çekiliyor.
Eray Özbal 5.6.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında İlk Duruşma (1)
ÜNLÜLERİN 6 YILDAN 17'YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR Şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli,Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken, Erdem Baş'ın da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 6 ile 17 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.
Eray Özbal 29.1.2014
Ünlülere Yönelik "Uyuşturucu" Davası
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu 53 kişi hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 2 ile 38 yıl arasında değişen hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame, gönderildiği TMK'nın 10. maddesiyle görevli İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi İddianamede, şarkıcılar Mehmet Erdem, Koray Candemir, Barış Güney ve Cihan Güçlü, yönetmenler Uluç Bayraktar ve Mehmet Can Karcı ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Murat Yıldırım, Eray Özbal, Cemil Büyükdöğerli, Duygu Yetiş, Kağan Razgırat, Onur Buldu, Şahin Irmak, Murat Eken ve Erdem Baş'ın da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 6 ile 17 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılması istendi Oyunculardan Hakan Yılmaz'ın, "uyuşturucu ticareti yapmak ve bulundurmak" suçuyla birlikte, "çıkar amaçlı suç örgütüne yardım etmek" suçundan da toplam 7 ile 20 yıl, Rıza Kocaoğlu'nun da "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan 5 ile 15 yıl arasında değişen oranlarda hapisle cezalandırılması istenen iddianamede, "çıkar amaçlı suç örgütü lideri" olmakla suçlanan Fırat Dağtaş'ın 9,5 yıldan 28,5 yıla, Ahmet Çardak'ın da 13 yıldan 38 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi, 14'ü tutuklu 53 şüpheliye ilişkin açılan davada ilk duruşmayı 21, 22 ve 23 Mayıs 2014 tarihlerinde yapacak.
Eray Özbal: Ünlü Oyunculara Hapis İstemiEray Özbal 20.1.2014
Şu an buradasınız: Eray Özbal Haberleri | Eray Özbal Kimdir - Haberler - Eray Özbal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Eray Özbal kimdir, hayatı ve biyografisi. Gelincikin ilk teaser'ı yayınlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 05:10:05. #1.15#
title