Engin Altan Düzyatan, Yarışma Programıyla Ekranlara Dönüyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Engin Altan Düzyatan, Yarışma Programıyla Ekranlara Dönüyor

Haberler.com - Haberler | Magazin

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, yeni bir yarışma programıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Engin Altan Düzyatan'ın sunumuyla çarşamba ve perşembe günleri izleyicisi ile buluşacak olan bilgi yarışmasında, kendi tarihimizin yanı sıra dünya tarihine de yer verilecek.

TARİH TEMALI BİLGİ YARIŞMASI

3'te 3 Tarih, ekranların tek tarih temalı bilgi yarışması olacak. 3'te 3 Tarihte yarışmacılar 15 adet dört seçenekli soruyu cevaplamak için yarışacak. 15 soruyu doğru yanıtlamayı başaran yarışmacı büyük ödüle kavuşacak.

Engin Altan Düzyatan, Yarışma Programıyla Ekranlara Dönüyor

PROF. DR. TUFAN GÜNDÜZ'DE YORUMLARI İLE 3'TE 3 TARİH'TE OLACAK

Yarışmacılar arka arkaya gelecek 3 soruyu cevaplarken ihtiyaç halinde Prof. Dr. Tufan Gündüz'e başvurabilecek. Gündüz 3 farklı yöntem; cevap şıklarından ikisini eleme, doğru cevap ile ilgili ipucu verme ve soru değiştirme sistemi ile yarışmacılara yardımda bulunacak.

Engin Altan Düzyatan, Yarışma Programıyla Ekranlara Dönüyor

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (11)
MUŞLİ:DİRİLİŞTE BAŞI SECDEDEN KALKMIYOR. DİN DERSİ VERİYOR. BANKA FAİZ REKLAMINDA OYNUYOR UTAMSIZ. . . . Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
bu sefer yan mı yatıyor:bize ne Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
İSİM:bu adam kadar samimiyetsiz iki yüzlü biri yok bence öyle bir duruma göre hareket ediyor ki Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title