EMRAH KARAKOÇ HABERLERİ

Emrah Karakoç haber, Emrah Karakoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emrah Karakoç

Doğum Tarihi ... - ...

Emrah Karakoç Kimdir ?

Emrah Karakoç, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Ordu Kabataş Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Emrah Karakoç - 13.03.2020
KO-MEK ilçe sergileri Kandıra ile devam etti
HALK VE PROTOKOLDEN YOĞUN KATILIM Namazgah Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Kandıra KO-MEK İlçe Sergisi'nin açılışına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, muhtarlar, kursiyerler, KO-MEK yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Emrah Karakoç - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Anma etkinliklerine, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Belediye Başkanı Adnan Turan, Garnizon Komutanı Piyade Albay Semih Koç, Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, kurum müdürleri, şehit ve gazi yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Emrah Karakoç - 16.03.2017
2017 Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri finalinde 4 Türk fotoğrafçı
Finale kalan ve övgüye layık görülen Türk fotoğrafçılar Paşa İmrek, Profesyonel Güncel Gelişme & Haberler kategorisi: Sosyoloji eğitimi alan ve fotoğrafçılığı kendi kendine öğrenen İmrek, "Savaş ve Göç" başlıklı serisi ile finale kaldı. Türkiye ve Suriye'de çekilen etkili fotoğraflardan oluşan seri, savaş ve şiddet sonucu evlerini terk etmeye zorlanan insanların karşı karşıya kaldığı zorlukları ortaya koyuyor. Paşa, fotoğraflar hakkında şunları söyledi: "Fotoğraflar, Türkiye ve Suriye'de, sınırda, çadır kentlerde ve Kobani'de çekildi. Savaşın yıkıcılığını gözler önüne sermek istedim." Oktay Subaşı, Açık yarışma-Hareket kategorisi: Bitlis Eren Üniversitesi Tatvan Meslek Yüksekokulu'nda ders veren Subaşı, "Vahşi Atlar" adlı büyüleyici eseri ile finale kaldı. Subaşı fotoğrafın hikâyesini şöyle anlattı: "Fotoğrafı, Eylül 2016'da, Kayseri'ye giderken çektim. Erciyes Dağı'nda, kalabalık gruplar halinde yaşayan yaşlı atlar, dağın eteklerine inerler. Kimi zaman, atlara çobanlar da eşlik eder. Atların koştuğu sırada ortaya çıkan toz bulutları ve ters ışığın görüntüsü, eşsiz enstantaneler sunuyor. Arka ışık ve toz bulutu, fotoğraf çekim tarzının birer parçası. Değişen ışık koşullarının yanı sıra, atların sürekli olarak hareket etmesi de ayarları hızla değiştirmemi gerektirdi; bu zor olabiliyor, ama sonuçları da bir o kadar tatmin edici. Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri'ne katılmak benim için büyük bir deneyim ve onur oldu. Fotoğraflarımın ödüllere dâhil edilmesi, daha da geniş kitlelere ulaşmama imkân vererek daha da iyi fotoğraflar çekmem için beni motive edecek." Gül Yıldız, Açık yarışma-Hareket kategorisi: Aslen Uşaklı olan ve İstanbul'da yaşayan bir fotoğrafçı olan Gül, "Yansıma" adlı fotoğrafı ile finale seçildi. Fotoğraf, yağmurdan kaçmaya çalışan bir kişinin yansımasını yakalıyor. Yıldız, finale kalan fotoğrafı hakkında şunları söyledi: "Bu fotoğraf, Süleymaniye Camii'nde çekildi. Hava yağmurluydu ve elinde şemsiyesi ile geçen birinin sudaki yansıması beni o kadar etkiledi ki hemen fotoğrafını çektim." Emrah Karakoç, Açık yarışma-Kültür kategorisi: Erzincan'da yaşayan, bilgisayar teknolojisi bölümü mezunu Emrah, "Yas Töreni" adlı fotoğrafı ile finalistler arasına girdi.
Emrah Karakoç - 29.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Öte yandan, Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameyle kapatılan Milas Feza gazetesinin sahibi Emrah Karakoç da gözaltına alındı.
Emrah Karakoç - 29.11.2012
Ayted, İzted'i Ağırladı
AYTED binasında yapılan toplantıda dernek yönetimi ve üyeleri Ege Bölgesi'nde yapılması planlanan Avrupa Birliği Projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular. AYTED adına Atık Suların Toprağa Dönüşü Projesi kapsamında Avrupa'da bulunan dernek üyesi Emrah Karakoç günümüzün en büyük gereksinimi olan yenilenebilir enerji ile ilgili bilgi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emrah Karakoç Haberleri | Emrah Karakoç Kimdir - Haberler - Emrah Karakoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emrah Karakoç kimdir, hayatı ve biyografisi. KO-MEK ilçe sergileri Kandıra ile devam etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 12:27:18. #1.16#

title