Emin Özer Haberleri

Emin Özer haber, Emin Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emin Özer - 5.9.2020
Son dakika haber: Bilişim Vadisi'nde 100 milyon liralık girişim sermayesi yatırım fonu kuruluyor
Konuşmaların ardından fonun kurulması için Albaraka Portföy Yönetimi AŞ Genel Müdürü Emin Özer, Vakıf Katılım Bankası AŞ Genel Müdürü İkram Göktaş, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Serdar İbrahimcioğlu, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku tarafından imzalar atıldı.
Emin Özer - 5.9.2020
Bakan Varank Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu İmza Töreni'ne katıldı: (2)
-"TEKNOFEST 2020'nin roket yarışları"- Gençlerin gözlerindeki ışığı katıldığı tüm etkinliklerde gördüğünü aktaran Varank, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Gençlerin meraklarını, heveslerini ve çabalarını da gayet iyi biliyorum. İşte daha dün TEKNOFEST 2020'nin roket yarışları için Tuz Gölü'ndeydim. Üniversite öğrencilerimiz, kendi roketlerini yapmışlar, 1 yıl boyunca bu işe gecelerini ve gündüzlerini vermişler. Yeri gelmiş finansman bulabilmek için çalmadıkları kapı bırakmamışlar. İnançları ve azimleri, bu ülkenin geleceğinin ne kadar parlak olduğunu gösteriyor. Bu sene sadece 82 takım roket yarışları için ter dökecek. Dünyada bu yarışın düzenlendiği iki ülkeden birisiyiz. Yine TEKNOFEST kapsamında bugün Körfez Pisti'nde, elektrikli araç yarışlarına katılacağım. Bu sene bu yarışların 16'ncısı düzenleniyor. 48 takım alternatif enerjilerle çalışan araçlarını piste indirecek. Yine otonom araç çalışan 17 üniversite takımı, final yarışı için Bilişim Vadisinde yarışacaklar. Robotaksi Otonom Yarışları dediğimiz bu etkinlik önümüzdeki pazartesi günü başlıyor ve gençlere otonom araç teknolojileri alanında özgün tasarım, algoritma ve raporlama becerileri katıyor. İşte bu gibi teknolojilere kafa yoran gençlere, girişimcilere ürünlerini bir sonraki aşamaya taşımak için destek gerekiyor. Bugün kurduğumuz fonun önemi de bu noktada tekrar ortaya çıkıyor." Konuşmaların ardından Bilişim Vadisi Girişim Vadisi Yatırım Fonu, Albaraka Portföy Yönetimi AŞ Genel Müdürü Emin Özer, Vakıf Katılım Bankası AŞ Genel Müdürü İkram Göktaş, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Serdar İbrahimcioğlu, Albaraka Türk Katılım Başkanı AŞ Genel Müdürü Melikşah Utku tarafından imzalandı.
Emin Özer - 4.9.2020
TSPB'nin yeni Başkanı Tevfik Eraslan oldu
Muammed Emin Özer   Albaraka Portföy Yönetimi A.
Emin Özer - 18.6.2020
Albaraka Türk'ten, Albaraka Garaj girişimlerinden Vomsis'e 700 bin TL yatırım
Albaraka Genel Müdürü Melikşah Utku, Albaraka Portföy Yönetimi Genel Müdürü Muhammed Emin Özer, Vomsis Üst Yöneticisi (CEO) Emre Kayretli ve Vomsis Teknolojiden Sorumlu Üst Yöneticisi (CTO) Ramazan Uç'un katılımıyla bankanın genel müdürlüğünde imza töreni gerçekleştirildi.
Emin Özer - 21.10.2019
41 yıl sonra ortaya çıkan Mehmet Amca kimliğine kavuştu
Adıyaman'da borçlarını ödeyemediği için terk ettiği evine 41 yıl sonra dönen 75 yaşındaki Mehmet Emin Özer, hakkında verilen gaiplik kararının mahkemece kaldırılmasının ardından kimliğine kavuştu.
Emin Özer - 23.9.2019
Albaraka Girişim Sermayesi Fonu'ndan 2,25 milyon TL yatırım
Albaraka Portföy Yönetimi Genel Müdürü Muhammed Emin Özer ise Ekim 2018 tarihinde kurdukları Albaraka Fintech Girişim Sermayesi Fonu ile Albaraka ekosisteminde yer alan Albaraka Garaj girişimlerini desteklemeye devam ettiklerini belirterek, "Yatırım yaptığımız şirketlerin çok daha iyi işler yapacağına inanıyoruz.
Emin Özer - 4.7.2019
41 yıl sonra ortaya çıkan Mehmet amca kimliğine kavuşacak
Adıyaman'da borçlarını ödeyemediği için terk ettiği evine 41 yıl sonra dönen 75 yaşındaki Mehmet Emin Özer'in yakınlarına kavuşmasının ardından, hakkında verilen gaiplik kararı da mahkemece iptal edildi.
Emin Özer - 4.4.2019
41 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Mehmet Amcanın Kimlik Mücadelesi
Adıyaman'da borçlarını ödeyemediği için terk ettiği evine 41 yıl sonra dönen 75 yaşındaki Mehmet Emin Özer, yakınlarına kavuşmasının ardından hakkında verilen gaiplik kararının kaldırılması için mahkemeye başvurdu.
Emin Özer - 1.4.2019
Adıyaman'da 'Muhtarlık' Kavgası: 7 Yaralı, 12 Gözaltı
Olay, sabah saatlerinde, merkeze bağlı Sarıharman köyünde meydana geldi. Yerel seçimin kesin olmayan sonuçlarına göre, mevcut muhtar Zeynal Özer kazanamadı. Muhtarlığa seçilen Şevket Çırpıcı ile Zeynal Özer arasında tartışma çıktı. Tartışma, muhtar adaylarının yakınlarının da dahil olmasıyla kavgaya dönüştü. Taş ve sopalar ile birbirine saldıran tarafları, ihbarla gelen jandarma ekipleri ayırdı. Kavgada seçimi kaybeden Zeynal ve Emin Özer ile Yusuf, Zeynal, Mahmut ve Hüseyin Layık ile ismi öğrenilemeyen kişi yaralandı.
Emin Özer - 4.3.2019
Albaraka Fintech Girişim Sermayesi Fonu İlk Yatırımını 2 Girişimciye Yaptı
Albaraka Portföy Yönetimi Genel Müdürü Muhammed Emin Özer de yatırımcılığın yön değiştirdiğine dikkati çekerek, Türkiye'de ilk kez bir bankanın fintech girişim sermayesi adıyla bir yatırım fonu kurduğunu, bu konuda öncü olmaktan son derece mutlu olduklarını ve gelecek dönemde de girişimcilere desteklerini sürdüreceklerini bildirdi.
Emin Özer - 23.1.2019
10 Federasyon ve 489 Dernek Mehmet Özhaseki'ye Destek Kararı Aldı
Basın toplantısına Kırşehirliler Federasyon Başkanı Hilmi Gökçınar, Yozgatlılar Federasyon Başkanı Ahmet Koç, Ankaralılar Federasyon Başkanı Celalettin Uludağ, Çankırılılar Federasyon Başkanı Adem Can, Kars, Ardahan, Iğdır Federasyon Başkanı Erdoğan Yıldırım, Niğdeliler Federasyon Başkanı Emin Özer, Gümüşhaneliler Federasyon Başkanı Hamdi Aslan, Erzurumlular Federasyon Başkanı Feridun Ünal, Kırıkkaleliler Federasyon Başkanı Aytekin Araç, sivil toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda Ankaralı katıldı.
Emin Özer - 10.5.2018
Tspb'nin Yeni Başkanı Erhan Topaç Oldu
M. Emin Özer - Albaraka Portföy Yönetimi A.
Emin Özer - 29.11.2017
Gayrimenkul Yatırım Fonları İçin Çaldı!
Albaraka Portföy Yönetimi'nin kurucusu olduğu Batışehir, One Tower ve Dükkân Gayrimenkul Yatırım Fonları'nın borsada işlem görmesine ilişkin düzenlenen Gong Töreni'ne Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, Albaraka Türk Yönetim Kurulu Üyesi Osman Akyüz, Albaraka Portföy Yönetimi Genel Müdürü Muhammed Emin Özer, Albaraka Türk Denetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükabacı ve çok sayıda davetli katıldı.
Emin Özer - 29.11.2017
Albaraka Türk'ün Gyf'leri İçin Gong Töreni Düzenlendi
Gerçekten bizim sermaye piyasalarımıza derinlik kazandırabiliyor olduğu için gayrimenkul ve benzeri orta ve uzun vadeli finansman gerektiren projeleri menkulleştirmemiz gerekiyor. Bunu katılım bankacılığı prensiplerine göre menkulleştirdiği ve borsamıza getirdiği için Albaraka Türk yönetimine teşekkür ediyorum." "Bu mekanizmayı inşaallah girişim fonları açısından da değerlendirmeyi düşünüyoruz" Türkiye Katılım Bankaları Birliği (TKBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku, bankanın GYF'lerini borsada yatırımcılara arz ederek, likiditelerine önemli katkı sağlamayı hedeflediğini söyledi. Utku, şu bilgileri verdi: "Yatırımcılar, Albaraka Portföy Yönetimi'nin gayrimenkul yatırım fonları Batışehir, One Tower ve Dükkan'ın katılım paylarına borsa üzerinden ulaşabilecek ve fiyatlarını anlık takip edebilecek. Fonlara konu olan üç projemiz toplam 1 milyar liranın üzerindeki bir büyüklükte. Türkiye'nin en büyük gayrimenkul portföy yöneticisi durumundayız şu anda. Bu girişimle birlikte ilk kez gayrimenkul yatırım fonları borsaya kote oluyor. Hatta borsa yatırım fonları dışında borsada işlem görecek ilk yatırım fonları da bu fonlar. O yüzden güzel bir kapı açtığımıza inanıyoruz. Biz bu mekanizmayı inşaallah girişim fonları açısından da değerlendirmeyi düşünüyoruz." Fonların yapılan son fiyatlamadan biraz daha uygun fiyatla yatırımcının karşısına çıkarıldığını söyleyen Utku, pazarın hızlıca oluşmasını arzu ettiklerini kaydetti. "Nitelikli yatırımcı işlem pazarı da bugün ilk defa Albaraka'nın GYF'leri ile işleme açılıyor" Albaraka Portföy Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Emin Özer de Türkiye'de ilk defa bir GYF'nin borsada işlem gördüğünü belirterek, fonların Albaraka'nın kurduğu katılım bankacılığı prensiplerine uygun faizsiz fonlar olduğunu kaydetti.
Emin Özer - 5.5.2017
Forum İstanbul 2017 İkinci Gününde Önemli Konuşmacılarıyla Devam Ediyor
Albaraka Gayrimenkul Portföy Yönetimi, Genel Müdürü Muhammed Emin Özer, "Sermaye piyasasında yeni ürünler çıkıyorsa, yeni kanunun imkan sağladğı bakış açısı ile ortaya çıkmaktadır.
Emin Özer - 22.2.2016
Mudanya'da Geri Dönüşüm Eğitim Seminerleri
İlçedeki 12 Eylül İlk ve Orta Okulu'nda başlatılan seminerlerde Mudanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerinden Çevre Mühendisi Emin Özer, öğrencileri geri dönüşüm hakkında bilgilendirdi.
Emin Özer - 3.10.2015
Voleybol: Hazırlık Maçı
Salon: İnegöl Hakemler: Ali İhsan Gözü, Arzu Bağış İnegöl Belediyespor: Aslan, Gazmend, Mehmet, Gomez, Faik, Emin (Özer, Ersin, Çağlar, Görkem, Cansın, Keremcan, Beytullah, Yordanov) Ziraat Bankası: Burak, Emre, Markus, Alex, Eren, Hüseyin (Serkan, Selim) Setler: 25-20, 20-25-20-25, 16-25 Süre: 105 dakika (25, 29, 28, 23) Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Ziraat Bankası, İnegöl Belediyespor ile oynadığı hazırlık maçını 3-1 kazandı.
Emin Özer - 22.8.2015
Maganda Kurşunu" ile Yaralanan Genç Kızın Yaşamını Yitirmesi
Özer'in amcası, Mehmet Emin Özer acılarının tarif edilemeyecek boyutta olduğunu, insanların artık eğlenmeyi öğrenmeleri gerektiğini belirtti.
Emin Özer - 8.8.2014
Hakkari'de 3 Kişinin Kaçırılması
Alınan bilgiye göre, ilçe merkezinde yaşayan eski korucu derneği başkanı Mehmet Emin Özer ile Kayalar köyünde yaşayan emekli korucu İsa Eren ve Tekeli köyüne bağlı Tanyolu mezrasında oturan Ömer Yüce, 3 Temmuz'da koyunlarını otlatmak için gittikleri Meydan Yaylası'nda terör örgütü PKK üyeleri tarafından kaçırıldı.
Emin Özer - 4.7.2014
Şemdinli'de 3 Köy Korucusunu PKK'nın Kaçırdığı İddiası
Edinilen bilgiye göre, Şemdinli ilçesindeki Korucular Derneği Başkanlığı görevinde bulunan ve daha sonra emekli olan köy korucusu M. Emin Özer ile İsa Eren ve Ömer Yüce, dün akşam saatlerinde Günyazı köyüne bağlı Tanyolu mezrası yakınlarındaki Meydan Yaylası'na doğru hareket etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emin Özer Haberleri | Emin Özer Kimdir - Haberler - Emin Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emin Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Bilişim Vadisi'nde 100 milyon liralık girişim sermayesi yatırım fonu kuruluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 20:40:20. #1.14#
title