Emanet son bölüm fragmanı izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) izle! KANAL 7 Emanet 204. bölüm izle!

Emanet son bölüm fragmanı izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) izle! KANAL 7 Emanet 204. bölüm izle!

Emanet son bölüm fragmanı izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) izle! KANAL 7 Emanet 204. bölüm izle!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Emanet son bölüm fragmanı izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) fragmanı izle! Emanet dizisinin 205. bölüm(sezon finali)ün ardından Emanet 205. bölüm(sezon finali) fragmanı da yayınlandı. KANAL 7'de yayınlanan Emanet 205. bölüm(sezon finali) fragmanı izle! Emanet son bölüm özeti! Emanet yeni bölümde neler olacak? KANAL 7 Emanet yeni bölüm fragmanı izle!

Emanet 205. bölüm(sezon finali) full izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) tamamı izle! KANAL 7 ekranların sevilen dizisi Emanet 205. bölüm(sezon finali) seyret! Emanet 204. bölüm tek parça izle! Emanet 205. bölüm(sezon finali) tamamı izle! Emanet 205. son bölüm fragmanı izle.

EMANET 204. BÖLÜM FULL İZLE!

Emanet 204. bölüm full izle! Emanet 204. bölüm tamamı izle! KANAL 7 ekranların sevilen dizisi Emanet 205. bölüm(sezon finali) seyret! Emanet 205. bölüm(sezon finali) tek parça izle! Emanet 204. bölüm izle! Emanet 205. bölüm son bölüm fragmanı izle.

EMANET 205. BÖLÜM (SEZON FİNALİ) FRAGMANI İZLE!

EMANET 205. BÖLÜM (SEZON FİNALİ) ÖZETİ

Seher'in tuzağına düşen Yaman, ailesini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Seher'i ve Yusuf'u kaybetmemek için büyük bir risk almak zorundadır.

Emanet 204. bölüm izlemek için tıklayınız!

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

OYUNCULAR

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title