Eczacıbaşı'ndan Eğitime Destek

Eczacıbaşı'ndan Eğitime Destek

Eczacıbaşı Topluluğu Tarafından Sivas'ın Ulaş İlçesi'ndeki Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nun Yenilenen Banyo ve Tuvaletlerinin Açılışı Yapılacağı Bildirildi.

Eczacıbaşı'ndan Eğitime Destek

Eczacıbaşı Topluluğu tarafından Sivas'ın Ulaş İlçesi'ndeki Yatılı ilköğretim Bölge Okulu'nun yenilenen banyo ve tuvaletlerinin açılışı yapılacağı bildirildi.

Eczacıbaşı Topluluğu markalarından Vitra ve Artema'nın Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve yerel yönetimlerin işbirliğiyle yürüttüğü, Yatılı İlköğretim Bölge Okulları'ndaki (YİBO) tuvalet ve banyoların yenilenmesine yönelik proje kapsamında, Ulaş-Cumhuriyet YİBO'da bin 783 metrekarelik alan yenilendi.

Okulda daha sağlıklı koşullara kavuşan öğrencilerin heyecanını paylaşmak üzere, 28 Mayıs Çarşamba günü saat 15:30'da bir tören düzenlenecek.

Sivas Valisi Veysel Dalmaz'ın katılacağı açılış töreninde, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Dr. Erdal Karamercan ile ÇYDD Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan da hazır bulunacak.

(İG-SE-Y) 26.05.2008 18:27 TSİ