Ece Seçkin Ve Fettah Can Beauty Fest Sahnesinde!

Ece Seçkin Ve Fettah Can Beauty Fest Sahnesinde!

Uniq İstanbul'da, 4 – 5 – 6 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan "Beauty Fest"te, Ece Seçkin ve Fettah Can, "en güzel" performanslarıyla sahnede müzik severlerle buluşurken, Ivana Sert güzellik markasıyla, Müge Boz ise güzellik sırlarını anlatmak için Beauty Fest'e geliyor!

Ece Seçkin Ve Fettah Can Beauty Fest Sahnesinde!

Ünlü İsimler Beauty Fest'te!

"Beauty Fest", güzellik ve bakım konusunda bambaşka deneyimler yaşamak isteyenleri Uniq İstanbul'a davet ediyor! Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, yeni makyaj ürünleri, konserler, stilinizi baştan yaratacak workshoplar, son güzellik trendleri, dans ve spor aktiviteleri ve sürprizler 3 gün boyunca "Beauty Fest"te!

Yılın En Güzel Festivalinde Ece Seçkin ve Fettah Can Beauty Fest Sahnesinde!

4 Mayıs Cuma günü pop müziğin sevilen sanatçısı Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü ise Fettah Can "en güzel" performanslarıyla, Beauty Fest sahnesinde, sevenleriyle buluşuyor! Festivalin final konseri, 6 Mayıs günü "CIELO ile Beauty Party" ile yapılıyor.

"Beauty Fest"te gün boyu ise Serdar Örs, Mehmet Koç ve Erdem Şenel dj setleriyle eşlik edecek. Festivalin müzik direktörlüğünü Arif Mesut Kahramanoğlu yapıyor

Ivana Sert Güzellik Markasıyla, Müge Boz Güzellik Sırları ile Beauty Fest'te!

Kendi isimini taşıyan güzellik markasıyla Ivana Sert 3 gün boyunca "Beauty Fest"te ziyaretçilerle buluşmaya geliyor. Sevilen oyuncu Müge Boz ise temsil ettiği şampuan markasıyla workshop alanında, festivale katılanlarla güzelliklerini sırlarını paylaşıyor.

Güzellik ve Bakım Markaları En Yeni Ürünleri ve Şovlarıyla Beauty Fest'e Geliyor!

Festivale katılan güzellik ve bakım markaları, make-up şovlar, makyaj uzmanları ile sohbetler ve eğlenceli yarışmalar gibi etkinlikler gerçekleştirerek, en yeni ürün ve teknolojilerle festivale renk katmaya geliyor!

Dijital Dünyanın En Renkli İsimleri Beauty Talks'ta!

Moda, bakım, güzellik, astroloji gibi konularda sohbet ve söyleşilerin yapılacağı "Beauty Talks"ta, PuCCa, Uğur Kıral, Sebile Ölmez, Ayşe Tolga, Dinçer Güner, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Nihal Kanık, Burçin Ünaldı ve Meriç Keskin gibi dijital dünyanın renkli isimleri ziyaretçilerle bir araya geliyor!

Beautyfest, "Beauty Influencer Awards'18" ile Sosyal Medyanın Yeni Influencerlarını Seçiyor!

"Beauty Fest", "Beauty Influencer Awards'18" ile sosyal medyanın yeni influencerlarını seçiyor! Ayşe Tolga, Styleboom, Melodi Erbirliler, Meriç Keskin, Ojemrujumrimelim, PuCCa, Sebibebi, Uğur Kıral ve Zeynep Soylu'dan oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesiyle kazanan kişiler, 4 Mayıs Cuma gecesi özel bir gece ile ödüllerini almak için bir araya geliyor.

Yılın en güzel festivali "Beauty Fest"te, mis gibi bahar havasını içinize çekerken, gün boyu müzik eşliğinde saklı kalan tüm güzellik sırlarını öğrenecek, dijital dünyanın en renkli isimleriyle tanışacak, ünlü markaların büyük indirimlerinden yaralanabilecek ve çok eğleneceksiniz!

Kaynak: Bültenler