Dursun Aydın Haberleri

Dursun Aydın haber, Dursun Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dursun Aydın - 13.4.2019
Tunus'ta Türk Üniversitelerini Tanıtım Fuarı Başladı
ISSA Başkanı Dursun Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fuarla Türkiye ile Tunus arasındaki tarihi ilişkileri güçlendirmeye çalıştıklarını söyledi.
Dursun Aydın - 14.6.2018
Elazığ'da Trafik Kazası: 1'i Çocuk, 4 Yaralı
Kaza, Elazığ-Bingöl karayolu Kekliktepe mevkiinde meydana geldi. Dursun Aydın yönetimindeki 34 BBJ 678 plakalı otomobil ile Heybet Demirbağ yönetimindeki 23 DD 864 plakalı otomobil, kafa kafaya çarpıştı.
Dursun Aydın - 14.6.2018
Elazığ'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Dursun Aydın idaresindeki 34 BBJ 678 plakalı otomobil Kekliktepe üst geçidi kavşağında Heybet Demirdağ yönetimindeki 23 DD 864 plakalı otomobille çarpıştı.
Dursun Aydın - 14.6.2018
Elazığ'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Dursun Aydın idaresindeki 34 BBJ 678 plakalı otomobil Kekliktepe üst geçidi kavşağında Heybet Demirdağ yönetimindeki 23 DD 864 plakalı otomobille çarpıştı.
Dursun Aydın - 26.5.2018
Görüntülü )mustafa Cengiz: "Ezberler ve Klişelerin Kırıldığını Gördük"
Başkan adayları Mustafa Cengiz, Dursun Aydın Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu'nun yarıştığı seçim sonucunda Mustafa Cengiz 2525 oyla yeniden Sarı-kırmızılı kulübün başkanlığına seçildi.
Dursun Aydın - 26.5.2018
Mustafa Cengiz: "Ezberler ve Klişelerin Kırıldığını Gördük"
Başkan adayları Mustafa Cengiz, Dursun Aydın Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu'nun yarıştığı seçim sonucunda Mustafa Cengiz 2525 oyla yeniden Sarı-kırmızılı kulübün başkanlığına seçildi.
Dursun Aydın - 12.5.2018
Kazakistan'da Türk Üniversiteleri Tanıtıldı
İSSA'nın bir otelde yaptığı Türk Üniversiteleri Tanıtım Seminerine, İSSA Başkanı Dursun Aydın, Türkiye'nin Astana Eğitim Müşaviri Abdülmuttalib Çetin ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Dursun Aydın - 12.5.2018
Sarıkamış Besyo'da Mezuniyet Coşkusu
BESYO Müdürü Doç. Dr. Ali Dursun Aydın, spor salonundaki törende yaptığı konuşmada, öğrencilerin huzur içinde, kazasız, belasız ve başarıyla eğitimlerini tamamladıklarını söyledi.
Dursun Aydın - 4.5.2018
Galatasaray'da Başkan Adayları Belli Oldu
Galatasaray’da Mustafa Cengiz, Dursun Aydın Özbek, Ozan Korkut ve Ali Fatinoğlu başkanlığa aday oldu.
Dursun Aydın - 19.4.2018
Kocaeli Merkezli "Usulsüz Dinleme" Davasında Mütalaa
Mahkeme, tüm aramalara rağmen yakalanarak savunmaları alınamayan sanıklar Ali Öztürk, Emin Safa Özergül, Metin Canbay, Osman Dursun Aydın ve Özgür Nikbay'ı mevcut dosyadan ayırmıştı.
Dursun Aydın - 3.3.2018
Türk Üniversiteleri Tunuslu Öğrencilerle Buluştu
ISSA Başkanı Dursun Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, derneklerinin amacının Türkiye'deki üniversitelerin yurt dışında tanıtımını yapmak, yurt dışından Türkiye'ye uluslararası öğrenci kazandırmak, Türkiye'deki öğrencilere danışmanlık ve destek sağlamak olduğunu belirtti.
Dursun Aydın - 23.2.2018
Kocaeli Merkezli "Usulsüz Dinleme" Davası
Müşteki ve sanık avukatlarının da iştirak ettiği duruşmaya, haklarında yakalama emri bulunan sanıklar Ali Öztürk, Emin Safa Özergül, Metin Canbay, Osman Dursun Aydın ve Özgür Nikbay katılmadı.
Dursun Aydın - 24.1.2018
Galatasaray, Sportif AŞ'deki Görevlendirmeleri Açıkladı
Galatasaray Sportif AŞ, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) "Yönetim Kurulu İstifa ve Atamaları Hakkında" konulu bir bildirim yayınladı. Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, "Şirketimizin 24.01.2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; Sayın Başkan Dursun Aydın Özbek'in istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.
Dursun Aydın - 24.1.2018
Galatasaray Sportif AŞ'de Görev Değişimi
Galatasaray Sportif AŞ'den, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı: "Sayın Başkan Dursun Aydın Özbek'in istifası sebebiyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Sayın Mustafa Cengiz'in ilk toplanacak genel kurula kadar görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak, Sayın Nasuhi Sezgin'in istifası sebebiyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Sayın Abdurrahim Albayrak'ın ilk toplanacak genel kurula kadar görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak, Sayın Serdar Güzelaydın'ın istifası sebebiyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Sayın Burak Elmas'ın ilk toplanacak genel kurula kadar görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verilmiştir.
Dursun Aydın - 24.1.2018
Galatasaray'dan Kap'a Açıklama
Sarı-kırmızılı kulüpten KAP'a yapılan açıklama şu şekilde: "Şirketimizin 24.01.2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; Sayın Başkan Dursun Aydın Özbek'in istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.
Dursun Aydın - 20.1.2018
Galatasaray'ın Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı Başladı
88. yönetim kurulunun belirleneceği Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı'nda Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz'in listeleri şu şekilde: BAŞKAN ADAYI: Dursun Aydın Özbek YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI: Özkan Olcay, A.
Dursun Aydın - 20.1.2018
Galatasaray'ın Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı Başladı
88. yönetim kurulunun belirleneceği Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı'nda Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz'in listeleri şu şekilde:   BAŞKAN ADAYI: Dursun Aydın Özbek YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE ADAYLARI: Özkan Olcay, A.
Dursun Aydın - 29.12.2017
Galatasaray'da Başkan Adayları Belli Oldu
Galatasaray'da 13-20 Ocak 2018'de yapılacak Olağanüstü Seçim Genel Kurul'de başkanlık için Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz yarışacak. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, başkan adayları ve listeleri şu şekilde: Tüzüğümüzün 61. maddesi uyarınca 13-20 Ocak 2018'de yapılacak olan Olağanüstü Seçim Genel Kurulu'nda aday olmak üzere, Dursun Aydın Özbek (6602) ve Mustafa Cengiz (10649) süresi içinde gerekli evrakları Divan Başkanlığı'na sunarak müracaat etmişlerdir.
Dursun Aydın - 29.11.2017
Dha Yurt Bülteni-11
OKUL MÜDÜRÜ: ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZ Kars'ta üniversite öğrencisi Halil Kurtdiş'in öldüğü, Ferhat Ertukuş'un da yaralandığı bıçaklı kavga ile ilgili Kafkas Üniversitesi Sarıkamış Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Ali Dursun Aydın, açıklama yaptı.
Dursun Aydın - 29.11.2017
Üniversiteliler Arasında Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı (2)
OKUL MÜDÜRÜ: ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZKars'ta üniversite öğrencisi Halil Kurtdiş'in öldüğü, Ferhat Ertukuş'un da yaralandığı bıçaklı kavga ile ilgili Kafkas Üniversitesi Sarıkamış Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Ali Dursun Aydın, açıklama yaptı.
Dursun Aydın - 21.8.2017
Sarıkamış Besyo'da Özel Yetenek Sınavları Başladı
BESYO Müdürü Doç. Dr. Ali Dursun Aydın, yaptığı açıklamada, sınavların şeffaf bir ortamda yapıldığını söyledi.
Dursun Aydın - 3.8.2017
Kaybolan Tosunu Bir Ay Sonra Bulmanın Sevincini Yaşadı
Of ilçesinde hayvancılıkla uğraşan Dursun Aydın, 3 Temmuz'da kaybolan tosununu komşuları sayesinde buldu.
Dursun Aydın - 25.4.2017
1. Türkiye ve İran Tıbbi Turizm Forumu"
"Uzağa gitmeyin komşuyu seçin" Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Derneği (ISSA) Başkanı Dursun Aydın da Türkiye'de özellikle son 15 yılda sağlık turizmi konusunda ivme kazanıldığını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dursun Aydın Haberleri | Dursun Aydın Kimdir - Haberler - Dursun Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Dursun Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunus'ta Türk Üniversitelerini Tanıtım Fuarı Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 12:12:46. #1.14#
title